Tuvāko mēnesi sanāks pavadīt ASV. Dzīvošu viesnīcā, precīzāk, "Candlewood Suites'', kas ir t.s. Extended stay viesnīca. Sievai ienāca prātā šo to iegādāties interneta veikalā, un tad nu to mantu varētu piegādāt uz manu viesnīcas adresi. Kāds ir kaut ko tādu darījis? Vai viņi vispār piegādā uz viesnīcu adresēm, un, vai viesnīcas personāls atradīs mani pēc uzvārda, pieņemot, ka pasūtījuma veikšanas brīdī istabiņas numurs vēl nebūs zināms (vai arī tas var pēc tam mainīties, mazums kas)? Un ko darīt gadījumā, ja prece, par kuru jau būs samaksāts, tomēr aizkavējas, un atnāk jau pēc manas izrakstīšanās no viesnīcas?
Varbūt var uzrakstīt viesnīcai un apjautāties, ko viņi par šo saka?
Ja pienāks pēc Tavas prombraukšanas, atkarībā no darbinieku saprātīguma vai nu saņems, kādu laiku Tevi pagaidīs un tad izmetīs, vai atteiks piegādi un prece tiks nosūtīta atpakaļ pārdevējam. Citādi nekādu problēmu pasūtīt uz viesnīcu, ja adresē norāda, ka tas viesim un kurā datumā viņš ieradīsies.
Es esmu izmantojis un arī nebiju saņēmis savā palikšanas laikā, čekojoties ārā pateicu, ka diemžēl vēl nav atnācis un ņemot vērā ka dzīvoju netālu, tad teicu, ka tad kad pienāks atbraukšu paņemšu. Problēmu nebija, security bija pabrīdināti, ka tāds viesis bija pirms tam un viss bija ok.
Ja jau dzīvoju veselu mēnesi, tad it kā vajadzētu paspēt jebkurā gadījumā, pa ASV jau tā piegāde nevar aizņemt vairāk kā pāris dienu.
Kāds zin, kāda viņiem kārtība, vai atstāj paziņojumu, un tad jāiet pakaļ tipa uz pastu, vai cenšas nodot rokās? Un ko dara, ja es neesmu tai brīdī uz vietas (kas visticamāk tā arī būs)? Viesnīcas gadījumā atstāt recepcijā, protams, būtu labāks risinājums, nekā pašam pēc tam vilkties kaut kur pakaļ.
Viesnīcā viņi atstāj recepcijā un nodod security, ja Tu esi viesis
Dažās viesnīcās par preču saņemšanu ir maksa (tas izplatīti pie konferenču centriem, kur cilvēki sūta tonnām bukletus, stendu iekārtojumu, utt). Pašā konferenču centrā par mantu saņemšanu un glabāšanu ir jāmaksā, tāpēc ļaudis mēģina izvairīties, sūtot uz viesnīcu. Man personīgi gan nav gadījies, ka prasītu maksāt par atsūtītu paciņu.
Mūsu gadījumā, atnāca 2 paciņas, dažādos laikos. Vispirms mēģina Tevi sazvanīt uz numuru (jānospelo saņēmēja uzvārds) un tad var iet uz recepciju pakaļ, ja Tevi nesazvana tad nāk ar paciņu pie Tevis, jāparakstās un viss darīt. Domāju, ka kārtība atkarīga no personāla un/vai iekšējās sistēmas konkrētā viesnīcā.
Jāņem vērā, ka ir internetveikali, kuri uz viesnīcām nesūta principā. Kā piemērus varu minēt apple, bhphoto. Pirms pērc, izpēti shipping policy.
Un ir arī veikali, kuri nesūta uz adresi, kas nesakrīt ar kredītkartes billing adresi.
Eiropā (laikam mīnus UK) izdotām kartēm viņiem nav nekādu iespēju noskaidrot, kāda ir reālā billing adrese (ja vien pats neieraksti).
Nu jā, bet loģiski domājot, Eiropā izdotai kartei arī nevar būt ASV billing adrese, tā kā manā gadījumā tiešām nederēs, ja tas ir ierakstīts viņu noteikumos. Būs jālasa.
Valsti gan man šķiet parasti pārbauda. Vismaz norēķināties ar LV karti mēģinot izlikties, ka tā ir no ASV, man nav sanācis.
Man ir.
Esmu norādījusi savu Latvijas billing adresi kopā ar valsti ASV un štatu, jo citu valsti konkrētajam interneta veikalam vienkārši nevarēja izvēlēties. Pirkumu akceptēja, preci saņēmu uz ASV adresi, nebija problēmu.
billing adreses pārbaude vispār aktivizēta tikai us, ca un uk kartēm, tāpēc eiropas kartēm var rakstīt visu, kas ienāk prātā (saprāta robežās) - kļūdas nebūs.
Valsti gan man šķiet parasti pārbauda. Vismaz norēķināties ar LV karti mēģinot izlikties, ka tā ir no ASV, man nav sanācis.
valsts, savukārt, tāpat kā banka ir iešūta kartes numurā, to noslēpt nav iespējams, bet ar billing adresi arī nekāda sakara.
Šis jautājums arī mani interesē!
Tātad, ja mans vīrs dzīvo amerikas viesnīcā, tad es no LV ar savu karti uz amerikas viesnīcas adresi varu pasūtīt no internetveikala?
Nu, šķiet, ka uz to jau ir atbildēts. Ja vien tas nav pretrunā ar veikala shipping policy, tad acīmredzami, ka var.
Man ir UK karte. Interneta veikals laikam kontaktējas ar manu banku un pārbauda, vai mana norādītā iela, mājas numurs un pilsēta sakrīt ar to info, kas bankas rīcībā. Valsti acīmredzot nepārbauda, jo dažreiz neko citu kā ASV nevar ierakstīt. Toties ir gadījies, ka viens burts ielas nosaukumā uzrakstīts nepareizi, un veikals sūtīja man pārbaudes meilu, lai uzrakstu adresi vēlreiz e-pastā. Bez tā pirkumu neapstiprināja.
Jā, kā jau rakstīts, UK, US un CA izdotām kartēm tāda iespēja pastāv.