Jautājumi par apskatāmo Tenerifē

123 atbildes [Pēdējā ziņa]
juriss
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/09/2011
Ziņas: 1557
Manīts: pirms 1 ned

izraku visu forumu, bet neko piemērotu neatradu, tādēļ neņemiet, lūdzu, ļaunā, ja būs atkārtošanās! Smile

plānoju nedēļas braucienu uz tenerifi, gribētos dzirdēt jūsu viedokļus un pieredzi par skatāmajiem objektiem (varbūt esmu ko labu palaidis garām vai tieši otrādāk - iekļāvis ko absolūti nevajadzīgu).

manā sarakstā pašlaik ir:

1) pirmais un galvenais, protams, ir vulkāns ar savu dabasparku,
2) nākamajā vietā - pludmales (to ir daudz, tādēļ nav jēgas uzskaitīt atsevišķi),
3) loro parque,
4) masca,
5) anaga,
6) monkey park,
7) los gigantes,
8) punta de teno,
9) garachico,
10) vaļu/delfīnu peldējiens,
11) icod de los vinos un tā drakonkoks,
12) barranco del infierno laikam vēl joprojām ir slēgts Frown,
13) protams, pilsētas, bet dabai tomēr priekšroka Smile.

ja liekas, ka dikti daudz dzīvnieku, tad tā tiešām ir - nevienam zoodārzam garām paiet nevaru. viena kolēģe šajā sakarā pat piezīmēja, ka veči visi kā mazi bērni - traki uz zoodārziem. nezinu, vai vispārinājums ir patiess, man tā ir... Grin

un pašā nobeigumā daļēji filosifisks jautājums: ja ir tikai nedēļa (no sestdienas līdz sestdienai) un paredzēts apmeklēt visu iepriekš minēto, vai ir jēga doties vienas dienas braucienā uz la gomera? sala ir tik sasodīti tuvu un aprakstos izklausās ārkārtīgi kārdinoši, taču veselais saprāts ik pa brīdim nošņāc, ka visu vienā reizē tāpat nevar paspēt, tādēļ nevaru saprast, kā labāk. kā saka reāla pieredze - labāk mēģināt iespiest vai atstāt nākamajai reizei?

jau iepriekš liels paldies visu komentāru autoriem, kaut kā ar atsauksmēm par tenerifi mums te pašvaki... Smile

juriss
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/09/2011
Ziņas: 1557
Manīts: pirms 1 ned

ak, jā, vēl ir objekti, kas nav obligāto sarakstā:

- jardin botanico,

- parque taoro,

- taganana.

Monsters
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/07/2012
Ziņas: 430
Manīts: pirms 6 gadi

Loro parks un mērkaķu dārzs īsti tomēr nav zoo dārzi, vismaz Loro būtībā ir liela atrakcija kur galvenais spiediens uz nirstošiem ronīšiem ar bumbiņām utt,. Vienīgais pluss tur ir pingvīni, bet nu ieejas maksa pāris gadus atpakaļ bija ļoti iespaidīga, ja atmiņa neviļ 40 EUR no feisa. Labāk savas tieksmes pēc skaistā tomēr realizēt civilizētākā veidā - piemēram uzspiest uz baletu, kaut vai tas balets kur viss notiek ap stieni.          

Par vaļu/delfīnu peldējumu - neieteiktu, paņems daudz laika un kaifs no tā ka, kaut kur tālumā ieraudzīsi kaut ko līdzīgu lielai zivij, tāds pilnīgi nekāds. Blenšanai uz fišiem tomēr ir daudz citu, tam krietni piemērotāku valstu, kur var arī visas tās zivis aptaustīt, vai dabūt no viņas ar asti. Un variants, ja neredzēsi varēsi rīt braukt atkal, tā jau ir atvaļinājuma klaja šķiešana.

Masca - tas gandrīz būtu obligāti jāizbauda, Los Gigantes it kā arī pats par sevi. Atceries, ka Tev ir iespēja kļūt par reto cilvēku kas bijis Tenerifē un kuram nav bildes ar locekli Smile Vairāk gan izskatās, ka brauciens domāts nevis atpūstai, bet gan objektu medībām vai kolekcionēšanai. Labāk spiest uz kvalitāti nevis kvantitāti.

juriss
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/09/2011
Ziņas: 1557
Manīts: pirms 1 ned

kurš būtu loceklis, šis? http://www.pindoriaviajes.com/files/2_teide.jpg

nē, brauciens ir atpūtas, bet tādas aktīvākas atpūtas, kas nav tikai gulēšana smiltīs. un kolekcionēšanas vēlmes nav, bet gribas iespiest pēc iespējas vairāk (man tā vienmēr - nekad neiznāk ceļot tik daudz, kā gribētos), tādēļ arī radās doma par diskusiju, lai paklausītos citu viedokļos un varbūt sarakstu koriģētu... Smile

ievisija
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/03/2013
Ziņas: 872
Manīts: pirms 6 ned

Saraksts izskatās diezgan garš vienai nedēļai. Mēs mēģinājām vienā dienā apvienot vulkānu un Loro parku, pēdējam īsti vairs spēka nepietika, lai visu kārtīgi apskatītu.

2022: RIX, MLA, VNO, FRA, LAX, CDG, HEL, JFK, LAS, DFW, PRG, VIE, MAD, BER
http://my.flightmemory.com/ievisija

juriss
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/09/2011
Ziņas: 1557
Manīts: pirms 1 ned

heh, to arī esmu piefiksējis: dienā, kad ir dzīvnieki, neko citu plānot nedrīkst.

ja runa par dienām, tad man pašlaik izskatās, ka nesteidzoties vulkānam un apkārtnei vajadzētu pusotru - divas dienas, los cristianos (ar abiem zvēru parkiem) - dienu, divas dienas visam ziemeļrietumu stūrim (no gigantes līdz orotava), loro parkam - atkal dienu un vienu dienu - anaga, kas kopā rada nedēļu, un la gomera laika neatliek... 

juriss
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/09/2011
Ziņas: 1557
Manīts: pirms 1 ned

un tā tas kartē izskatās:

Monsters
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/07/2012
Ziņas: 430
Manīts: pirms 6 gadi

Par locekli pilnīgi precīzi Smile Subjektīvi loģiski, bet vienīgais ko nācās nožēlot bij tas, ka tomēr neaizdevāmies uz Gomēru. Katram loģiski savs, bet kopumā tiešām  liekas, ka sanāk pārāk jau nu saspringti, atvaļinājums tomēr ir atpūta + pie reizes kaut ko apskatāmies un pabaudām, nevis tikai redzēt maksimāli daudz.

SuperVineta
Lietotāja SuperVineta attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 557
Manīts: pirms 3 gadi
Kur: Catalunya

Ir jau vēl Jungle park,

http://www.aguilasjunglepark.com/

Ā, kartē pamanīju, sarakstā nebija.

Loro parks maksā 33 eur.

Man atkal svarīgi ir apmeklēt dažādus atrakciju parkus, ļoti nožēloju, ka nesanāca Siam park akvaparku apmeklēt.

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

RS
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 149
Manīts: pirms 31 ned
Kur:

Loro parku noteikti vajadzētu apmeklēt, labāku zoodārzu esmu redzējis tikai Berlīnē. Uz baletu var aiziet arī Rīgā, bet Rīgā tik iespaidīgu dzīvnieku (it īpaši papagaiļu) kolekciju nekur nebūs iespējams redzēt. Tas pats attiecas uz tiem bruņinieku šoviem un tamlīdzīgajām lietām, ko tur tūrisitiem mēģina iesmērēt uz katra stūra - manuprāt nav vērts apmeklēt.
Kas attiecas par defīlnu un vaļu vērošanu, tad man ļoti patika un ja vēl izdodas redzēt lielos bruņurupučus, tad vispār labi.

Ieteiktu Mascas pārgājienu un Los Gigantes, kā arī kāpiens Teidē līdz virsotnei ir labs, tikai tur atļauja iepriekš jāpiesaka.

P.S. Pludmales nav nekas tur īpašs, vienīgā skaistā man likās Las Teresitas

shustrik
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/04/2012
Ziņas: 2499
Manīts: pirms 13 ned
Kur: SEA

Neesmu bijis Tenerifē, bet no tiem, kas braukuši ar bērniem, esmu dzirdējis, ka Loro parks ir teju labākā salas atrakcija, kuru nevajadzētu izlaist. Tā kā ja tevi velk uz zoodarzu pusi, es padomātu, ka Loro parks ir obligāti apmeklējams.

Travel
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/10/2013
Ziņas: 1
Manīts: pirms 10 gadi

Ja patīk dzīvnieki, tad viennozīmīgi ir jābrauc uz Loro parku. Ja grib noskatīties visus šovus un apskatīt arī visu pārējo, tad jārēķinās visai dienai. Mēs braucām uz atvēršanu un notusējām tur veselu dienu.

Teides braucienam arī atvēlējām veselu dienu. Izbraucām no Costa Adeje, ceļš augšup bija raits. Uzbraucām augšā ar gaisa tramvaju. Līdz pašam krāterim netikām. Tam vajadzīga atļauju, ko izsniedz galvaspilsētā. To mēs nezinājām un palika rūgtuma sajūta, ka netikām līdz pašam krāterim. Atpakaļ ceļā braucām pa ziemeļu pusi, tur gandrīz vienmēr ir migla un lietus. Tamdēļ ceļs lejup bija ilgāks. Aizbraucām līdz dragonkokam, iebraucot vēl šur tur. Un mājup braucām caur Santa Cruz.

NOTEIKTI jāapmeklē Siam park. Turp ved bezmaksas autobusi, bet ir jārēķinās, ka gribētāju ir daudz un var nākties gaidīt nākamo autobusu, jo iepriekšējais bijis līdz malām pilns. Tā arī notika ar mums, autobuss aizbrauca atstājot krietnu bariņu pasažieru uz ielas. Ilgi nedomājot mēs līdz Siam park gājām kājām (20 minūtes). Atnācām tieši uz vēršanos vaļā. Šim pasākumam arī jāatvēl visa diena. Vēl ir jāreķinās, ka uz brīvo kritumu ir liela rinda- nākas gaidīt līdz pat stundai. Ja iet no paša sākuma uz brīvo kritienu, tad to lielo rindu nav. Mēs sākumā izbraukājām visus nobraucienus, trubas un Lazy river un tad gājām uz trako nobraucienu un stundu stāvējām rindā. Iepriekš jānoņem ķēdītes un visas citas rotas. Jo tuvāk nonāc līdz savam nobraucienam, tad uzzini, ka rotas jāņem nost. Tad vai nu skrien lejā un kādam atdot un skrien atpakaļ augšā. Vai arī atstāj augšā pie glābējiem un pēc nobrauciena skrien augšā pēc savām mantām un tad lejā Grin

Viena diena mums aizņēma brauciens pa visām pilsētiņām līdz Santa Cruz. Atmiņā nāk forša pilsētiņa Candelaria ar viņu baznīcu - tur esot vienīgā Dievmātes bilde ar melnu ādas krāsu. Pastaigājāmies pa galvaspilsētu, aizbraucām līdz pludmalei, kur savestas gaisās smiltis. Īstenībā nekas īpašs. Pacēlās vējš un tik ļoti tās smiltis putināja un bija sāpīgi ādai. Satinām galvas dveilī un skriešus uz mašīnu.

Pludmales neizsauca neko īpašu, nepatīk tās melnās smiltis un kad viļņi okeānā, tad tās smiltis mutuļo un izskatās viss tas kā dubļi.

Ņēmām izbraucienu (safari) ar ūdens močiem no Los Gigantes (no viesnīcas turp un atpakaļ veda busiņš) gar klintīm līdz pat Punta de Tene bākai. Pa ceļam redzējām delfīnus (vienā vietā esot barotava, tad noteikti daži gabali tur apgrozas), iebraucām dažās alās ar močiem. Kādas 3-4 stundas tas aizņēma.

Ingucis
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/02/2009
Ziņas: 478
Manīts: pirms 10 ned

7 dienas nebūt nav daudz. Tā ka - jāizvērtē prioritātes. LORO parkam aizies visa diena. SIAM - tas gaumes jautājums. Turpat blakus akvaparks - krietni lētāks un es neteiktu, ka šausmīgi sliktāks.  SIAM - vizuāli interesantāks, varbūt pāris ekstrēmākas trubas. bet visā visumā kā teiktu viens zināms darbonis - nothing special. Turklāt Akvaparkā delfīnu šovs ievērojami iespaidīgāks par to, kuru rāda Loro parkā, ko pēc tam sarunās mums apliecināja arī vietējie. Rindas pie nobraucieniem pa trubām atkarīgas no apmeklējuma sezonas.  Nepamanīju, vei esi pieminējis, kad plāno braukt - bet nu mēs bijām i marta beigās, i aprīlī - rindu nebija ne akvaparkā ne SIAM parkā.

Los Gigantes kā te jau citi saka - var apvienot ar Mascu. Tur ar aizies vesela diena.  Nu ja ļoti ātri kustās - var pamēģināt pabraukt tad uz priekšu līdz Garachico.

Tas pūķa koks, kas Icod de Los Vinos - ja gribi redzēt tikai koku tad jau tik laika arī tur aizies - lai apskatīos uz koku - nu 30 min. Cik tad ilgi skatīsies, vai ne Smile Pati pilsēta tāda sena, forša.

vēl no pilsētām La Laguna man patika - Kanāriju salu vecā galvaspilsēta.

Nu jā - Teide - var pagūt ja pacenšas - Teide un atpakaļceļā pa citu ceļu braucot caur  La Laguna izbraukt.

Par izbraucienu okeānā lai apskatītu vaļus/delfīnus/ bruņurupučus - nu tur jāskatās ar ko braukt. ja izvēlas kuģi vai katamarānu uz kura būs vēl 40 vai vairāk iereibuši briti vai citas nācijas pārstāvji ar bariem mazu bērnu - varētu arī nebūt forši. Tas pēc nostāstiem. Mēs braucām ar 12 vietīgu jahtu un bija OK  - Pāris metru attālumā redzēt peldam vaļu ģimeni - nu tas bija kaut kas.

Un Las Teresitas - bildēs tas viss izskatās krutāk, nekā ir patiesībā. Ja sanāk garām braukt - var piestāt un paskatīties, bet speciāli uz turieni triekties nav jēgas.  Nu tas mans subjektīvais viedoklis.

Lai izdodas laba atpūta. Smile

 

juriss
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/09/2011
Ziņas: 1557
Manīts: pirms 1 ned

liels paldies visiem par informāciju, ļoti vērtīgi un interesanti! Smile

vulkānu, starp citu, var rezervēt internetā, varbūt kādam noder (tikai neatlieciet uz pēdējo brīdi, brīvās vietas sāk pazust aptuveni mēnesi pirms vajadzīgā datuma; kā arī uzreiz izdrukājiet/pierakstiet rezervācijas numuru un paroli, jo uz epastu neko nesūta):

http://www.reservasparquesnacionales.es/real/ParquesNac/usu/html/detalle-actividad-oapn.aspx?cen=2&act=1

loro un mērkaķu parkus apmeklēšu noteikti, tie svarīguma ziņā ir uzreiz pēc vulkāna... Smile

par pludmalēm runājot, man patīk saule, siltums un jūra, tādēļ pludmales ir vairāk tieši mierīgās atpūtas brīžiem (kad tādi pagadīsies), tādēļ to izskats īpaši svarīgs nav. un tā kā vulkānisku pludmali līdz šim vēl neesmu izbaudījis, tas tieši ir viens no interesantajiem aspektiem.

man gan nez kādēļ (skatoties kartē un lasot interneta aprakstus) šķiet, ka tas saraksts tāds mierīgā garā paspējams, tādēļ arī bija doma par mēģināšanu iespiest vēl kaut ko, bet la gomera laikam jāatstāj nākamajai reizei - ja pēkšņi sāks mocīt bezdarbība, var tos jūrdzīvienkus braukt lūkoties. Grin

juriss
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/09/2011
Ziņas: 1557
Manīts: pirms 1 ned

ak, jā, par braukšanas laiku: brauciens pēc nepilna mēneša - novembra vidū.

un par koku - no vienas puses muļķīgi (viens koks pilsētas vidū), bet no otras puses: pa ceļam būs, kāpēc nenobraukt garām, tomēr visur tādu nav... Smile

zhanetta
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/11/2011
Ziņas: 191
Manīts: pirms 2 d

Dodoties uz mērkaķu parku, neaizmirsti paņemt līdzi banānus! DAUDZ!!! Lemūriem un šimpanzei tie ļoti garšo! Var arī NOMIZOTU ābolu, bet tas ne tik ļoti garšo! Protams uz vietas parkā pie ieejas arī var nopirkt, bet tur 1 banāns maksā vairāk nekā veikalā 1kg!

Ani
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2011
Ziņas: 78
Manīts: pirms 1 st

pilnīgi piektrītu - gan Teide, gan Loro parks ir Tenerifes "must see" objekti. Un es noteikti ari iesaku izīrēt jahtu (vai vismaz paņemt biļetes uz 3 h kuģīti), lai redzētu vaļus un delfīnus. Tos var redzēt diezgan labi, un dzīvnieku mīļotājam tas patiks. Es vienreiz braucu ar tūristu kuģīti - jā, bija bišku spaidīšanās, liekšanās pāri citu pleciem, lai saskatītu. Kad biju Tenerifē pēc pāris gadiem, tad mēs 5 cilvēku kompānija sev izīrējām jahtu, un tad tos delfīnus un vaļus varējām baudīt mierā un klusumā. Jebkurā gadījumā, manuprāt, tas ir to vērts doties izbraucienā.

Arī Masca un Los Gigantes ir vērts redzēt. Savukārt galvaspilsēta Santa Cruz nav nekas sevišķs. Tur var braukt tikai tad, ja ir daudz brīva laika un/vai gribas šo to nopirkt lielveikalā.

Biju arī La Gomera, bija ok, taču, ja laiks ir ierobežots, tad var iztikt, nav liels zaudējums.

MarlboroCowboy
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/01/2011
Ziņas: 143
Manīts: pirms 1 ned

Iesaku vismaz dažas dienas palikt kādā viesnīcā LosGigantes, tur daudz foršāk nekā populārākajā kūrortā LasAmericas (ainavu ziņā). + līdz Mascai baigi tuvu, un arī Puerto De La Cruz var aizbraukt, tur baigi foršs ceļš, interesants, vienīgi jārēķinās, ka ilgi jābrauc, jo baigi kalnains un līkumains, bet asfalts labs un skati baigi labie.

lavanda122
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/09/2009
Ziņas: 127
Manīts: pirms 2 ned

Mana meita ar draugu patlaban atrodas Tenerifē. Vakar viņi noīrēja auto, lai apskatītu salas ziemeļus (apmetušies ir salas dienvidos). Pēc kādas fotopauzes pie klintīm, sākot braukt tālāk, viņi konstatēja, ka no aizslēgtas mašīnas pazuduši abi telefoni un drauga maks. Visas šīs lietas salonā nebija redzamas (novietotas "bardačokā"). Atnākot no fotopauzes, auto bijis aizslēgts un nekas nav bijis sajaukts vai salauzts. Griezušies policijā, kurā angliski saprasties bijis gandrīz neiespējami. Policija nav ticējusi, ka auto bijis aizslēgts. Lūguši atļauju piezvanīt uz banku, lai nobloķētu nozagto karti, bet tā kā nauda visa bija nozagta, tad policija bez maksas nav atļāvusi zvanīt. Līdz galam policijas iecirknī neko nenokārtoja un aizbrauca uz savu viesnīcu, no kurienes bankas karti nobloķēja. Ceļojums pirkts no Vācijas tūroperatora. Kāda tur ir apdrošināšana un ko tā sedz, viņi nezin. Tā kā maksa par ceļojumu nebija no mazajām, domāju, ka apdrošināšanai tur jābūt iekļautai. Telefoni abi ar Vācijas numuriem, jo viņi dzīvo patlaban Vācijā. Abi jauni un šis ir viņu pirmais lielais ceļojums. Protams, var teikt - kāpēc bija jāatstāj vērtīgas mantas auto - pēc notikušā jau visi gudri. Bet pirms tam visi domā, ka ar mani jau nekas slikts nevar notikt. Gribēju, lai arī citi zin un uzmanās no šādām situācijām.

shustrik
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/04/2012
Ziņas: 2499
Manīts: pirms 13 ned
Kur: SEA

Dīvaina situācija. Neesmu dzirdējis, ka no aizslēgtām mašīnām bieži kaut ko zagtu. Ja nu vienīgi logs nebija līdz galam aizvērts, un tad pa loga spraugu tika līdz bardačokam?

Principā būtu jātiek līdz kaut kādai dokumentācijai par ceļojumu, lai saprastu, vai Vācijas tūrfirma ir iepārdevusi viņiem apdrošināšanu, vai nē. Vai arī jāpiezvana vācu tūrfirmai, un jānoskaidro. Bet domāju, ka jebkurā gadījumā apdrošināšanas kompānija gribēs policijas atskaiti par notikušo.

Un ja telefoni nav ar priekšapmaksas kartēm, tad lai piezvana arī mobīlo telefonu operatoram un nobloķē numuru. Savādāk vēlāk var atnākt diezgan kosmiski rēķini par telefonu.

orsons21
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 14795
Manīts: pirms 8 st
Kur:

Izklausās dīvaini. Diez vai kāda apdrošināšana ticēs, ka mantas nozagtas no aizslēgta auto, un pēc tam tas tikpat kārtīgi aizslēgts atpakaļ. Principā aizslēgtu auto atmūķēt nav grūti; man pašam nesen bija galīgi nosēdināts akumulators (sieva atstāja salona gaismiņu ieslēgtu), bet durvju atslēga sen kā nedarbojas, tikai pults. Piezvanīju uz attiecīgo firmu, pusstundas laikā atbrauca cilvēks un dabūja vaļā 3 min laikā. Grūtākais, laikam, būtu to dabūt atkal ciet.

apple
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 320
Manīts: pirms 28 ned

Bēdīga pieredze, bet ceļojot ar to vienmēr ir jārēķinās un maksimāli jāsargā visnepieciešamākais, t.i. dokumenti un nauda.

Pirms dažiem gadiem dažus draugus arī Tenerifē aptīrīja, viņu gadījumā zagļi paciemojās viesnīcas numuriņā. Toreiz galvenais zaudējums bija pases, attiecīgi bija zināmas neērtības un laika patēriņš, kārtojot atgriešanās dokumnetus. Arī pašiem ir gadījies iekulties nepatikšanās zagļu dēļ, bet nu mācība ir uz mūžu. Vispār zādzības ceļojumos un kā no tām pēc iespējas pasargāties būtu atsevišķa tēma.

Kartagietis
Lietotāja Kartagietis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/02/2011
Ziņas: 320
Manīts: pirms 11 ned

Man draugam Tenerifē ir līdzīga pieredze, kamēr mēs bijām izkāpuši uz fotopauzi, no mašīnas nozaga somiņu ar pasēm, varbūt ka vēl kaut kas tajā somiņā bija, neatceros. Paši mēs atradāmies dažu soļu attālumā, bet mašīna nebija aizslēgta, jo tajā gulēja bērns. Tā lūk - mantas šajā nostūrī ir jāpieskata kā nekur.

juriss
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/09/2011
Ziņas: 1557
Manīts: pirms 1 ned

lavanda122 rakstīja:

Mana meita ar draugu patlaban atrodas Tenerifē. Vakar viņi noīrēja auto, lai apskatītu salas ziemeļus (apmetušies ir salas dienvidos). Pēc kādas fotopauzes pie klintīm, sākot braukt tālāk, viņi konstatēja, ka no aizslēgtas mašīnas pazuduši abi telefoni un drauga maks ..

un kurā auto kantorī īrēja mašīnu?

Monsters
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/07/2012
Ziņas: 430
Manīts: pirms 6 gadi

Tenerifa nav laupītāju bet zagļu valsts, tur ar argumentu stroķa vai naža veidā naudu neprasa, tur zog. Ja ir spējas izpildīt šādu loģisku spriedumu, tad secinājumiem un rīcībai it kā vajadzētu būt skaidrai. 

Izskatās, ka iejaukti ir auto īres kantora darbinieki, viņiem šito nokruķīt elementāri, arī atslēgas nav problēma. Tā kā nosaukt autu izīrētāju būtu labi, lai citiem iespēja uzmanīties. Vienīgi, diemžēl, nav garantijas ka tā nerīkojas arī citi.

lavanda122
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/09/2009
Ziņas: 127
Manīts: pirms 2 ned

Auto tika īrēts viesnīcā, kurā viņi ir apmetušies. Pašlaik vairāk neko nezinu pateikt. Kad būs kāda jauna informācija, noteikti padalīšos. 

ARD
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2010
Ziņas: 1318
Manīts: pirms 12 st

Monsters rakstīja:

Izskatās, ka iejaukti ir auto īres kantora darbinieki, viņiem šito nokruķīt elementāri, arī atslēgas nav problēma. Tā kā nosaukt autu izīrētāju būtu labi, lai citiem iespēja uzmanīties. Vienīgi, diemžēl, nav garantijas ka tā nerīkojas arī citi.

Šī iemesla dēļ nekad neuzrādu patieso uzturēšanās vietu (ko auto kantori visbiežāk prasa uzrādīt). Jo tad jau vispār šiem vienkārši- piebrauc pie tavas viesnīcas pa nakti un darbojas, nav tevi pa visu salu jāmeklē.  Tajos kantoros (sevišķi mazajos) reizēm baigie kovboji strādā, nebrīnos,  ka šādas lietas notiek.

shustrik
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/04/2012
Ziņas: 2499
Manīts: pirms 13 ned
Kur: SEA

domā, kāds tagad iznomā mašīnas bez GPS trackinga? Smile

lavanda122
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/09/2009
Ziņas: 127
Manīts: pirms 2 ned

 Auto īres kompānija saucās Your kar - tā rakstīts bildē, ko man atsūtīja (tieši "kar" nevis "car"). Droši vien, ka kāds mazais kantorītis. Maksājuši viņi skaidrā naudā, depozīts nav prasīts un bankas kartes datus arī nevajadzēja.  

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10642
Manīts: pirms 4 st

 Pēc varbūtības teorijas auto aptīrīt varēja kā nejauši bandīši, tā arī kantora nenoturīgi ļauži. Ziņojums policijai par skādi nenāca (ja šamie nav koriši un čomi, kas salā ir iespējams). Sausais atlikums=apdrošināšana un piesardzība nākotnē.

 Saprātīga ziņa pārējiem ceļotājiem! Piesardzība nekad nav par skādi! Ir valstis, kur "bardačoku" speciāli atstāj atvērtu, sak, mums nav nekā nozogama! Pat ļoti sakarīgās valstīs.

 

 

Janochka
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/10/2011
Ziņas: 838
Manīts: pirms 5 d

Bet kāda apdrošināšana šādā gadījumā var palīdzēt? Cik atceros, standarta auto apdrošināšana nesedz mantu zādzību no mašīnas.