Februārī uz kādu siltu vietu

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
fredis67
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/05/2016
Ziņas: 5
Manīts: pirms 20 ned

Sveiki, gribetu izmantot jusu pieredzi. Lidz sim neesmu nekur lidojis un gribetos februari aizlidot divata uz kadu siltu vietu. Pieejamas lielakas lidostas butu Liverpule, Birmingema, Mancestera un mana vieteja East midlands. Vai februari ar 500 lielu bugetu ir reali aizlidot, kur saule siltaka un udens zilaks. Paldies.

Atis
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/04/2012
Ziņas: 510
Manīts: pirms 16 ned

Droši vien vispirms jāsāk ar "siltāks" definīciju? vai siltāks nozīmē siltāks kā UK februārī vai arī tādu, lai vai arī no rītiem un vakaros šortos un T-krekļa staigāt? Vai ūdenim jābūt peldamā t? Uz cik dienām? 500 GBP? Budžets paredzēts tikai lidojumam vai iekļauj arī nakšņošanu, auto īri? Vai brauciens skolas brīvdienu laikā?

Eiropā pavisam reāli aizlidot, bet februāris Vidusjūrā nav pārāk vasarīgs, ūdens viennozīmīgi būs vēss. Arī Kanāriju salās nebūs izteikti silti. Arī pie Sarkanās jūras var nebūt virs stabiliem 20. Bet pavisam prom no Eiropas februārī, kad daudzi meklē siltumu, 500 eiro diviem ar dzīvošanu uz nedēļu nez vai sanāks, izņemot kādu lielisku pēdējā brīža piedāvājumu.

fredis67
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/05/2016
Ziņas: 5
Manīts: pirms 20 ned

Atvainojos,par neprecizu formulejumu,biju domajis tepat eiropas dienvidus.Pirmaja reize bailigi laisties kur talak,un drosi lidz 5 dienam testa draivam butu ok.Februari pamemu tapec ka man tad bus brivdienas un no LV uz UK pa leto var atlidot mana otra puse.bija doma ar 500 GBP lidmasinas biletem un naksnosanai.

p.s ieliku ka atbildet Atim

orsons21
Tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 11347
Manīts: pirms 10 min
Kur:

No UK Kanāriju salas būs OK. Daudz tiešo reisu. Citur Eiropas dienvidos būs pavēss. Arī Kanārijās nebūs nekāda svelme, bet silts būs. Ūdens gan pavēss, ap 16-17 grādu.

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 3576
Manīts: pirms 34 min

Kanārijas būs optimālākā izvēle, tad 500 mārciņās uz abiem var pat iekļauties, ja tas domāts katram, tad pavisam šiki. Un ūdens priekš baltiešiem tur būs pašā laikā Smile

Atis
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/04/2012
Ziņas: 510
Manīts: pirms 16 ned

Ieteiktu tikai ļoti no skolas brīvdienām uzmanīties - izejošajā virzienā tad, kad sākas un attiecīgi ienākošajā, tad, kad beidzas. Paskatījos cenas Ryanair kalendārā, stabila 2-4 reižu starpība šajā laikā UK-Kanāriju salas cenām. Cilvēki bez bērniem parasti nepievērš tādām lietām uzmanību, bet vienmēr vērts uzmanīties un nepārmaksāt.  

Turklāt Rietumeiropā daudz vairāk pieaugušo šādas brīvdienas izmanto, nekā LV. Man Beļģijā vismaz 30%  paziņu (tiem, kam skolas/bērnudārza vecuma bērni, daudz vairāk) februāra brīvdienās ņem atvaļinājumu un brauc uz ārzemēm, pilsēta ir manāma tukšāka šajā laikā.