Jo vislētākā cepamā eļļa tiek iegūta ļoti interesantā veidā:
Labu apetīti!
riebīgi...
Aaaaa....!!!! Te noderētu Skype vemšanas smaidiņš...
Labāk nebūtu skatījusies. Bet vai tiešām tā ir taisnība? Varbūt atkal žurnālisti kaut ko samuhļījuši... Stulbi, bet gribas cerēt
Diemžēl nav izdomāts, palasi Vikipēdijas lapu, tur daudz atsauču uz pašu ķīniešu rakstiem par cīņu pret šo industriju. Ielas pārtikas tirgotāji un zemākas klases restorāni esot lielākie pircēji, jo eļļa veido būtisku daļu izdevumu un katra ietaupīta juaņa ir no svara…
Tiešām pretīgi.
Drīz jau pusdienlaiks....
Pretīgi, protams, bet šaubos, ka ir kādi nozīmīgi riski īslaicīgai lietošanai. Pastāvīgi gan tādu lietot ļoti neieteiktu
Stereotipizēšu, bet manuprāt Ķīnā visi, kas nav radinieki ķīnietim, nemaz nav cilvēki, un var viņus čakarēt kā gribi. Tā kā baidos, ka nav nekādu garantiju, ka arī glaunākās vietās nenonāk tā pati eļļa.
Es vēl padomātu vai tajos citos restorānos tā eļļa ir īpaši labāka. jo eļļas ir tik dažādas, nez cik reizes jau pārstrādātas utt. ( tas gan neattiecas tikai uz ķīnu bet vispār).
Ar to Kinu, ja palasa Wikipedijaa par partikas skandaliem Kinaa, ir bedu leja. Es parasti nepavelkos uz sadu cilveku sausminasanu, bet pec sii laikam tiesam ar partiku Kina uzmanisos loti, loti.
Un kur tad lai ēd? Kā lasu, tad ir arī restorāni, kas labprāt izmanto šādu eļļu un ir arī viltus ražotāji, kas tirgo šo vai miksē ar cepamo eļļu un tad tirgo miksli kā parasto eļļu. Speciāli nelasīju un neskatījos video, kamēr nebiju atgriezies no Honkongas.
Es palasot komentārus laikam labāk neskatīšos vido. Āzijā ielas virtuve kā nekā ir jāpabauda Cerams, ka uzreiz nenomiršu
Normiņš, izstāstīšu speciāli Tev: savāc kanalizācijas atkritumus un taisa eļļu.
Jūtu, ka tad Tev ir īpaša mīlestība pret mani Nu ko, kanalizācija tomēr ir mūsu sastāvdaļa
Un kur tad lai ēd? Kā lasu, tad ir arī restorāni, kas labprāt izmanto šādu eļļu un ir arī viltus ražotāji, kas tirgo šo vai miksē ar cepamo eļļu un tad tirgo miksli kā parasto eļļu. Speciāli nelasīju un neskatījos video, kamēr nebiju atgriezies no Honkongas.
Valstīs, kur stingrāk seko, lai nebūtu tādu krāpnieki. Ķīnā — pārtiku, kas nav cepta eļļā.
biznesa ideja tepat Latvijāi, varbūt vēl pagaidām brīva niša DDD
Paši ķīnieši baidās no savas pārtikas! Nesenā pagātnē pēc vienas ķīniešu sadarbības partnera menedžeres lūguma vairāku mēnešu garumā sūtīju tai pa pastu zīdaiņu piena maisījumus no Latvijas. Pēc tās ķīnietes teiktā pārtikas drošums viņiem ir liela problēma - dažus gadus atpakaļ bija skandāls, kad zīdaiņi miruši saindēta piena pulvera dēļ, tāpēc ķīnieši cenšoties iepirkt Eiropas izcelsmes bērnu pārtiku.
Reāli tā arī Ķīnā uz ielas neko apēst nesanāca, jo smaka bija tāda, ka paostot gribējās pavemt nevis uzēst. Dažreiz pat garām ejot nācās spiest ciest degunu un paskriet, lai tiktu ātrāk garām. Tā kā uzticaties savam degunam, ja labs šņukurs, tad viss būs OK, neko šausmīgu apēst neļaus!
Reizēm gadijās arī tā, ka ar smaržu viss kārtībā, bet kā sāc ēst tā saproti kaut kas nav, tad nu vienkārši jānovērtē šausmu līmenis un atbisltoši tam steidzami jāpasūta dezinfikcējošie škidrumi. Tātad uzticaties savam organismam un kļūdas gadījumā palīdziet viņam ar kādu kārtīgu glāzi čūskas šnabīša.
Tikko, atgriežoties no Honkongas, lidostā bija paziņojums par to, ka aizliegts izvest bērnu piena pulveri, sods līdz pat ieslodzījumam. Izrādās, ķīnieši no mainland pēc šī piena pulvera skandāla masveidā izpērk to Honkongā un daži pat uzsākuši biznesu - iepērk Honkongā un par labu uzcenojumu tirgo Ķīnā. Te viens interesants raksts par šo tēmu:
http://www.ministryoftofu.com/2013/02/hong-kongs-ban-on-baby-milk-formul...
Jūtu, ka tad Tev ir īpaša mīlestība pret mani Nu ko, kanalizācija tomēr ir mūsu sastāvdaļa
https://www.youtube.com/watch?v=EVnhRDuXGPs
bonusiņā vēl, ka mākslīgas olas ar mierīgi var štancēt.
Jā viņiem bija feikie rīsi no plastmasas masiņiem arī
Tiem, kuri dodas pēc apskaidrības un taisnīguma uz Ķīnu, sevis izzināšanu, lūdzu neatklājieties pirmajam krāpniekam: http://www.travel.ru/news/2016/08/19/255794.html