Seula 2022. gada rudenī

6 atbildes [Pēdējā ziņa]
evelimonio
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/05/2019
Ziņas: 12
Manīts: pirms 1 ned

Labdien!

Varbūt kādam ir kāds padoms/ieteikums meklējot avio biļetes uz Seulu šī gada rudenī (2 pieaugušie).

1) Izlidošanas vieta: Rīga, bet pie liela izdevīguma apsvērtu arī citas tuvākās lidostas (Tallina, Viļņa, etc)

2) Turpatpakaļ tā, lai izdotos galapunktā pavadīt 8-12 naktis

3) Periods: septembris/oktobris, nav konkrētu datumu ierobežojuma

4) Nododamā bagāža nav nepieciešama

5) Ko ir izdevies atrast pašu spēkiem:

Labākais atrastais variants ir oktobra vidū (11.10-23.10) RIX-CDG-ICN & ICN-CDG-RIX, ~550eur par roundtrip vienam cilvēkam, tikai liels mīnuss tajā, ka atpakaļceļā ir 18h layovers CDG.

Vai ir reālistiski meklēt labākas cenas šobrīd? Nekad neesam uz to galu devušies, tādēļ grūti spriest un nav ar ko salīdzināt.

+ ļoti labprāt palasītu pieredzes stāstus no tiem, kas ir bijuši Seulā! Ko ieteiktu, kādi iespaidi, utml., jo īpaši, ja ir ceļots relatīvi nesen.

 

Paldies jau iepriekš! Smile

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 4745
Manīts: pirms 3 st

Ātrs un paviršs pārskrējiens pa aviocenām septembrī dod mājienu, ka 550 ir haļava.

propers
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/06/2014
Ziņas: 4714
Manīts: pirms 2 st

Es paskatījos cenas no CDG, bet tās ir augstākas. Sanāk ka lidot ar AirFrance un BT no Rīgas ir kā hidden city. Skysccaners gan izmet tiem datumiem arī 510 eiro cenu.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 36 ned
Kur: RIX

Nesen bija Turkish akcija par ~350 EUR, bet tā ir beigusies un tik labas cenas šobrīd vairs nav. https://www.celakaja.lv/forumi/turkish-akcija-visiem-galamerkiem-lidz-31...

Atrastie 550 EUR ir adekvāti, var cerēt, ka līdz oktobrim AirBaltic pamainīs lidojuma laikus un sanāks labāks savienojums. 

Var arī pavērot LOT, vai 'trakajās trešdienās' neizmet kādu akciju uz Seulu, viņiem ir reiss no Varšavas. Tiesa, no Rīgas arī sanāk gari savienojumi, no Viļņas un Tallinas daudz ērtāki.

evelimonio
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/05/2019
Ziņas: 12
Manīts: pirms 1 ned

Jā, Turkish akcijas nogulēju.. Undecided

Papētīšu sīkāk variantus no EE/LT lidostām, bet nu tad vismaz skaidrs, ka +/- 550 eur šobrīd ir sakarīga cena.

Vai ir kāds veids, kā "nodrošināties" pret covid uzliesmojuma iztraucētu ceļojumu? Piemēram, ja tajā pašā oktobrī uznāk jauns vilnis un D-Koreja atgriežas pie karantīnas prasībām iebraucējiem, vai uz tāda pamata būtu iespējams nezaudējot naudu pārcelt/atcelt lidojumu? Atvainojos, ja jautājums šeit jau ir ticis izmuļļāts Grin uz ātro pārskatot foruma covid sadaļu, nemanīju.

Pūpolīte
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/04/2011
Ziņas: 184
Manīts: pirms 1 d
Kur: Spānijā
Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 36 ned
Kur: RIX

evelimonio rakstīja:

Vai ir kāds veids, kā "nodrošināties" pret covid uzliesmojuma iztraucētu ceļojumu? Piemēram, ja tajā pašā oktobrī uznāk jauns vilnis un D-Koreja atgriežas pie karantīnas prasībām iebraucējiem, vai uz tāda pamata būtu iespējams nezaudējot naudu pārcelt/atcelt lidojumu? 

Ja kļūdos, lai mani palabo citi, bet, cik saprotu, apdrošināšanas sabiedrības šādus riskus nesedz. Apdrošinoties vari saņemt zaudējumu atlīdzību, ja pati saslimsti ar Covid un tāpēc nevari braukt, bet, ja valsts vienkārši pamaina ieceļošanas nosacījumus, aizliedz iebraukt vai uzliek ilgu karantīnu, tad neko darīt. Tad tikai vari cerēt, ka aizliedz iebraukt vispār, attiecīgi aviosabiedrība atcels reisus un piedāvās izvēlēties, lidot vēlak vai saņemt atpakaļ samaksāto.