Viesnīca Sanfrancisco centra tuvumā ar parking 16. maijs

1 atbilde [Pēdējā ziņa]
normis
Lietotāja normis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/03/2011
Ziņas: 287
Manīts: pirms 50 ned

Sveiki!

Man jau liekas bezcerīgi, bet varbūt ir kaut kādi slepenie "deals" triki, vai kas tāds. Cenšos atrast normālu viesnīcu ar sabiedriskā transporta piekļuvi centram, ar bezmaksas parkingu 16. maijā.

SF laikam parkings ir nejēgā dārgs parasti. Vienu nakti dabuju, meklēju otru. Varbūt kaut kas zem 90EUR, kurš booking.com nav novērtēts ar 5/10? Smile
Priecāšos par kaut kādu akciju ieteikumiem, deals websaitiem.

P.S.: Ja tas ko dod, man ir punkti Lufthansā, bet nav daudz (27000) un arī Airfrance/KLM (38800). 

liemur
Nav tiešsaistē
Kopš: 28/01/2014
Ziņas: 33
Manīts: pirms 1 gads

Par parkingu nevajag tik ļoti satraukties - ir ielas parkings bez maksas -- tikai jāskatās uz zīmēm, kad ir ierobežojumi stāvēt (kad brauc ielu tīrītāju mašīnas), vai cik ir maksimālais stāvēšanas ilgums. Varbūt nebūs tieši pie durvīm, bet kādu kvartālu nostāk... Izpētot visu viesnīcu/ hoteļu piedāvājumu, izvēlējāmies Airbnb - ap 90 eiro naktī nedēļu dzīvojām blakus Palace of Fine Arts. Un sabiedriskais pilsētā jau ir ļoti labs, diez vai ir kāda vieta, kur nebūs (ja nu vienīgi nakšņojat pavisam ārpus pilsētas...). Vienreizējā biļete derīga 1,5h, bet, ja gribas vizināties ar cable cars, tad ir vērts nopirkt dienas/ trīs dienu biļeti bez ierobežojumiem.