Pēdējā brīža ceļojumu pirkšana Vācijas lidostās

69 atbildes [Pēdējā ziņa]
rolexx1986
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/04/2010
Ziņas: 78
Manīts: pirms 2 gadi

Gribēju vaicāt, vai kāds nevarētu dalīties pieredzē ar pēdējā brīža ceļojumu pirkšanu Vācijas lidostās. Cik esmu lasījis, tad laikam vislielākās iespējas ir šādus ceļojumus nopirkt Frankfurt am Main lidostā, tāpēc esmu ar nelielu bariņu nolēmis jūlijā paņemt pāris nedēļas atvaļinājumu un doties uz Frankfurtes lidostu un staigāt pa tūrisma birojiem, kamēr kādu kārdinošu piedāvājumu atradīsim. Ja nu kādam ir pieredze, tad visvairāk interesētu tas, cik ilgā laikā iespējams atrast kādu patiešām eksotisku piedāvājumu (rezervē it kā esmu paredzējis 2-3 dienas) un cik vidēji izmaksā eksotiskā „gala” ceļazīmes tur – tā pati Meksika, Maldīvas, Kuba, Dominikāna utt (Taizeme un tas Āzijas gals jūlijā laikam atkrīt).

Otra lieta – ik pa laikam skatos super last minūte piedāvājumus ltur.de, kur šad tad patiešām ļoti labi piedāvājumi izlec – tā pati Meksika, Kuba ap 500eur, Šeišelas ap 700, Kenija pat 400 eur, varbūt bez ltur.de ir vēl kāda laba adrese (nav obligāti vācu), kurā var pasekot līdzi pēdējā brīža akcijām.

Mr. Studebekers
Nav tiešsaistē
Kopš: 16/10/2010
Ziņas: 112
Manīts: pirms 11 gadi

 Ieej lidostas lapā, atver shop&enjoy, tad Travel agencies at the airport. Mēģini papētīt katru kantori atsevišķi, būs mazāk pārsteigumu aizbraucot uz turieni. Arī ir bijusi doma rīkoties līdzīgi. 2-3 dienas, uzskatu, ir normāls laiks, lai iečekotu tūrfirmas un arī sevi viņiem atrādītu Smile)) Tikai jānoskaņojas šādi: var kaut kur lidot........ un var arī nelidot Smile) Tad 100% izdosies!

Tigress
Lietotāja Tigress attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/03/2010
Ziņas: 207
Manīts: pirms 7 ned

Lai dabūtu kārdinošu piedāvājumu, lidostā jādežūrē agri no rīta ap sešiem. Tad izliek arī tos ceļojumus, kuros jādodas jau tai pašā dienā, tāpēc jāierodas lidostā vai nu uzreiz ar koferiem, vai arī jāņem viesnīca pie pašas lidostas, lai visu var operatīvi paņemt.

rolexx1986
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/04/2010
Ziņas: 78
Manīts: pirms 2 gadi

Paldies par to ieteikumu par agro ierašanos lidostā – šo nebiju dzirdējis. Principā jā – ceru no rīta nopirkt, piemēram uz lidojumu pēcpusdienā, paskatīties nedaudz Frankfurti un tad doties tālāk. Bet noteikti rēķinos, ka var būt tā, ka nebūs nekādi labi piedāvājumi – ja neko neatradīšu, tad jālaiž uz tām pašām Kanārijām vai Madeiru būs Smile

pecina
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/10/2010
Ziņas: 434
Manīts: pirms 31 ned

Paziņa vasaras sākumā lidoja līdz Frankfurtei, tad uz vietas lidostā nofīrēja ceļojumu uz Dom.Rep., ar izlidošanu nākamajā dienā, tuvie galamērķi, kā Spānija, Grieķija utt, bija pieejami ar izlidošanu jau pēc dažām stundām. Tā ka bešā jau nepaliksiet, ir rezerves varianti Wink)) Nemaz tik lēti beigās nesanāca, tā pati Punta Cana uz cilvēku ap 1000 EUR/10 dienas. Bet no pieredzes zinu, ka šo galamērķi var dabūt lētāk plānojot iepriekš. Vēl neaizmirsti tādu lietu kā atpakaļ lidojums no Frankfurtes uz Rīgu, ko iepriekš paredzēt grūti, ņemot vērā, ka nav zināms ne izlidošanas, ne atlidošanas konkrēts datums.

lietus
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 132
Manīts: pirms 2 ned

Man pirms pāris gadiem arī bija šada doma. Lidot no Vācijas - uzreiz un lēti. Pirms tam ilgi un cītīgi pētīju ltur.de. Sasapņojos par tik ļoti skaistām cenām. Smile

Mēs lidojām uz Diseldorfu Weezi. Arī tur uz vietas ir pāris tūrisma kantorīši. Jāsaka, ka bija ceļojumi, bet pēc dienām 2,3,4 un no Frankfurtes, bet cena nebija nemaz tā izsapņotā - 500-700 simti eiro, bet gan sākot no 1200 eiro par 12-14 dienu ilgu eksotisku ceļojumu. Drošības labad aizbraucām arī uz lielo Diseldorfas lidostu, kur šie tūrisma firmu kantori ir biezā slāni, bet arī tur piedāvājums īpaši neatšķīrās. Tādēļ izlēmām neko negaidīt, bet nopirkām lidmašīnas biļetes no Airberlin par pilnu cenu un jau pēc 2 stundām sēdējām lidmašīnā uz Taizemi. Beigās sanāca lielisks ceļojums!

Tā kā Frankfurte noteikti ir pareizā izvēle, bet par iespēju lēti lidot, mana pieredze ir šāda.

lietus

rolexx1986
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/04/2010
Ziņas: 78
Manīts: pirms 2 gadi

Lūk, no šādas pieredzes es baidos Smile Gan jau, ka arī tur ir sezonas un nesezonas piedāvājumiem, bet ceru vismaz, ka jūlijā, kad Eiropā ir karsts, Frankfurtē skaitīsies nesezona un cenas būs draudzīgākas Grin

Gauss
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2010
Ziņas: 167
Manīts: pirms 1 gads

Vēl ir variants braukt caur www.apollo.se. Tas ir zviedru kantoris un lidojumi visvairāk iet no arlandas.

Piedāvājumi vislaik mainās, bet brīžiem iekrīt patiesi skaisti piedāvājumi (piemēram, šogad bija uz Kubu lidojums bez viesnīcas, kurš beigās nokritās līdz kaut kādi 120 lati turp atpakaļ). 2 gadus atpakaļ ar brāli aizbraucām pa kaut kādi 250 lati turp atpakaļ uz Brazīliju uz 14 dienām - paspējām nosvinēt tur Ziemassvētkus (pēdējā brīdī nopirkām biļetes no airBaltic, tad vēl SAS sastāvā, par EuroBonus punktiem). Rezultātā sanāca diez ko pieklājīga cena. Tur arī ir redzēti lidojumi turp atpakaļ uz Floridas Fort Lauderdale (no kurienes atiet ļoti daudz kruīzi pa Karību jūru) pa 120 lati.

Papildus pluss šai vietai ir tas, ka nopirkt vari no Latvijas pēdējā brīža piedāvājumus (teixim uz rītdienu) un tad jau aizbraukt ar prāmi - pieļauju, ka izmaksas palikšanā/ceļā uz zviedriju būs mazākas + vēl var ietusēt uz prāmja.

Jāskatās zem Sista Minuten un translate.google.com ir tavs labākais draugs Smile

Shura80
Lietotāja Shura80 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/11/2009
Ziņas: 663
Manīts: pirms 1 ned

Pagājušā gada februārī izmēģinājām last minute. Galu galā tikām uz meksiku, cancun, 8 dienām (gandrīz nopirkām Šrilanku 900EUR - lidojums, viesnīca, utt). Uz Meksiku paņēmām tikai avio biļeti par ~300EUR. Secinājumi pēc šīs iegādes radās sekojoši:

1) last minute vairs nav tik populārs, kāds bija agrāk; Līdz ar to, arī piedāvājumi vairs nav tik rožaini kā agrāk..

2) trāpījām uz skolēnu brīvdienām. Tā bija ļoti liela kļūda, un atbilstošu braucienu gaidījām ~5dienas;

3) jo vairāk ceļotgribētāju ar tevi kompānijā, jo mazāk iespējas kaut ko interesantu dabūt. vislielākās iespējas ir tad, ja ceļotājs ir viens (Maldīvas 115EUR, utt).

4) nav svarīgi, kurā lidostā gaidi/pērc ceļojumu. Viņi darbojas vienotā tīklā, līdz ar to, pērkot ceļojumu berlīnē, nopirksi to pašu, ko pērkot frankfurtē. BET vislielākā problēma ir ar izlidošanas lidostu. Laicīgi jāčeko, no kurām lidostām jāizlido uz tev vēlamajām vietām. Piemēram, lidojumi uz Meksiku visbiežāk ir no Briseles (no turienes arī lidojām).

5) visforšākā kompānija = ltur.de :) 

 

kikr
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 303
Manīts: pirms 3 d

Pēdējās minūtes ceļojumus no Zviedrijas ir ērti skatīties šeit:

http://www.reseguiden.se/sista-minuten 

Kasp
Lietotāja Kasp attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/03/2010
Ziņas: 127
Manīts: pirms 17 ned

Pirms pusotra mēneša Buicis bija iemetis ziņu, ka var no ltur.com iepirkt biļetes Frankfurte-Hanoja par 250Ls. Tas bija pagaidām vienīgais gadījums, kad izmantoju šo Vācijas kantori Internetā. Jāsaka, ka visa lidošana no Rīgas kopumā izmaksāja nepilnus 300Ls. Atpakaļceļā sanāca ierasties Frankfurtes lidostā pirms 6iem no rīta un par cik bija daudz laika, nolēmu pastaigāt pa pirmā termināla tūrfirmām un jāatzīst, ka konkrēti tajā dienā neko tādu galvu reibinošu neredzēju viņu stendu reklāmās (tiesa - pārdevējiem nejautāju arī).

Mr. Studebekers
Nav tiešsaistē
Kopš: 16/10/2010
Ziņas: 112
Manīts: pirms 11 gadi

 Tos Ls300 Tu domā return biļeti, protams? Riktīgi labs. Šķiet, ka visu ziemas sezonu izdevīgāk ir atrasties Vjetnamā Smile Un vēl atgriezīsies ar peļņu Smile Ja salīdzina izdevumus šeit un tur...... Cik tad vajag rolleram, šortiem un rīsiem Smile

rolexx1986
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/04/2010
Ziņas: 78
Manīts: pirms 2 gadi

Liels paldies par ieteikumiem! Nu, jā - vienam galīgi nesanāks braukt, brauksim četratā, cerams, ka tas baigi nemainīs plānus. Vēl jau neliels mīnuss ir braukšanas laiks - jūlijs, jo tādā Taizemē tad ir lietus sezona, Kenijā tāds karstums, ka varbūt pat nevarēs tikt no ēkām ārā, tad tie, kas paliek, ir Karību jūras reģions, principā, cik nu čekots ltur.de Žēl, bet es nekad neesmu redzējis, ka tajā paša ltur.de būtu piedāvājumi uz kādu Austrāliju, Ķīnu vai Okeāniju

Kasp
Lietotāja Kasp attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/03/2010
Ziņas: 127
Manīts: pirms 17 ned

Jā, 300Ls bija turp-atpakaļ (iekļaujot arī Rīga-Frankfurte ar Airbaltic). Par vietējām cenām ir tā kā ir, izdevumi divu nedēļu laikā bija aptuveni tikpat lieli cik 3 nedēļas dzīvojot Japānā. Vispār mēģināšu nobriest un uzrakstīt savu redzēju par Vjetnamu šeit forumā, jāsakopo domas kāmēr vēl svaigā atmiņā :)

anins
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/04/2010
Ziņas: 219
Manīts: pirms 1 ned

Labs vakars!

Vai, teiksim, Frankfurtes lidostā uz vietas pieejamais piedāvājums  stipri atšķiras no tā paša Ltur.de mājas lapā atrodamā "super last minute" piedāvājuma? Vai arī tagad uz vietas ir tas pats, kas internetā.

Un kādēļ, Jūsuprāt, vairs nav šie megaizdevīgie piedāvājumi, aģentūras ir sākušas rūpīgāk plānot savu piedāvājumu un vairs nepaliek tik daudz nezipārdotas vietas?

rolexx1986
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/04/2010
Ziņas: 78
Manīts: pirms 2 gadi

Pēkšņi iedomājos vēl tādu lietu - pērkot pēdējā brīža piedāvājumus, kas notiek ar vīzu kārtošanu? Ne jau visās valstīs var vīzu nokārtot turpar lidostā?

Shura80
Lietotāja Shura80 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/11/2009
Ziņas: 663
Manīts: pirms 1 ned

Lidostā ir noteikti vairāk piedāvājumu nekā internetā. Cik daudz , un kuri internetā neparādās - nezinu.

Valstis, kurās vīzas nevar nokārtot lidostās, ir jāizslēdz no potenciālo ceļošanas galapunktu saraksta..

bumbuls
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/06/2010
Ziņas: 561
Manīts: pirms 1 ned

esmu ceļojis vairākas reizes ar ltur.de. Viss atkarīgs no tā, kurā laikā izbrauc. Nesezonā piedāvājumi parasti ir ļoti labi. Es šogad lidoju jūlija sākumā - rezultāts ne tur kur gribēju un pa ļoti lielām naudām Frown

Piedāvājumi nav tik labi, jo laikam krīzes dēļ arvien vairāk vācieši ir gatavi pirkt last-minute.

2023: RIX, FMM, AGP, FRA, LUX
2022: RIX, STN, AGP, TRF, VLC
2021: RIX, MUC, ATH, VIE, LTN, VNO, CHQ
2020: RIX, CPH, LUX, FRA

daysleeper
Lietotāja daysleeper attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/07/2009
Ziņas: 195
Manīts: pirms 1 gads
Kur: Salaspils, Rīga

par šiem reise market daudz biju dzirdējis un redzējis klātienē lidostās, bet nu domāju, cik tas ir reāli ne-Vācijas iedzīvotājam salāgot tās visas ielidošanas un izlidošanas. Acīmredzot, ja arī brauc, tad atpakaļceļā jāmēģina vairākus reisus iegādāties, lai vismaz uz kādu pagūtu atpakaļ Smile Baigi interesantā pieredze te kopumā apkopota, ar interesi izlasīju - paldies visiem Smile

Bloga raksti par ceļošanu, lētajām aviobiļetēm, viesnīcām un ceļojumu apraksti http://salidziniviesnicas.lv/blog/lv Praktiski padomi par ceļošanu: https://travelplan.lv Ceļojuma plānošanai uz Tenerifi: https://tenerife.lv

ARD
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2010
Ziņas: 1323
Manīts: pirms 17 st

kikr rakstīja:

Pēdējās minūtes ceļojumus no Zviedrijas ir ērti skatīties šeit:

http://www.reseguiden.se/sista-minuten 

Ja kāds ir izmantojis šo, padalieties, lūdzu, pieredzē!

Angļu valodā zviedru kantoriem mājaslapu nav... Tas nu tā, var jau itkā visu saprast, vienīgais- rezervēšanas formās ne-skandināvu adreses nav paredzētas. Ierakstīt vienkārši kādu Stokholmas pasta kodu? Varbūt kāds ir mēģinājis rezervēt pa telefonu?

Roger
Lietotāja Roger attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2010
Ziņas: 430
Manīts: pirms 3 d

 Es esmu daudz reizes pircis no Zviedriem, parasti pa telefonu, nekādas problēmas nav bijušas, ne gluži no šī saita, bet no tām norādītām kompānijām pa taisno, vai tas ir ving.se vai fritidsresor.se, vai apollo.se. Problēmas nav bijušas un pārbaudīts gadiem ilgi. 

Mr. Studebekers
Nav tiešsaistē
Kopš: 16/10/2010
Ziņas: 112
Manīts: pirms 11 gadi

  Vēl var ar auto līdz Frankfurtei (izdevumi :3), novieto autiņu lidostas parkingā un lido, kur sanāk. Nedaudz mokošāk, bet vienalga kad atlido uz Frankfurti. Savstarpējā konkurence arī lielāka Smile

Siltums
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/11/2011
Ziņas: 112
Manīts: pirms 3 ned

Sorry, ka paceļu senu tēmu, bet nu tomēr.. Jau kādu mēnesi cenšos sazīmēt ceļojumu kādam no siltajiem, tālajiem galamērķiem (Mombasa, Punta Cana, Kuba, resp., kur vīzas var sakārtot gala lidostā, lai nav lieks kreņķis). Mērķēju uz FEB otru pusi, kas, diemžēl, manis izvēlētajos galamērķos ir īstais sezonas laiks, līdz ar to cenas ceļojumu paketēm nav diez ko pievilcīgas. Mēģināju arī stellēt lidojums+viesnīca atsevišķi (t.sk.Joker Flights), bet nekā prātīga. Šobrīd nopietni sāku apsvērt domu par iespēju izcelt "lielisko cenu" ar koferiem padusē uz vietas Frankfurtes lidostā, bet, par cik nav bijusi šāda pieredze, bik' raustos. Tāpēc jautājums - vai kādam pēdējā laikā ir sanācis kas prātīgs šādi ceļojot, ja ir, tad būšu pateicīgs, ja padalīsieties ar pieredzi!

Paldies jau iepriekš,,,

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 33 ned
Kur: RIX

Cik esmu skatījies (tīri intereses pēc), neko dižu lidostās nevar dabūt, tās pašas standarta cenas. Manuprāt virzība notiek uz last minute tirgošanu internetā. Bet varbūt kādam konkrētāka pieredze.

Shura80
Lietotāja Shura80 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/11/2009
Ziņas: 663
Manīts: pirms 1 ned

ltur.de ik pa brīdim parādās Maldīvu salas par 199EUR. No turienes tad var doties uz Šrilanku, utt.

pecina
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/10/2010
Ziņas: 434
Manīts: pirms 31 ned

Siltums rakstīja:

Mēģināju arī stellēt lidojums+viesnīca atsevišķi (t.sk.Joker Flights), bet nekā prātīga. Šobrīd nopietni sāku apsvērt domu par iespēju izcelt "lielisko cenu" ar koferiem padusē uz vietas Frankfurtes lidostā, bet, par cik nav bijusi šāda pieredze, bik' raustos.

Nedomāju vis, ka uz vietas lidostā sanāks kas prātīgāks. Nav nemaz tik saldas tās cenas lidostās, pati esmu šad un tad garāmajot uzmetusi aci.

Vai tiešām kombinējot ar to pašu Joker flight + atsevišķi izvēloties viesnīcu sanāk tik liels cipars, la meklētu citus risinājumus, jo īpaši, ja ceļojums paredzēts ierobežotā laika posmā? Manuprāt par ļoti normālām naudiņām var sakombinēt.  Pati aizpagājušogad lidoju ar Kondora Joker + 5* viesnīca (kas pēc vietējā skala skaitījās kā ļoti laba) uz 10 dienām izmaksas bija +/- 600 Ls/cilv., ciparā arī lidojums līdz un no Vācijas. Tiesa gan, lidojuma cena uz cilvēku tad vēl bija par 70 Ls zemāka.

pecina
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/10/2010
Ziņas: 434
Manīts: pirms 31 ned

Galamērķis bija Punta Cana Wink

Goa
Lietotāja Goa attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/01/2011
Ziņas: 209
Manīts: pirms 5 gadi

es vakar sedeju un gatavoju sev tabulinu,lai pirktu to Joker flights Smile nezinu,vai to izmantosu bet tomer..uzreiz varu pateikt ka ir ta,ka loti daudzas dienas izlidosana ir uz daudzam valstim... Par viesnicu - es kad booking.com skatijos -cena ne vispar nav draudzigas... .

Chiepa
Lietotāja Chiepa attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 23/03/2011
Ziņas: 97
Manīts: pirms 9 gadi
Kur: Rīgā...

Mēs pagājušajā pavasarī (aprīļa beigās) no Frankfurtes ar ltur.de tikām uz Jamaiku.

Lidojums turp-atpakaļ vienai personai maksāja 220 EUR (iekļaujot vilcienu u.c. sabiedrisko ransportu). Bet turpceļā dabūjām 1 nakti palikt frankfurtē un vienu nakti diseldorfā, no kurienes bija izlidošana.

Viesnīcas arī ņēmām caur ltur, bet vairs neatceros, cik maksāja.

Mēs gan gribējām tikt vai nu uz Bali vai Maldivām, bet diemžēl nebija diez ko labas cenas pieejamas.

Bet kopumā jāsaka - tādi kūrortvarianti ir ok caur ltur, jo īpaši, ja esat flexibli ar galamērķi.

I will travel around the world!

Wink

pecina
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/10/2010
Ziņas: 434
Manīts: pirms 31 ned

Chiepa rakstīja:

Lidojums turp-atpakaļ vienai personai maksāja 220 EUR (iekļaujot vilcienu u.c. sabiedrisko ransportu). Bet turpceļā dabūjām 1 nakti palikt frankfurtē un vienu nakti diseldorfā, no kurienes bija izlidošana.

Jā, tikai lidojumiem uz tālajiem galiem ir manītas pat ļooti saldas cenas, bet ne sakombinētajām paketēm lidojums+ viesnīca.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 33 ned
Kur: RIX

Kāpēc ne, šodien pat www.ltur.com piedāvājumā Punta Cana 676 EUR no personas, lidojums + all inclusive viesnīca uz 7 dienām. Uz 10 dienām 762 EUR.