Uz Ņujorku un atpakaļ 2014.gada jūlija otrajā pusē

1 atbilde [Pēdējā ziņa]
arturchix
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/08/2013
Ziņas: 308
Manīts: pirms 2 st

Sveiki visiem! Gribēju jums palūgt sekojošo padomu - tā kā es jau labu laiku neregulāri lasu Ceļakājas forumu par dažādām akcijām, cenu kļūdām, Alitalia likstām un izdevīgiem braucieniem uz Ziemeļameriku, arī man sakārojās pamēģināt paplānot savu kāzu ceļojumu, jūlija otrajā pusē uz Ņujorku. Pats tur biju pirms 3 gadiem, izbraukājot Ņujorku, Lasvegasu, Lielo Kanjonu un Vašingtonu, bet nu dikti gribas aizvest arī savu otro pusīti, lai gūst iespaidus. Smile

Es mazliet pameklēju iespējamos lidojumus ar Matrix, izlidošana aptuveni 12.-13.jūlijā no Rīgas (bet var būt arī no kādas ērti savienojamas lidostas kā Helsinki, Varšava vai Frankfurtes lielā lidosta) uz Ņujorku, tur 8-14 naktis, atpakaļ uz Rīgu vai kādu no tuvākajām lidostām. Lētākais, ko es atradu vismaz no Rīgas, bija 700 eiro ar Uzbekistan Aiways. Protams, bagāža būtu nepieciešama. Pieņemama cena - nezinu, varbūt 400 eiro kopā no personas? Zinu, ka tas ir ļoti lēti, bet jāpamēģina. Ja nebūs, meklēšu kādu skaistu ceļojumu tepat iekš Eiropas. Vai ir iespējams uzlikt kaut kādu price alert par cenu kļūdām? Es, protams, cenšos sērfot pa jūsu forumu, cik sanāk laiks, bet kā noprotu, tās cenu kļūdas parasti ir vienas dienas, ja ne stundu jautājums. Jau iepriekš paldies!

Alberts
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/03/2013
Ziņas: 141
Manīts: pirms 33 min
Kur: RIX

Pēc pieredzes, varbūt mazliet vēl jāuzgaida ko Finnair piedāvās, jo vismaz pagājušo gadu vislabākie piedāvājumi arī savienojuma ātruma ziņā  RIX - JFK - RIX bija tieši ar viņiem. Ja pareizi atceros, biļeti pirku martā uz augusta sākumu par 400 ls un pasekoju līdz, ka apm. tādas cenas turējās vēl vairākus mēnešus, kas priekš vasras vidus ir diezgan labs variants.      Vasaras (atvaļinājumu) laikā biļešu bāzes cenas ir augstas un cenu kļūdas, kas būtiski samazinātu lidojuma izmaksas uz degvielas piemaksu sanāk dieagan nereālas, cik man zināms.

2019: DOH, SYD, CNS, BNE, AKL, WHK, ARN, RIX, FRA, DUS, AMS, ZRH, EZE, SCL, PMC, PRG, OSL, LHR, LAX, OGG