Piefiksēju interesantu fīču. Meklējot sev un ģimenei viesnīcu Punta Canā, izskatīju vairākus rezervēšanas saitus, līdz noskatītajai viesnīcai caur hotelscombined.com ar pāradresāciju uz amoma.com atradu cenu saviem datumiem 1092 EUR. Tā ir absolūti zemākā cena, ko līdz šim izdevies atrast, pat zemāka, nekā Expedia vai Hotels ar 10-15% atlaižu kuponiem.
Liels bija mans pārsteigums, kad gandrīz netīšām aizejot uz amoma.com ''pa tiešo'', tas rādīja cenu tiem pašiem datumiem 1044 EUR. Gandrīz 50 EUR lētāk!
Parakājos vēl, taču jebkuri mēģinājumi nokļūt Amomas vietnē caur starpniekiem - kuponu saitiem, atlaižu solītājiem, cenu salīdzinātājiem - noveda pie tā paša rezultāta - 1092 EUR. Bet pa tiešo ir 1044 EUR, tikai der iztīrīt kešatmiņu, ja tikko iets caur pāradresāciju.
Izrādās, gadās arī tā - gluži pretēji, kā ar aviobiļetēm un tripadvisor / kayak.
Paspēlējos ar www.amoma.com un salīdzināju viesnīcu cenas Dubajai un Kijevai ar www.booking.com un www.amoma.com. Mans šībrīža secinājums - Kijevas viesnīcām AMOMĀ vispār neparādās zemākais viesnīcu cenu segments, kurš BOOKING.COM-ā Kijevas viesnīcām pilsētas centrā atrodams pa pilnam. Arī Dubajā pamaza (gandrīz nekāda) izvēle tām viesnīcām, kuru cena līdz 100 USD/par dienakti. Viesnīcām ar cenu virs 100 USD/per night BOOKING.COM tomēr atrada labāku gala cenu. Var jau būt, ka AMOMA piekabina klāt vēl arī visus Dubajas nodokļus un tāpēc gala cena dārgāka. Katrā gadījumā izskatās, ka viesnīcām ar cenu līdz 100 USD/per night šis meklētājs nav labākā opcija.
Var jau būt, ka AMOMA piekabina klāt vēl arī visus Dubajas nodokļus un tāpēc gala cena dārgāka.
Kāpēc teikt 'varbūt', ja, paņemot jebkuru viesnīcu, var skaidri redzēt —
Amomai vienkārši viesnīcu bāze ir mazāka nekā bookingam, un, jā, lētais gals pamatā tur ir švaki pārstāvēts. Bet nav pirmā reize, kad viņi izmet zemāku cenu nekā visi lielie grandi, bet pārsteidzoši ir tas, ka viszemākā cena ir ejot pa tiešo uz Amomu, nevis pāradresējoties no kāda cenu agregatora.
Es savukārt pārliecinos, cik netaisnīga ir dzīve pret tiem tirgotājiem, kas godīgi norāda cena ar visiem iekļautajiem nodokļiem.
Es savukārt pārliecinos, cik netaisnīga ir dzīve pret tiem tirgotājiem, kas godīgi norāda cena ar visiem iekļautajiem nodokļiem.
Jā, Juri. Bet savukārt, salīdzinot savas izvēlētās viesnīcas cenu Šardžā (Emirāti) man tomēr sanāca, ka BOOKING.COM-am, piemērojot vēl arī GENIUS - statusu, tā pati viesnīca tomēr sanāk lētāk, pat pieplusojot visus nenorādītos nodokļus. Superdārgām viesnīcām varbūt tiešām caur AMOMA sanāk zemāka cena, bet diemžēl viesnīcu izvēle šajā saitā "paplāna".
Dubaijaa man diezgan labi ar priceline gaaja (express deals cena lidzigi ka bid your own price cena) - man liekas ka tur arii visi nodokli ieklautu.
T.i. vareja atrast diezgan daudz ko ar 50% atlaidi. Bet man kaut ka taada sajuuta bija, ka Dubaijaa vispar diezgan leetas viesnicas.
Bet man kaut ka taada sajuuta bija, ka Dubaijaa vispar diezgan leetas viesnicas.
Atvainojos par OFF-TOPIC. Nu tad iemet ko ļoti lētu Dubajai un tās apkārtnei (zem 50 EUR/per night/double or twin/AIR CON periodam no 24.-29.12.2015). Nakts no 28.-29.12.2015. gandrīz visām viesnīcām tajā galā ir par 25-50% dārgāka. Vai nu mums ļoti atšķiras izpratne, par to, kas ir lēts, bet man šobrīd izskatās, ka Dubajas viesnīcas ir gandriz vienā cenā ar Jaunzēlandi un vienīgi Īslande vasaras sezonā cenu ziņā var "pārspļaut" Dubaju. Laikam augstās nekustamo īpašumu un to īres (nomas) cenas "rauj gaisā" arī viesnīcu cenas Dubajā. Pagaidām izdevies Dubajā atrast tikai ļoti lētus daudzgultu hosteļus un DORM BEDS ar ventilatoru.
Neskatisos tagad, bet biju 2013/2014 un 4 cilveki par ~110$ diezgan normali varejam atrast (decembris, janvaris)
Neskatisos tagad, bet biju 2013/2014 un 4 cilveki par ~110$ diezgan normali varejam atrast (decembris, janvaris)
Dīvaini, ka gadu mijā (Jaunais gads) vēl pirms nepilniem 1,5 gadiem Dubaja ir bijusi tik fantastiski lēta. Tad jau laikam Dubaja dārdzības pieauguma ziņā ieņem pirmo vietu pasaulē. Ne velti %- āli visvairāk viesstrādnieku pasaulē iekš AAE.
Pims vairākiem gadiem Dubaija bija ļoti lēta, iespējams kā sekas 2009.-10. g krīzei. Bet rudenī piestājot atpakaļceļā no Austrālijas bija megadārgas viesnīcas, ļoti nācās piepūlēties, lai kaut ko sakarīgu atrastu nebankrotējot.
Bet tas tiešām offtopiks. Orsona pamanītā likumsakarība ir īpatnēja. Es tieši otrādi, esmu ievērojis, ka, ejot no agregatoriem, ir 1-2% atlaide vairākiem viesnīcu rezrvēšanas aģentiem. Piemēram venere.com.
Man ir gadījies, ka skatoties caur agregatoriem viesnīcu Frankfurtē uz izstādes laiku, AMOMA iedeva "Ibis Frankfurt City Messe" cenu 53 EUR, kamēr visur citur cena bija 3-4 reizes lielāka. Par šādu cenu protams uzreiz paņēmu, bet vai bez agregatoriem pa tiešo AMOMA nebija vēl lētāk gan nepārbaudīju.
Neskatisos tagad, bet biju 2013/2014 un 4 cilveki par ~110$ diezgan normali varejam atrast (decembris, janvaris)
Dīvaini, ka gadu mijā (Jaunais gads) vēl pirms nepilniem 1,5 gadiem Dubaja ir bijusi tik fantastiski lēta. Tad jau laikam Dubaja dārdzības pieauguma ziņā ieņem pirmo vietu pasaulē. Ne velti %- āli visvairāk viesstrādnieku pasaulē iekš AAE.
Rezervēt viesnīcu mēnešiem uz priekšu Dubajā nozīmē rezervēt par viņu "standarta cenām", kas patiešām atsevišķos gadījumos ir astronomiskas. Cenas samazinās, aptuveni mēnesi pirms ierašanās līdz viesnīcas kaut kādai aizpildīšanai. 50-60 eiro par divvietīgu numuriņu trīszvaigžņu viesnīcā ar brokastīm Deirā, ir normāla cena. Pēdējo reizi, kad tur biju, viesnīcas rezervēju hotels.com un expedia - bija lētāk par bookinga nepārskatāmo piedāvājumu. Turklāt, jo tuvāk bija apmešanās datumi, jo cena kļuva zemāka, un pilnai laimei - tā bija atšķirīga katrai naktij. Tā ka var ņemt atceļamas rezervācijas un spēlēties ar cenām līdz pat decembrim - varbūtība dabūt ko lētāku noteikti būs.
Es tā arī izdarīju. Vienīgais mīnuss ir tas, ka man tādi diezgan populāri datumi - 24.12.-29.12.2015. Tad jau redzēs, kā ar Ziemassvētku cenām Dubajā. Labi, ka nenopirku lidojumu ar ietvertu Jaunā gada nakti Dubajā. Jo tuvāk Jaungada naktij, jo Dubajas viesnīcu cenas astronomiskākas. Daudzas kaut cik normāla līmeņa viesnīcas Dubajā cenas dubulto, sākot ar 28.12.2015.
Lai palīdzētu tiem, kas varbūt nākotnē meklēs kaut ko par viesnīcām Emirātos, lūdzu lietosim pareizo pilsētas nosaukumu — Dubaija.
(Vēl divas vietas, kam cilvēki mēdz atņem vai pielikt lieku burtu — korekti ir Bangkoka un Honkonga.)
Pētot cenas Hiltonam viņu rezervācijas sistēmā, ievēroju, ka viņi līdzīgi kā aviokompānijas, kad palikusi viena lētā biļete, bet ņem vairākas, rēķina visām lielāko cenu - ja ņem uz vairākām naktīm, tad izrēķina dārgākās nakts cenu visām, bet ja skatās atsevišķi, tad dažas naktis ir lētākas, dažas dārgākas.
Varbūt šo var izmantot meklējot cenas pieprasītiem periodiem. Piemēram 3 dienas līdz 30. vai 31. decembrim ir lētākas un tieši jaunā gada nakts dārgāka- tad var taisīt atsevišķas rezervācijas.
Viesnīcām tas nav raksturīgi. Bieži vien, ņemot vairākas naktis, cenu atšifrējumā raksta, kāds tarifs kurai naktij bijis.
Vai tik nav tā, ka lētākais numurs pieprasītos datumos ir izpirkts, un tāpēc garākam periodam tiek piedāvāts dārgākais numurs? Pērkot atsevišķi, tad būtu jāpārvācas.
Laikam tā ir, bet ja gribas lētāk palikt, tad tāds variants ir labāk nekā maksāt par visu palikšanu vairāk