Cik daudz šobrīd atcelto/pārcelto reisu

10 atbildes [Pēdējā ziņa]
Ievss
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2014
Ziņas: 54
Manīts: pirms 1 d

Visu vasaru ceļoju ar auto, negribot iekulties Covid-19 ierobežojumos, ar ko neizbēgami jārēķinās, ceļojot ar avio. Šobrīd nopirktas avio biļetes (ryanair). Tad nu vēlējos noskaidrot ceļotāju pieredzi, vai vasarā reisi notika tā kā paredzēts vai tomēr atceltie /pārceltie reisi bija vairāk kā pirms covid jezgas. Interesē tieši 2021.gada pieredze:) 

Ievss
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2014
Ziņas: 54
Manīts: pirms 1 d

Piedošanu par daudzajām jaunajām tēmām:) lūgums Jurim novākt liekās, ja iespējams. 

orsons21
Tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 11569
Manīts: pirms 11 min
Kur:

Kā var šitik daudz dabūt gatavu, divas vai trīs kādreiz gadās, bet nu astoņas...

Neesmu daudz ceļojis vasarā, bet, cik var lasīt, atceļ diezgan daudz, it īpaši zemcenu aviokompānijas, parasti gan to cenšas izdarīt vismaz 2 nedēļas pirms lidojuma, jo visbiežāk iemesls ir slikts piepildījums, nevis kādi tur pēkšņi jauni ierobežojumi. Vienmēr jau ir alternatīvas, bet nu jābūt gatavam uz zināmu piepūli un riskiem, protams, ka lielākiem nekā pirmscovida laikos.

P.S. Juris nav redzēts 5 ned. 4 d., tā kā Tavi ieraksti paliks kultūrvēsturiskajā mantojumā Smile.

Bzh
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2012
Ziņas: 1619
Manīts: pirms 9 st

Šovasar 3 šurpu-turpu lidojumi. Nevienam pat laiks netika mainīts (pirku kaut kad maijā, pirmais lidojums Jāņos, pēdējais pirms nedēļas) un viss notika. Pēdējie reisi kā pirms covid - ar pārpildītām lidmašīnām.

Šis viedoklis ir mans un attiecas uz mani, pat, ja reizēm tas ir uzrakstīts vispārējā formā :)

lapsiņa
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/11/2008
Ziņas: 276
Manīts: pirms 2 st

No februāra līdz augustam man bija 6 ceļojumi ar avio - neviens lidojums netika atcelts vai pārcelts, lidmašīnas bija pilnas. Oktobrī lidojums uz Meksiku un arī šim lidojumam pagaidām nav nekādu izmaiņu.

propers
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/06/2014
Ziņas: 3617
Manīts: pirms 2 st

Man no februāra līdz jūlijam bija trīs mēģinājumi lidot. Visi neveiksmīgi. Februāra uz Kutaisī tika daudz reizes pārcelts un beigās atcēlu. Jūnija ceļojumu no Viļņas uz Parīzi pārcēlu uz jūliju jo paminījās lidojuma laiki un beigās atcēla. Vēl paspēju iepirkt lētas biļetes ar Ryanair uz Prāgu jūlijā par kurām man arī nauda tika atmaksāta un brauciens nenotika.

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 7512
Manīts: pirms 7 st

Man bija iepirkts RYANAIR lidojums uz RIX-Frankfurt Hahn septembra beigās, bet arī atcēla jau JŪLIJA beigās un tagad šie plāno lidot ar 01.11.2021. Rādās, ka RYANAIR joprojām eksperimentē ar vecajiem un jaunajiem virzieniem un pie vainas ir tas, ka šiem nav savienoto tranzīta lidojumu un tauta tagad pamatoti ir diezgan tramīga, lai pirktu nesavienotos lidojumus. Wizzair, savukārt, "apcērp" lidojumu sarakstu un vāc savu bāzi prom no RIX, tāpēc paliek pamatā tie virzieni, ar kuriem brauc LV viesstrādnieki uz ārzemēm vai Ukrainas viesstrādnieki uz LV (UK,NO,DE, NL, UA). Šajos virzienos prognozējama stabila pasažieru plūsma cauru gadu. BT rādās labākā situācijā tranzītpasažieru pārvadāšanas dēļ. Piemēram, 30.08.2021. reiss TLL-RIX bija labi "uzpildīts" ar tranzītpasažieriem un tieši uz RIX es biju vienīgais. Redzēsim, kas būs pa Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Tik tukšas RYANAIR lidmašīnas kā pagājušo gadu un tik zemas cenas lidojumiem gada lielākajā  pārvadājumu "pīķī"  kā pagājuso gadu un tik daudz atceltu reisu nebiju piedzīvojis nekad.

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 7512
Manīts: pirms 7 st

Ievss - ja Tavu reisu atceļ pilnībā, tad RYANAIR-am ir tāda laba "fīča" kā ZERO CHANGE FEE, ja Tavs reiss pilnībā atcelts. Praksē tas nozīmē, ka +/- 7 dienu ietvaros no plānotā lidojuma datuma vari pārcelt savu rezervāciju uz jebkuru citu virzienu, neko nepiemaksājot pat tad, ja jaunā biļete būs dārgāka. Izlidošanai gan jānotiek līdz 31.12.2021. Un pie dažiem starpniekiem pirktām biļetēm (piem, KIWI.COM), ja nevari pa tiešo pieslēgties ar savu BOOKING REFERENCE RYANAIR lapai, šo maiņu gan būs grūti rezlizēt.

Kimolos
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2015
Ziņas: 74
Manīts: pirms 8 st

Islandi Wizzair divas reizes pārcēla, trešajā aizlidojām. Tagad jau esam Azoru salās, visi lidojumi notiek (kopā Cool.vēl būs Rodas sala, atcelts nav, Airbaltic.

 

pūka
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/03/2011
Ziņas: 55
Manīts: pirms 2 d

Man atcēla 3 reizes Vīni, vienu reizi mēģināju uz Frankfurti, arī atcēla, beigas samainīju uz Maltu un aizlidoju. Tas bija ar Ryanair, vasaras ietvaros. 

pūka
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/03/2011
Ziņas: 55
Manīts: pirms 2 d

Man atcēla 3 reizes Vīni, vienu reizi mēģināju uz Frankfurti, arī atcēla, beigās samainīju uz Maltu un aizlidoju. Tas bija ar Ryanair, vasaras ietvaros.