Hainana, Ķīna

6 atbildes [Pēdējā ziņa]
kaivene
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/05/2010
Ziņas: 14
Manīts: pirms 4 gadi

varbut kads var padalities iespaidos par so vietu. Ka ertak noklut, kur palikt utt Smile

evo
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 940
Manīts: pirms 1 st

Lidojām no Guangzhou ar southern china airlines uz Sanya. dzīvojām Holiday Inn Sanya Bay Resort- kādus 15-20min ar taxi līdz pilsētai. Rietumu puse Sanya pilsētai ir mazāk slāviska. Austrumu puse- ar krieviski runājošām pārdevējām un krievu diskotēkām pludmalē. Mūsu viesnīcas rajonā pludmales patukšas no cilvēkiem, viesnīcas nav jūras pusē. Viesnīca laba. Uz salas daudz krievu- austrumu krievijas kurorts laikam skaitās.

Cenas (restorāni, masāžas, taxi) protams dārgākas kā kontinentā, piedevām lokālajā prastajā krogā apkāsa mūs- paēdām pa eiropas restorānu cenu Smile bet tik un tā eksotiski izvēlēties pusdienas daudzajos akvārijos.

Aspkatīties var lielo budas statuju, brīvdabas muzeju un vienkārši pabraukāties pa salu- mēs noīrējām taxi uz visu dienu Smile

mursitis
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/07/2010
Ziņas: 239
Manīts: pirms 1 st
Kur:

 Lidojam no Hongkongas ar Dragon Air. Dzīvojam Yalong Bay - Resort Golden Palm un Dadonghai - Baohong Hotel. Yalong Bay pludmales viennozīmīgi labākas par Dadognhai: gan plašākas, gan tīrākas, gan tautas mazāk. Pārsvarā ķīnieši no kontinenta, vācieši un holandieši, krievu ļoti maz, jo viņi visi tusē pa Dadonghai kur ir diskotēkas, krogi un veikali.

No apskates vietām bijām: Butterflay Park, Monkey Island, Luhuitou Park, Tian Ya Hai Jiao (The End of the Earth).

zaza
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/03/2009
Ziņas: 190
Manīts: pirms 2 d

Nokļūt līdz Hainan nevajadzētu būt problēmām no jebkuras vietas Ķīnā, mēs lidojām no Guilin.  Dzīvojām Sanya bay hotelī The Sanya David Legendary Love Resort.  Izvēloties hoteli, mums bija svarīgi, lai ir tuvu lidostai un lai apkārt nav krievu bari. Viesnīcā vairs nevienu balto nemanījām. Viesnīca laba, 5 min līdz jūrai, numuri lieli, vienīgi brokastu piedāvājums tāds ne pārāk, domāts vairāk ķīniešiem- nūdeles, rīsi utt. 

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 9698
Manīts: pirms 1 d

 

 

pecina
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/10/2010
Ziņas: 428
Manīts: pirms 7 ned

Šī gan ir jauka ziņa Smile Labprāt atgrieztos Hainaņā vēl kādreiz, bez vīzas vēl jo vairāk. 

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 9698
Manīts: pirms 1 d

Ja Ķīna atļauj ceļot, atsvaidzinām atmiņu!

https://www.travelchinaguide.com/cityguides/hainan/visa-free.htm