Kirgizstānas mikro apmeklējums

34 atbildes [Pēdējā ziņa]
Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 

 Tad nu solītā debija ceļojumu prozas žanrā! Nebariet bargi un neceliet debesīs! Rakstīšu daļu redzētā un absolūtu, neizskaistinātu patiesību!

 Mēģināšu sadalīt info blokos, jo pārstāstīt visu būtu neprāts un spētu tikai pēc TV redzēto atmiņas uzlabojuma tablešu ilgstošas lietošanas.

 Mērķis. Ar kolēģi E. devāmies uz milzu pasākumu hokejā. Kā skatītāji, bet zinoši, ilgstoši hokeja eksperti. Par savu naudu, protams. Kā jau rakstīju sūdzību lapā, ar Air Baltic + Pegasus. Biļešu cenas: BT sākotnēji iedomātā (ar lielisku Stambulā pasēdēšanas laiku) 100EUR, kura vēl pašlaik ir strīdus kategorijā, jo Minhenē pārsēžoties (BT n-tās reizes piedāvāja kaut ko citu, tikai ne to, ko mums vajag), mēs pilnībā izbaudījām Oktoberfest auru(vēl 2013g.modeļa) un Eurolines priekšrocības pret nākamās dienas MEGAcenas biļeti. Mājās tikām, bet daudz savādāk kā domāts! Te nu arī Pegasus cena no SAW uz FRU (Biškeku) un atpakaļ. Vien nieka 200 EUR. Pegasā par velti neko nedod, bet redzēju, ka izmanīgi tiek lietots līdzpaņemtais. Viss, kas ir! Pegasus precīzs, vienkāršs, prognozējams. Bija viena stjuarte, kura 100% atbilst šīs profesijas ideālajiem parametriem. Vīriešu izpratnē, protams! Šķita, visi grib parunāt ar viņu. Mēs ne-e, jo no sūrās Baltijas krastiem!

 Ierašanās. Oho! Riteņiem pieskaroties skrejceļam, sniega vērpetes iet pa gaisu tā, ka neredz, kur zeme, kur debess! Nevilšus skatos, cik tad vēl līdz skrejceļa beigām! Uhh! Viss kārtībā! Kā jau šī reģiona lidaparātos pieņemts, pasažieri trūkstas augšā, kad vid.ātr. vēl ir vismaz 100km/h, ņem somas, iedarbina saziņas līdzekļus. Bet ne šoreiz! Bargās Pegasa stjuartes atsēdina visus! Perfektum! Kārtība dominē!

 Lidosta tāda drusku apskritusi. Var teikt pat mazas bailes sametas no uniformētajiem vīriem un kundzēm. Gaidām milzu jautājumu gūzmu, bet nekā, tikai smuka apskatīšanās vai mēs esam bezvīzu klientūra. 0 jautājumu un uz priekšu! Atverās ielidojošo durvis un..... ieraugām ne tik omulīgu vīru sejas. Agrs rīts un varbūt bailēm lielas acis! Džeki tūlīt piedāvā TAKSI (cenu jau uzzināju iepriekš!). It kā mums bija sarunāts puiks no naktsmītnes un kāri tveru šilti ar uzrakstu. Nav! Hmmmm?! Jāpagaida. Nav un nav! Sāku jau bīdīt runu ar vienu ADIDAS vīru. Par cenu vienojamies, bet drusku joprojām stjomna Smile, tak šašlikos nenokļūsim????? Vēlāk jau stāstīšu, ka tauta ir feina, bez agresijas, bet tas vēlāk. Jā, džekiņš uzrodas un uz auto. Eu, kas tad tas, dienvidos viskatastrofālākā ziema? Zari noliekušies zem sniega, -12C. Ārprāts! Šo sadaļu beidzot, smuko uzrakstu galerija: naudas maiņas punktā iepriecināja šāds: NEKOPĒJAM! UN NEZINĀM, KUR TO DARA! , tālāk stāvvietā, kur 15 min var stāvēt par velti (RIX mācies!), pie izbraukšanas 2 naudas automāti: ĻEVIJ RUĻJ un PRAVIJ RUĻJ. Smuki! Tie auto, kuriem stūre labajā, brauc pie PRAVIJ RUĻJ un otrie pie ĻEVIJ RUĻJ. Cienījami!

 Atkāpe par Stambulu. Atvainojos, ka aizmirsu. Tikai un vienīgi par Olimpiādi! Gribējām noskatīties mūsu bobus. Bet tā vietā visur tika prezentēti paveci 2.līgas futbola mači. Barčikos un publiskos TV. Par tādiem Sočiem neviens neko nebija dzirdējis. SAW lidostā izcēlos! Jo kafejnīcā biju vienīgais, kurš paspēja redzēt 3min finālmača beigu daļu hokejā! Drusku kauns sametās!Smile

 Biškeka naktī. Varen plaša, izgaismota, var nofotografēties pie 23.febr.stenda ar ziediem, nopirkt kūkas, torti, paēst kafe, ieiet pārtikas veikalā, ko arī tūlīt darām, pēc iečekošanās hostelī USSR. Cena par 2viet.nr. 11 Eur/pers. Centrs. Padomju laika 3.ist.dzīvoklis, tīrs, sakarīgs, ar aprīkotu virtuvi. Neviens nekantē 8d, rindu uz neko nav. Smuki! Sildītājs darbojas 8 dienas, bez apstājas. A kamdēļ nē! Elektrība, IEKLAUSIETIES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0.01 EURO cents ibio! Karstais ūdens tek pa rorēm neatņemdamies! I dien, i nakt! Cik ilgi, mēs, kapitālisti gribam zināt!Smile Tātad ejam uz veikalu!

 Iepriekš iegūtā info par valsti. Daudz lasījām par Kirgizstānu viņu avīžu web lapās. Pat bijām sabijušies! Jo skarbi teksti dominēja!Tas viss vēlāk neattaisnojās nemaz!

 Uhhh! Piekusu! Šeit vajadzētu būt muzikālajai pauzei! Bek Borbiev: Kyrgyzstan (ir viens smuks rullītis Youtube ar valsts skatiem)

 Tātad ejam uz veikalu! Cenas. Te, nu, draugi, ir kur izvērsties! Mēģināšu visu kopā, i veikalus, i cafe, i restorānus! Jā, jā, arī no stērķelētiem galdautiem klātām vietām nekautrējāmies! Varbūt sākšu ar Baltijas preču apskatu. Ir! Mūsu konservi biezā slānī! LT liķieri. Ha! Lētāk kā LT. Piem. viņu trīs devītnieki: 999. Vēlāk pamanām arī mūsu kosmētiku. Ir mums eksotisku valstu preces, piem.Pakistānas mandarīni par 0.60Ls/kg (piedošanu, jo izdevīgāk būs Ls, viens viņu soms sākumā bija 0.01Ls), Korejas zeķes, Ķīnas, Turcijas utt.pievedums. Laba desa (arī zirdziņš Frown) ap Ls3-4, piena produkti ne tik lēti, bet alko, uhh, johaidī (ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA JŪSU VESELĪBAI!), labs konjaks 6-7g (nevajag kautrēties no šī franču nosaukuma!) Ls 3.80 par 0.5l, Russkij Standart 5.80Ls par 0.7l Automātiski pārejam uz cafe/restorāniem/ēdnīcām (ašanām). Smuka paēšana vienkāršā, bet modernā ēdnīcā (tipa bistro) ap Ls 1.10-1.70, ledus halles kafe: kārtīga samsa (riktīga gaļas bulka-pīrāgs, 100g konjaka un feina tēja, viss kopā 1.40Ls) Restorāns ar bijības pazīmēm: izvērsti, kopā ar vismaz 150g konjaka Ls8/pers. Atkal piekusu!

 Muzikālā pauze. Te jābūt OMAR: Kyrgyzstanym

 Transports. Taksi, taksi un vēlreiz taksi! Taksīši ir smuki izvietoti virzienā: "pa ķērienam!" Tas nozīmē, ka Jums būs jākāpj tajā, kura snīpis Smile ir Jums vēlamajā virzienā! Krustojumā ir 4 virzienu snīpji! Nevajag apgrūtināt šoferi ar apgriešanās manevru! Cenas: krietns brauciens pilsētā 1.50Ls (par auto), nolīgām 2x taksi (taksīši ir vismaz 3/4 pilsētā esošo auto!) uz 5h, ar vismaz 70km vienā virzienā, ar stāstījumu, bez vazāšanas pa iepirktuvēm. 5h=Ls15. Par auto. Ļoti populāri tālie braucieni. Džeki pielasa autiņu 3-4 cilv.un Aida, taksi, aida! (Bek Borbiev dziesma!) Kur vēlaties? Uz Almati? Ošu? Ķīnas robežu? (ar šo piesardzīgi, jo Ķīniešu Jaunā gada laikā viņi robežu slēdz ciet i viss!) Par visām nezinu, bet 10-12h brauciens kalnos uz Ošu ap 500km ap Ls15-18 pers. Tūlīt ziņoju degvielas cenas: oficiālās ir dīz.0.37Ls, 92benz. 0.42Ls, 95benz.0.44Ls. Ai, vēl aizmirsu galvenās degvielas Smile šnabis ap 1.50Ls/0.5l/ cīgas, kuram vajag: no lokālajām 0.20Ls-0.45Ls par Marļiku. Atkal transports: brauciens pilsētas busiņā 0.07Ls. Vilciens un tālsatiksmes busi nav populāri. Ir vietējā aviācija. Līdz tai pašai Ošai sākot no 25 USD. Taču domāju, ka par šo ir tikai dažas biļetes. Par drošību neko nezinu! Riktīgi daudz auto ar labo stūri! No Japānas. Daudz ieved arī no LT. Ar kreiso stūri. Pamatīgi forši bija, kad čoms ieraudzīja busiņu ar uzrakstu: IMANTA-Centrālā DZ/C Stac. A,kāpēc jālikvidē smuki uzraksti!Smile Braukšanas kultūra feina! Daudz signālu, cieša braukšana spogulītis pie spogulīša režīmā! NEBRAUC PIE NEKĀDA DZELTENĀ! TIKKO ZAĻAIS MIRGO, TĀ MET MIERĀ! OTRI SĀK BRAUKT JAU PIE SARKANĀ! ŠO NEKĀDI NEVARĒJU SAPRAST KĀ GĀJĒJS! Uhh, spānim būtu baigie kreņķi! Smile

 Ielas un cilvēki. Ļoti ekselentas meitenes. It kā visu laiku tūcīja sevī dažnedažādas bulkas, bet feini slaidas un sejas kā no modeļu žurnāliem! Vīrieši vairāk pēc sporta kaušļiem! Šie sporta veidi viņiem ļoti populāri. Atkal pie meitenēm. Ik pa pāris simtiem metru, pilsētā izvietoti publiskie minisvari. Cena 0.05Ls par svēršanās reizi. Un ko domājiet! Jā, slaidmeitenes nekautrējas nofiksēt sevi ne šodien, ne rīt! Dažas bija pat tādas, kurai gribējās iet klāt un teikt, māšel, Tev ne svarus, bet gruntīgu eklēru pašlaik vajadzētu!

 Pret mums visi izturējās neitrāli, laipni, nekur iekšā netikām rauti, pa ausīm nebrauca Smile NEKUR! Neviena incidenta visa brauciena laikā! Jauniepazītie draugi gan deva padomu: lūdzu nebrauciet pie mums pavasarī, tad mēs taisam revolūcijas!Smile

 Kultūra. Žēl, bet nepaspējām apmeklēt kino. Viņiem vienlaicīgi rādīja 4 vietējās filmas. KYRGYZFILM cep vienu lenti pēc otras, ne tā kā mēs, n-tos gadus iepriekš par varoņiem un pēc tam par basketbolu. I viss! Bijām muzejos. Ieeja ap Ls1.50 un 0.80Ls. Tai otrajā bija feins stāstījums par Zīda ceļu un ar to saistītām štellēm. Pirmajā sen neredzēti bronzas vīri un viens pat līdzīgs mūsu Ķencim! Daudz jaunu atpūtas centru ar disko, boulingu utt. Tur negājām, jo bija saspringts grafiks. Vairāki teātri, cirks. Biļete uz teātri vidēji ap Ls6-8.

 Temperatūra. Pamatīga starpība naktij un dienai. Kad mēs bijām, naktī -16C, dienā 0+3C. Izbraucām uz Ala-archa nacionālo parku. Ieeja 0.80Ls, auto 2.50Ls. Foršs pasākums tikai par īsu. Ir vairākas pastaigu takas. Ar dažādiem kāpumiem un distancēm. Visām gaumēm. Kalnos. Vēl nebija sezona un mēs bijām kā pirmatklājēji Smile Iepriekš nepieminēju, bijām arī uz Burana un Tokmok.

 Nu jau gan riktīgi piekusu!

 Uzruna. Ļoti iepatikās šī: BAIKE! (tā maigi, ar uzsvaru uz otro zilbi!Smile ) Nekāds baikeris vai kā, brāl, viņi teica! Atkārtoju: Bai-ke! Smuki!

 Satiktie ceļotāji. Number1. Francūzis Žeroms! Dzīvo Sanfrancisko, bet vēsā mierā vazājās pa Vidusāzijas valstīm, ļoooooti minimāli zinot krievu val. Visu cieņu! Nebaidījās ar mums apmeklēt uzkostuves, iedzert konjaciņu, aizčāpot līdz Tadžikistānas konsulātam un atnākt ar svaigi ielīmētu fikso vīzu par 100USD. Pēc tam aizlaida ar taksi uz Ošu un pie tadžikiem. Mēs viņu mācījām krievu mēlē! Piedāvājām arī telefonā ierakstīt skarbus izteicienus un prom mūkot tos atskaņot!Smile Jāuzraksta džekam, kā sokas!

 Satiktie vietējie. Oi, te nu ir pa riktīgo! Aizbraucām kā svešinieki, atgriezāmies ar uzaicinājumiem doties ciemos vasarā! Viss pateicoties hokejam! Kas tad spēlēja, jautāsiet? Te nu būs: KYR, Indija(!!!!!!!!!), brašie Ladakhas kalnu puikas!, Singapūra un Makau!!! Sapazināmies riktīgi! Laipni, atsaucīgi cilvēki! Par hokeju būs stāstījums kādā žurnālā!

  Secinājums. Uz Vidusāzijas valstīm ir jābrauc un vajag braukt!

 Esmu pagalam piekusis un šī debija (uzskatu, ka vārgulīga!) ir pēdējais Lielprozas darbs!Smile

 

 

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 23 ned
Kur: RIX

Nav ne vainas aprakstam, tas, ka vieglāk uztverama par Tavām ikdienas replikām, manuprāt nav vārguma izpausme. Smile

Sākumā izlasīju, ka pilsētā izvietoti "publiskie minisvārki" un brīnījos, kas tie tādi… Grin

andris1
Lietotāja andris1 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 2710
Manīts: pirms 1 ned
Kur: RIX

Interesants apraksts, ar savu stilu.

infests
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/05/2011
Ziņas: 3610
Manīts: pirms 1 ned
Kur: Stokholma

Juris rakstīja:

Sākumā izlasīju, ka pilsētā izvietoti "publiskie minisvārki" un brīnījos, kas tie tādi… Grin

Juri, mēs katrs saskatām to, ko patiesībā gribam saskatīt Grin

Pavirsis
Lietotāja Pavirsis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/08/2011
Ziņas: 711
Manīts: pirms 8 st

Padod precīzāku ziņu par to žurnālu, kad būs gatavs hokeja raksts!

MartinsT
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/02/2009
Ziņas: 178
Manīts: pirms 1 ned

atceros kautkur (šķiet, ka kādā žurnālā) lasījis stāstu par C vai pat D grupas hokeja apmeklējumu, ja nemaldos tepat eiropā......vai tik nav tie paši personāži

apraksts labs! 

zaksis
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/02/2011
Ziņas: 6146
Manīts: pirms 26 ned

Beidzot izlasīju, interesants raksts, Lei Fenga stilā, paldies Smile

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 

 MartinsT

 Loģisks secinājums! Tev tiek gratulēts Šerloka Holmsa 1.pakāpes diploms!Smile

 Tagad PČ grupas iedalās savādāk. Elite (ar LV ierindā ), 1A, 1B (šogad Viļņā), 2A, 2B, 3 (te ir jauns izaicinājums,Gruzija tikko stājusies ierindā!). Pats sakarīgā līmenī spēlēju hokeju amatierturnīros, tāpēc tāda interese. 10 gadus apmeklējām PČ augstākajā divīzijā, bet samērā prognozējami un kļuva garlaicīgi. Nevajag iedomāties, ka nojūgušies:) fanātiķi! Nē, mēs ar profesionālu aci vērojam un kvēlu līdzjušanu ceļojam!Smile Mūsu favorīti ir Mexico. Sen pazīstam izlasi un federācijas vīrus. Tāpat ir labi kontakti ar Jaunzēlandes federāciju, nu arī Kirgizstānas. Lielākais saorganizējāmies 25gb. uz Tallinnu. Vēl esam hokejojuši:) Slovēnijā, Horvātijā, Turcijā, Bulgārijā, itin drīz dodamies uz Spāniju. Tur notiks ĪSTS Pasaules čempionāts!!! Ģeogrāfiski. Jaunzēlande, Spānija, Meksika, Ķīna, DĀR un Turcija. Nemeloju taču???

 Kirgizstānā pirmo reizi notika Asian Challenge Cup 1.divīzijas turnīrs. Entuziasms milzīgs! Pašlaik rit turnīrs Abu Dabi. Asian Challenge Cup stiprākie. Āzijas pavisam stiprie (Kazahstāna, D.Koreja, Japāna) piedalās tikai Āzijas ziemas spēlēs, reizi 4 gados.

 Šajos turnīros ir izcilas iespējas iegūt jaunus draugus visapkārt Zemeslodei.

 Lai nebūtu tikai ūdensgabals:), tad vēl neliels info par Kirgizstānu. Viegli mainīt naudu! Daudz maiņas punktu, bez komisijas! Bija forši, ka dažu dienu laikā, kamēr tur atradāmies, EURO kurss vs soms, pieauga par 5-6 somiem. Tātad mainot 100 EUR, 500-600 somi ķešā! Cenām neaugot! Viņi pārdzīvo tirdzniecības bumu, kā mēs 90-tajos. Tirgo visu un visur! Ļoti daudz raibu reklāmu! Polija nobāl! Kvalitatīvi tirgi. Daudz nacionālo preču un tautisku apģērbu.

 Plašs suvenīru klāsts par teicamām cenām. T-krekls 3Eur, atslēgu piekariņš 1-2Eur, kvalitatīva kafijas/tējas krūze 2.20Eur, nacionālā cepure kolpak, 3Eur utt.

 

 

 

 

Māris
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 4112
Manīts: pirms 1 st

Pag, es arii atceros esam lasijis stastu par kaut kadiem tirliniem, kas ponta pec braukaa pa pasauli fanot par Mexikas izlasi, tie tachu nebusiet juus? Grin Tas gan bija diezgan pasen.

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 

 Vecīt, tas nav ponta pēc! Tas ir mērķtiecīgi, profesionāli un no sirds! Znaroku pazīsti? Ka likšu bortā b..!!!Smile

 

 

zaksis
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/02/2011
Ziņas: 6146
Manīts: pirms 26 ned

Njā, pavasaris un 5diena ir klāt Smile

Joziks
Lietotāja Joziks attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/06/2009
Ziņas: 453
Manīts: pirms 11 ned

Lei Feng, man tāda privāta interese - vai spēlē EHL? AHL?

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 

 AHL un NAHL. Pagājušogad vēl bija t.s Žoltoka līga, uz kuru brauca arī sakarīgas komandas no EE. Pavasarī Latvijā Pasaules amatierkomandu čempionāts. Bija cerības, ka ieradīsies 140 komandas, bet pašlaik tikai 87.  Ambercupriga2014, ja nemaldos! Re, cik forši Kirgizstāna pavilkusi uz augšu hokeja info!Smile

 

 

Bzh
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2012
Ziņas: 1743
Manīts: pirms 16 st

Maris rakstīja:
Pag, es arii atceros esam lasijis stastu par kaut kadiem tirliniem, kas ponta pec braukaa pa pasauli fanot par Mexikas izlasi, tie tachu nebusiet juus? Grin Tas gan bija diezgan pasen.

Ne jau Meksiku, bet Mongoliju, kurai ir tikai viens hokeja laukums un tas pats ziemā.. Smile Ja nemaldos, šis bija kādā senā Sestdienā aprakstīts pasākums.. Bet tie, iespējams, ir citi ļauži ar līdzīgām interesēm Smile

Šis viedoklis ir mans un attiecas uz mani, pat, ja reizēm tas ir uzrakstīts vispārējā formā :)

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 

  Nu jau visi esam apvienojušies!Smile Jau 3 gadus. Mongoļi netiek pie spēlēšanas Pasaules čempionātos, tāpēc, ka švaki ar naudām un 'pēc pāris reižu neierašanās, ir nobīdīti uz Asian Challenge cup. Otram fanu atzaram:) favorīti ir DĀR, ar krietno Boka kungu (viņš nav Bokas k-dzei vīrs!Smile Šī vārtu vīra augums ir 2.02, svars 145. Metriskajā sistēmā!Smile

 

 

andris1
Lietotāja andris1 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 2710
Manīts: pirms 1 ned
Kur: RIX

Lei Fengs rakstīja:

 

  Šī vārtu vīra augums ir 2.02, svars 145. Metriskajā sistēmā!Smile

tad jau viņš nosedz ap80% no vārtu laukuma!Smile

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 

 Tā arī ir! Nez vai kāds šopavasar gribēs uz "petaka" pagrūstīties un aizsegt redzamību!Smile

 

 

andris1
Lietotāja andris1 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 2710
Manīts: pirms 1 ned
Kur: RIX

Vispār interesants pasākums ar "eksotiskā" hokeja apmeklējumiem (kaut kas tur ir!). Ceļojums ar visai skaidru mērķi, savdabīgs pasākums, interesanti draugi/paziņas un viela, parko uzcept pāris interesantus rakstus. Ar stilu!Smile

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 

 Paskaidrošu kā radās šī doma par zemāku turnīru apmeklējumiem. Kā jau minēju, Elites turnīri ir prognozējami. Apnika. Arī daudzi no līdzjutējiem jau neapmeklē. Ir nomainījušās paaudzes.

 2006g.pamanīju, ka Elektrēnos (LT) norisinās U-20 2.divīzijas PČ. Protams, bija jāizvēlas spēle ar maksimālu spriedzi! Un tā bija turn.pēdējā dienā, cīņa par palikšanu divīzijā. Serbija-Meksika. Sagatavojām plakātus, iegādājāmies sombrero, viss kā pienākas!Smile Jau iesildoties redzējām, ka mūsējiem ir pilnīgs vāks! Meistarības atšķirība bija tik krasi redzama, bez variantiem var teikt! Pirmajās 7min. 0:2. Nez kas tur palīdzēja (domāju, ka mēs!Smile, bet MEX izlīdzināja un pat izvirzījās vadībā. 3.periods bija viens no labākajiem, kādu esmu redzējis hokejā vispār! Ir redzēta arī RUS-LAT klātienē St.Pēterburgā, lieku vienos svaru kausos! Spriedzes ziņā. Tātad 3.periods. 50minūtē mūsējie:) zaudē vārtus 3:4 un domājām, ka nu ir viss! 1min un 30sek līdz beigām mūsējie fantastiskā kārtā guva vārtus un tik ļoti priecājās, ka tiesnesis par laika vilcināšanu iešķieba 2min. Tūlīt pēc iemetiena, 4-atā MEX devās uz priekšu un guva vēl vienus vārtus!!! Tribīnēs tuvākie lietuvieši metās pie mums, gavilējot un apkampjoties!Smile Viņi domāja, ka mēs mekši! Vinnējām! 1min un 30sek laikā 2 gūti vārti! Beigās! Kur vēl labāks scenārijs! Tikām aicināti uz ledus fotografēties ar komandu. Nu jau šie džeki sen spēlē pieaugušo izlasē un cīnās kā lauvas. Visu cieņu!

 Pagājušogad Turcijā pagarinājumā 8:7 pret BUL. Ideāla spēle! 2:1 pret līderiem ISR. 5:0 pret Ķīnu, 6:3 pret mājniekiem. Tikai NZ zaudēja.

 Kur piem. ir redzēts, ka izlases kapteinis tūlīt pēc pēdējās spēles pieslido pie faniem (kuri nonākuši lejā aiz stikla) un KATRAM:) paspiež roku pateicībā par atbalstu un uzdāvina nūju (kura pēc tam Stambulā pārvietojoties, visos izraisīja milzu izbrīnu!Smile.

 Te nav nekādi tirliņi, te ir profi visaugstākajā līmenī! Es par teiktu hokeja feinšmekeri!Smile

 Lab, atkal aizpļāpājos brīvžanrā! Ja kādam ir jautājumi par KYR, tad atbildēšu.

 Vietējie zināja teikt, ka daudz ārzemnieku brauc uz slēpošanas trasēm.

 

 

Joziks
Lietotāja Joziks attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/06/2009
Ziņas: 453
Manīts: pirms 11 ned

Man kā hokejistES mammai šī hokeja tēma, apvienota ar ceļošanu, liekas pat ļoti aizraujoša! Un brīvžanra stils arī ir baigi labais!

mataleao
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/11/2011
Ziņas: 340
Manīts: pirms 3 d

Prieks lasīt! Interesants piegājiens ceļošanai. pats arī spēlēju hokeju Vidzemes atklātajā čempionātā Valmierā.

Pavirsis
Lietotāja Pavirsis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/08/2011
Ziņas: 711
Manīts: pirms 8 st

Cik atceros, tad pieminētā raksta autors ir Sandris Metuzāls - "Dibengala čempionāts".

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 

 Pateicos! Ceru, ka ir vēl kādas interešu grupas, kuras ceļo ar mērķi+ceļojums. Šo varbūt kāds var ievietot atsevišķi? Nenovērsīšos no aktuālās tēmas un uz Gruziju braucējiem paziņošu, ja esiet Batumi no (ja nemaldos!) 2-9.maijam, aizčāpojiet līdz ledus hallei! Tur notiks nacionālā čempionāta pēdējais posms. Būtu forši, ja LV pārstāvji vismaz vienā spēlē atbalstītu komandu no Bakuriani ar skanīgo nosaukumu Mimino!Smile

 mataleao

 Savulaik arī tur sanāca spēlēt. Forši, ka ir 3x15 tīrais laiks!

 

 

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 

 Pavirsis

 Jā, Tev taisnība! Viņš ir no "otra atzara" Smile Nereklamēšu, bet TAJĀ Smile žurnālā būs apskats par Minsku (pirms Elites čempionāta), jo viņi nesen atgriezās no turienes.

 

 

zaksis
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/02/2011
Ziņas: 6146
Manīts: pirms 26 ned

Lei Frenhs, gaidīšu kādu nākošo atskaiti, malacis.

Ps. Apsver iespējas savā stilā rakstīt grāmatas.

lauku pele
Lietotāja lauku pele attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/11/2013
Ziņas: 258
Manīts: pirms 2 gadi

Interesanta debija, un cerams, ne pēdējā! Rādās, ka Kirgizstānā lielu izmaiņu nav kopš 90 gadu sākuma Smile , tikai nedaudz vairāk turizēta, ka jebkura cita Vidusāzijas valsts pēc PSRS, un kurās ir vērts pabūt vēl joprojām! Arī Kaukāzas valstīs noteikti, kamēr aura nav zudusi... Wink

mataleao
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/11/2011
Ziņas: 340
Manīts: pirms 3 d

Pieturoties pie hokeja tēmas. Neesmu nekad braucis lūkoties dažādus pasaules čempionātus, taču esot kaut kur ārpasaulē, vienmēr mēģinu rast iespēju apmkelēt vietējā čempionāta spēles. Pēdējā laikā ļoti bieži ir sanācis būt uz EBEL līgas spēlēm Zalcburgā. Salzburg Red Bulls ( kurā spēlējā no R Dinamo atlaistais R. Šremps, NHL Lokauta laikā redzēju Bostonas Bruins Boychuku), Vīnes Capitals, Blackwings Linz, utt kā arī dažādas jauniešu un tīņu komandu spēles. Interesanti. Un parasti vietējiem halles darbiniekiem un līdzjutējiem ir prieks, ka ierodas tādi "importi" kā mēs atbalstīt viņu komandas. Biļetes tiek vienmēr labākajās vietās par iespējami zemākajām cenām. Atliek tikai komunicēt ar vietējiem hokejmīļiem.

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 Rek, Māris normāli iepostēs lētas kojas Rīgā 11 cilvjiem. Mūsējie pilsētā, jptv, no Mexico! Pašlaik baigi cīnos un negribas uzmest džekus!Smile Reāli pipari! brīvdienās! 

 

 

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 Pašlaik centos sazināties ar vistaisnīgāko rezervīrungu ever, bet šie ir apkrauti ar milzu darbiem! Saka, zēn, piezvani bišku vēlāk! Tā kā nedaudz apvainojos, jo reņģēdāju naktsmiers ir iztrobelēts:( Ko, nu lai dara tagadiņ? Kad čomiem pasūtu naktsmītni Rīgā un perfekcionisti klusē, ibio? Vo, ko tagad darīt?Smile

 

 

 

 

MartinsT
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/02/2009
Ziņas: 178
Manīts: pirms 1 ned
Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10599
Manīts: pirms 16 st

 Šie pipari ir krietni aizkavējušies!Smile Šonedēļ izklaušinājām GEO federācijas vadītāju Zazas k-gu. Izrādās, ka pēdējā čempī viņi nedaudz pablēdījušies ar kvalitatīvu spēlētāju un iešķiebti visi zāģi! Tā bija telefonsaruna. Apsolījām kuplināt programmu nākamgad Sofijā.

 Hokeja tēmas sakarā (atsaucoties uz Martina interesi) bij forši, ka šonedēļ IIHF lapā ievietota plaša intervija ar pazīstamu meiteni no Meksikas.

 Martin, darba pilnas rokas! Negribi iestāties Lidojošo Makaronu draudzē?Smile