Vai tomēr organizēt ikmēneša sanākšanas 2015 g vasarā?

2 atbildes [Pēdējā ziņa]
Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 24 ned
Kur: RIX

Kādēļ izsludināju pārtraukumu uz vasaru — vasarā visi (daudzi) izmanto katru brīvu brīdi, lai būtu laukos vai kā citādi pie dabas. Lielai daļai atvaļinājumi, kuros ceļo, katrā ziņā nav Rīgā. Līdz ar to apmeklējums prognozējās diezgan vājš. Būtu žēl tērēt labus stāstus uz sanākšanu, kurā ierodas 5 cilvēki.

Bet, ja cilvēkiem tomēr ir azarts un vēlme kaut ko organizēt, tikties un stāstīt, kaut vai tematisko Indijas vakaru (kā te runā zemāk), nav nekādu šķēršļu, taisam augšā arī vasarā kādu trešdienas vakara sanākšanu.

(Pielieku klāt komentārus no citām tēmām par šo jautājumu.)

Erkils
Lietotāja Erkils attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/07/2009
Ziņas: 580
Manīts: pirms 1 gads
Kur: LV

Zel ka izkrit ikvasaras pasakums, saprotam, ka lielakais kvorums ir Riga ta ka mums visi stasti izpaliek gribetos dzirdet ko vairak par Indiju no tiem kas tur pabija

papardiite_
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/04/2009
Ziņas: 133
Manīts: pirms 33 ned

Erkils rakstīja:

Zel ka izkrit ikvasaras pasakums, saprotam ,ka lielakais kvorums ir Riga ta ka mums visi stasti izpaliek gribetos dzirdet ko vairak par Indiju no tiem kas tur pabija

Nu gluži manas domas:Smile

Varbūr varam paši sarīkot tematisko vakaru "Indija" kur ieradīsies stāstītāji+interesenti!?

 

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 3330
Manīts: pirms 2 d

Jā, labprāt dzirdētu vairāk par Indiju vasarā! Jo septembrī jau brauciens, kā jau daudziem, un gribētos par to vasarā dzirdēt. Jūnija beigās varbūt, pēc Jāņiem? Kaut vai tajā pašā Takā. Tas būtu super, tematiskais Indijas vakars!!