Esmu Clarion viesnīcā Oslo lidostā, un esmu pārsteigts redzēt, ka viss gaitenis piekrauts ar jauniem minibāru ledusskapjiem. Biju domājis, ka šī labā lieta pamazām izmirst. Par šo tendenci tikko lasīju Norwegian žurnālā, ka Hilton savulaik šo tradīciju ieviesa, bet tie paši šobrīd no minibāriem pamazām atbrīvojas. Tik tiešām minibāri aizvien retāk sastopami viesnīcās. Ne jau par dārgajiem dzērieniem pārdzīvoju - nebūs, kur ielikt līdzi paņemto pārtiku, lai nebojājas. Norvēģijā u.c. dārgās valstīs tas ir svarīgi.
Pie reizes atjautības uzdevums. Man ir silver līmenis, bet netieku gudrs, vai man soft drink no minibāra pienākas. Ko varētu nozīmēt "choose 2"? Varu izvēlēties 2 no šiem labumiem? Kā?
https://www.nordicchoicehotels.com/nordic-choice-club/benefits/benefits/
Negribas iekrist uz 45 kronām.
Parasti tas nozime: izvelies divus no (visiem). Vai nevari piezvanit/uzrakstit/pajautat konkretajai viesnicai?
Te vēl viens raksts par šo tēmu: http://www.usatoday.com/story/travel/hotels/2013/07/29/christopher-ellio...
Es esmu par minibāriem. Kā minēju, ērti var uzglabāt līdzpaņemtos produktus. Bet šobrīd, izvēloties viesnīcu, es vēl jo nopietnāk noskaidroju, vai man būs minibārs, jo jāceļo ar zālēm, kas jātur vēsā vietā.
Jocīgs raksts. Ja viesnīcu klientiem tik ļoti nepatīk tas minibars un viņa cenas, tad tak never viņu vaļā un miers
Lai cik dārgs būtu minibārs, kādreiz pienāk brīdis, kad tas noder. Kad skopums ir nodzerts, tad cenas nemaz nav tik lielas. Ja negribas iet uz viesnīcas bāru, kas ir tikpat dārgs, tad arī noder.
Un glabāt savu škidro pārtiku ledusskapī ir dikti patīkami.
Heh, pastrādāju vasarā viesnīcā, kur bija minibāri,
60% gadījumu viss bij' izņemts laukā un (gan jau) saliktas savas lietas.
Vispār jau viesnīcas, kurām ir minibāri (pilni!) parasti noteikumos raksta, ka tur nedrīkst bāzt iekšā savas lietas. Īpaši jau nav arī kur iebāzt, ja neizmet oriģinālo saturu ārā. Tā kā istabene nāk katru dienu, tad šī noteikuma ievērošanu ir viegli pārbaudīt. Līdz šim nekādi ekscessi šajā sakarā nav bijuši, bet nu parasti īpaši neaizraujos ar oriģinālā satura ārāņemšanu un savējā ievietošanu.
Tad vēl ir otra grupa, parasti zemākas kategorijas viesnīcas, kurās minibāri ir tukši, vai, dažos gadījumos iekšā ir kāda ūdens pudele no viesnīcas. Tie tad nu acīmredzami ir domāti klienta produktu uzglabāšanai, un nekādi iebildumi netiek celti. Lai gan tā pilnīgi oficiāli savu pārtiku drīkst stiept iekšā tikai t.s. aparthoteļos (proti, ar virtuvi); pārējie parasti noteikumos raksta ka nedrīkst, bet tad nu galīgi nav saprotams, kāda jēga tukšam ledusskapim numurā.
Pie reizes atjautības uzdevums. Man ir silver līmenis, bet netieku gudrs, vai man soft drink no minibāra pienākas. Ko varētu nozīmēt "choose 2"? Varu izvēlēties 2 no šiem labumiem? Kā?
https://www.nordicchoicehotels.com/nordic-choice-club/benefits/benefits/
Vispār jau tai lapā ir Terms&Conditions ar visām atbildēm, kā izvēlēties un kad izvēle stājas spēkā. Vērts izlasīt bezmaz visu.
Zviedrijā vēl dabūtu vaučeri restorānam.
Ja tic Coletya, tad 60% viesnīcas viesu grēko ar minibāra izmantošanu savām vajadzībām. Ja tā, es domāju, ka viesnīcas neuzdrošinās bojāt attiecības ar saviem viesiem tāda sīkuma dēļ. Bet tas neapšaubāmi ir vēl viens arguments garajā sarakstā, kāpēc viesnīcas būs motivētas izštepselēt minibārus.
Ir gadījies nakšņot palielā kompānijā, kad tiek sarīkots party, un iztērēts līdzpaņemtais alkohols. evo taisnība, ka pie noteiktas kondīcijas cena kļūst par otršķirīgu jautājumu. Īpaši tas aktuāli ir Norvēģijā, kur valsts monopolveikals alkohola tirdzniecības vietas slēdz jau darbadienās 18:00, un tad jau cenas var salīdzināt vienīgi ar viesnīcas bāru.
Nākošajā rītā no minibāriem dažiem pazuda arī minerālūdeņi
osvalds - paldies! Toreiz kolu dabūju par brīvu. Sīkums, bet patīkami.
Vēl viens raksts par to, ka minibāru ēra iet uz beigām: http://www.latimes.com/business/travel/la-fi-mo-the-hotel-mini-bar-extin...! te gan pamato, ka cilvēki vairāk iet socializēties uz lobiju. Interesanti, tas nez nav tieši viesnīcās, kur ir bezmaksas internets lobijā?
Savā dzīvē ne reizes neesmu neko ņēmusi no minibāra, bet vairākkārt ir gadījies, ka pie checkout saka, ka esmu kaut ko ņēmusi, reiz Amerikā vienkarši post factum noskaitīja no kartes, kaut gan neko neņēmu. Banka toreiz pateica, ka $5 strīdēties vai tiešām nav ņemts, neesot vērts. Tā kā tā bija korporatīvā karte, beigās atstājām kā bija, jo bija aizdomas, ka viens no ceļabiedriem paņēmis kaut ko pa kluso.
Štrunts par minibāriem, lai tikai ledusskapjus atstāj!
P.S. Paldies, Linca! Tava komenta iespaidots, konstatēju, ka Park Plaza pagājšmēnes novilkusi 17 GBP par it kā minibāra izmantošanu. Pēc telefona zvana solīja visu sakārtot
Labi, ka viss nokārtojās Man toreiz viesnīca nemaz negribēja teikt, par ko tas ir, kad zvanīju, teica, ka neko nav novilkuši, līdz ar to bija aizdomas par krāpniecisku darbību un karti vispār slēdzu. Beigās bankai esot atsūtījuši papildinformāciju, ka alus no minibāra tas bijis.
Esmu Clarion viesnīcā un nekādi nevaru atrast minibāra cenu lapu. Kāds nezina, vai varētu būt tādi brīnumi, ka minibārs ir par brīvu?
Jā, tādi brīnumi ir pieredzēti. Tad gan minibārs ir diezgan trūcīgs. Vari pazvanīt uz front desk un pārprasīt, vai complimentary.
Ai, sakautrējos prasīt, kaut gan, protams, tā būtu visloģiskāk. Pašam šķiet, ka dzērieni ir par maksu (lai arī minibāram nav atsevišķas cenu lapas, room service cenu lapā ir uzskaitīti dzērieni, kas minibārā), bet uzkodas par brīvu, jo tās tiešām nekur nav minētas. Patukšoju krājumus, tad jau redzēs.
Man šķiet, ka visticamāk ir par maksu, bet iepriekšējam viesim ievajadzējās papīru uz kura krustiņu nullītes uzspēlēt
Briseles viesnīcas numuriņā arī reiz domāju, ka vismaz 2 pudeles ūdens būs bez maksas gluži kā Āzijā, bet nekā. Atbraucot mājās, Briseles viesnīca maksājumu karti jau uzlādējusi par 4,80 EUR. Kā saka, neies jau katrreiz skraidīt šurpu - turpu, lai pārliecinātos par viesu atstāto minibāra stāvokli. Numurā arī nebija nekādas PRICE-LIST-es, tikai bārs. Recepcijā bija viens vienīgs RECEPTIONIST, kurš visu laiku bija aizņemts, jo gan rītā, gan vakarā pamatīga klientu kustība.
Šodien ieskatījos, ko kolēga sarakstījis netā un nevaru konstatēt vai šādās iestādēs ir minibāri? http://www.scmp.com/magazines/post-magazine/travel/article/2038594/swede...
Būtu labi, ka jā!
Kāds no c.kājiešiem ir aukstinājies un refrešinājies ledus bluķu krāvumos?
Ledus viesnīcā nav būts gan, bet esmu nakšņojis sāls viesnīcā. Inčīgi. Ledus viesnīcā vismaz nevajag ledusskapi.
Atbrauca pie manis šonedēļ 3 viesi no Āfrikas, un dikti salst. Prasa, vai pie mums vienmēr tik auksti. Es šiem atbildu, ka tas vēl nieks. Mēdzot mums uznākt sals zem -20 un dažreiz pat -30! Prasa, ko mēs tad darām. Atbildu, ka lienam sasildīties ledusskapī.
)) Lai arī bieži atrodos uz ledus (ne ledusskapī!), tomēr sirdī esmu Tenerifietis!