Taizeme (centrālā daļa un dienvidi) ar auto

8 atbildes [Pēdējā ziņa]
Dunduri
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/05/2010
Ziņas: 811
Manīts: pirms 6 st

Taizemē pavadījām 2 nedēļas šī gada novembra sākumā. Tā kā ne pilsētas, ne pludmales nav manas ģimenes ceļojumu Top3, bet vienmēr balsojam par dabu, tad nolēmām, ka neatkāpsimies no ierastā – īrēsim auto un brauksim. It kā jau nav sevišķi saprātīgi, ņemot vērā gan kreisās puses kustību, gan neeksistējošos ceļu satiksmes noteikumus, gan neizprotamo rakstību, gan vietējo bēdīgās angļu valodas zināšanas. Bet pretargumenti bija tādi – bez auto mēs esam atkarīgi no vietējām tūrisma firmām, tādejādi ļoti pārmaksājot par braucieniem uz nac. parkiem, centrālajā daļā ap Bangkoku, ir tikai viens variants – ekskursijas ar startu Bangkokā vai Kanchanaburi, tādejādi visu laiku jāatgriežas izejas punktā. Un galu galā – vai tad nu ar karti ceļu neatradīsim?

Rezume kopumā:

-  ceļot ar auto pa Taizemi NAV ne traki, ne baisi, ne neiespējami. Cilvēki ir ļoti atsaucīgi un labprāt palīdz. Galvenais, lai pa rokai ir meklējamā objekta nosaukums ne tikai angļu, bet arī tajiešu valodā

-  GPS ir problēma transliterācijas dēļ (mēs iztikām bez viņa). Grūti minēt, vai jūsu GPS miestiņš būs Muang, Mueng vai Mueang vai arī Mue Ang. Variantu ir milzums, tādēļ vērts mājās no GoogleMaps izdrukāt vismaz aptuvenos maršrutus uz konkrēto vietu, viesnīcu utt un katrā vietā paņemt vietējās kartes (jāsaka gan, ka par ar precizitāti bijā, kā bija).

-  uz ceļiem vietu nosaukumi ir tulkoti angļu valodā, diemžēl nav zīmes, kas norādītu, ka ir sākusies konkrētā pilsēta. Ir „City limit.Reduce speed”, bet kura city – nekādu ziņu. Norāžu mazā vārdnīca: Amphoe – province, Mueang – pilsēta, Ko – sala, Khao – kalns, Namtok – ūdenskritums, Tham – ala, Ao – līcis, Hat – pludmale, Wat - templis

-  Kreisās puses kustība nav traka – ceļi Taizemē ir ļoti labā stāvoklī, lielākoties atdalīti ar sadalošo jostu. Uz mazajiem savukārt nav liela satiksme. Jokaini, bet Puketā atsevišķās ielās kustība bija labās puses kustība. Svarīgi, lai auto kompānija šoferim pirms pagriezieniem atgādinātu „kreisais vienkāršais” vai „labais sarežģītais”

-  viesnīcas rezervējām tikai pirmajām un pēdējām naktīm – lielajās pilsētās to ir milzums, lauku apvidos – tikai pie tūrisma objektiem un pilsētiņās. Nekādu moteļu, viesu māju vienkārši ceļa malā Taizemē nav. Tiem, kas pieraduši pie luksusa un sterilitātes, patiesību sakot, ārpus lielajām pilsētām un populārajām pludmalēm nekādas izvēles nebūs. Rezervācijām labi linki (bez jau zināmajiem) ir www.agoda.com un www.sawadee.com

Viesnīcas lielākoties ir ar 2-viet.numuriem (tūrisma Mekās ar milzu gultām), tomēr uz vietas var sarunāt papildus gultu vai matraci, ja nepieciešams

-  pret rezervācijām balso arī Taizemes laika apstākļi – ja vien neceļojat laikā decembris-februāris, tad pēkšņas lietusgāzes, musons ir iespējama realitāte, kas liek veikt plāna korekciju

-  18.00 jau ir tumšs. Veikali (ne visi, protams) ir atvērti līdz vēlam vakaram, nakts tirdziņi ir katrā miestiņā, ēstuvītes, masāžas...

-  par ēšanu. Dakteris ieteica paņemt stipro alkoholu un ieraut pa šļukiņai pirms katras „aizdomīgas” ēšanas. Tā arī darījām – ēdām uz ielas un vietējās dažādas kvalitātes ēstuvītēs, bet nevienam kuņģa problēmas neradās.

-  Taizemē, protams, ir jākaulējas. Lauku apvidos var nokaulēt ap 10-30%, tūrisma mekās – pat 70-80%, kas rada jautājumu par preces vērtību kā tādu.

-  Vērtīgs ir Lonely Planet, jo bez standarta vērtīgajiem padomiem, tur ir arī mazā vārdnīciņa, kur tad var iebakstīt, ka meklējam šito. Jā, un iemācieties „labdien” un „paldies” tajiski – tas liks viņiem smaidīt vēl vairāk. Labdien būs „sawatdi, paldies – kap-kum. Ja to saka sieviete, tad beigās pievieno „kā”(sawatdi-kā), ja to saka vīrietis, beigās pievieno „kap” – (kap-kum-kap).

 

Un tātad mūsu plāniņš detalizētāk:

Lidojām ar Turkish Airlines. 6h pauzē starp lidojumiem aizbraucām uz pilsētu un pāris stundu tur pavadījām. Forumos ir arī vairāk info par to (ar metro līdz Zeytinburnu stacijai, tur pārsēsties tramvajā T1 (te ir galastacija) līdz Sultanahmet. Kopumā turp-atpakaļ katram sanāk 4 braucieni, kas katrs maksā ap 1,2 USD. Tādēļ naudu ieteicams samainīt lidostā, lai turpat arī nopirktu katram 4 žetonus (bez tiem ne metro, ne tramvajā netiksiet).

Bangkoka (BKK). Nepiemirstiet fotogrāfiju 3x4 vīzai. 14 dienu vīzu var noformēt lidostā. Ja ceļosiet ilgāk – par to forumos ir diskusijas. 

Mūsu plāns bija nākamās 6 dienas pavadīt, braucot pa centrālo valsts daļu lokā ap BKK.
1.nedēļas auto aplis: BKK – Khao Yai – Lopburi – Ayutthaya – Kanchanaburi - Damnoe Saduak – Ancient City - BKK
Iebraucam pēcpusdienā, tādēļ jau tumsā nonākam Khao Yai nac.parkā (170km). Ja jūsu reiss ir no rīta – uz parku var braukt caur Bang-Pa-in, kas esot skaista karaļa rezidence.

Khao Yai parks ir populārs pašiem vietējiem. www.dnp.go.th var atrast parku un rezervēt kādu bungalo. Tas maksā ap 6-10$ no cilvēka. Problēma – pārskaitījums (jo nevar samaksāt ar karti), kas izmaksā pat pusi no guļvietas cenas. Parka apmeklējums – 300THB cilvēkam (ap 57 THB=1Ls). Parki ārzemniekiem ir padārgi.

Kas te ir? Vakarā pieejams nakts safari 60THB (izbrauciens ar tjipo kravas auto, ar milzu prožektoru izgaismojot ceļa malās esošos zvērus (to te ir daudz, ziloņus ieskaitot). Pa dienu – vairāki iespaidīgi ūdenskritumi, džungļu (reālu) takas. Gids uz pāris stundām džungļu takas iziešanai 300THB.
3km no parka Z ieejas ir liela ala, no kuras katru dienu ap 5-6 vakarā izlido tūkstošiem sikspārņu.

Vakarā pārbraucam uz Lopburi (130km). Viesnīca – Lonely Planet ieteiktā budget Noom guesthouse (350THB divvietīgs numuriņš)

 Lopburi – pilsētiņa, kuru okupējuši pērtiķi. Visvairāk tie dzīvojas pa San Phra Kan and Prang Sam Yot tempļiem (50THB). Pilsētnieki staigā, bruņojušies ar kaķenēm un nūjām. Mums, protams, smieklīgi. Kā viņiem – nuuuu, nezinu. Te jūs iegūsiet miljonu pērtiķu bilžu.

Tālāk dodamies uz Ayutthaiya (120km), kas ir vecā Taizemes galvaspilsēta, kuru birmieši savulaik ir ļoti apskādējuši. Pilsētā uz katra stūra ir lērums ar tempļiem (sākotnēji bijis ap 400gab.) un cita veida reliģiskām utt celtnēm visdažādākajās sabrukšanas stadijās (vidēji 50THB katrs). Ir gan arī jaunas un spīdošas būves.  Interesants ir Wat Phra Mahathat – te var ieraudzīt Budas galvu, kura ieaugusi koku saknēs. No Phu Khao Thong 76 pakāpienu chedi paveras labs skats uz pilsētu. Wat Phra Si Sanphet ar 16m augsto zelta Budu utt
Atkarībā no tā, cik esat „vēstures elpas uzņēmīgs” te var pavadīt no pāris stundām līdz pat veselai dienai. Vakarā vairāki tempļi tiek izgaismoti.Mums šīs vēstures izrādās par daudz un dodamies uz Kanchanaburi (200km). Nakšņojam Bamboo House (500THB 4-vietīgs bungalo), Lonely Planet ieteikums.

Kanchanaburi – apgabala centrs, kurš piedāvā tiešām daudzveidīgu izklaidi – alas, ūdenskritumi, safari parks, ziloņu centri, tīģeru templis, II pasaules kara laika piemiņas vietas, karstie avoti utt. Te reāli var pavadīt ne vienu vien dienu. Info (arī angliski) var saņemt pilsētas info birojā TAT – te ir gan kartes, gan apraksti ar bildēm.
Ieteicams būtu apmeklēt Erawan nac.parku (250THB) – te atrodams 7 pakāpju ūdenskritums ar virkni kristāldzidriem dīķīšiem, kuros kopā ar zivīm nopeldēties (zivju pieskārieni ir šaušalīgi briesmīgi). Kāpjot līdz pat augšai un atpakaļ + peldēšanās + ieturēties– te paies stundas 4-5.
Viegli sasniedzams ir Saiyok Noi ūdenskritums.
Gar pilsētu tek slavenā Kwa upe, uz kuras ir daudz plosta viesnīcu. Ir gan pilnīgi bez ērtībām, gan super-smalkās. Gulējām 4*Pung-Waan Kwai Noi Resort (iepriekš rezervējot 2800THB 4-vietīga plosta māja).

Ar ziloņiem iespējamas gan izjādes, gan to peldināšana upē. Izvēlējāmies pēdējo - 500THB cilvēkam www.thailandattractiontours.com. Izsmējāmies ne pa jokam, jo noturēties uz ziloņa, kurš te ar vienu, te otru sānu, te viss panirst zem ūdens .... Tepat var ar gardibeni pabraukāt pa upi un pavērot gan krāsainos putnus, gan milzu ķirzakas (krokodili tur nedzīvojot) 800 THB visiem 40min brauciens

Tīģeru templis ir apmeklējams ap pusdienas laiku – tad zvēri esot paēduši un laiski. Te nu ir iespēja pabužināt tīģerim sānus vai puncīti un iegūt satriecošas bildes savā īpašumā. 500 THB cilvēkam.

Pa ceļam pēc tam var apstāties pie Wat Tham Phu Wah – stalaktītu alā izveidotam klosterim un blakus esošajam Wat Mettadam – ķīniešu templim, kur celtniecības stadijā ir milzu Kuan Yin (100 roku dievības) statuja.

No Kanchanaburi var doties uz ZA, Z – tur ir Birmas robeža, kā arī vēl citi nac.parki.

Dodamies BKK virzienā lidz Damnoe Saduak 150km (kkāda viesnīca 900THB 4-vietīgs nr.).

 

Nākamajā rītā – peldošais tirgus. Tas, laikam komentārus neprasa.

Pēc tā – uz BKK (120km). BKK D daļā atrodas sava veida brīvdabas muzejs – Ancient city (Mieng Boran) – 350 THB. Cenā iekļauts arī velosipēds, kas ir labākais pārvietošanās līdzeklis šajā milzīgajā teritorijā. Kādas stundas 4 šeit noteikti pavadīsiet. Lidosta ir 10min attālumā. Lidojam arAir Asia uz Phuket (akcijas laikā biļete 1400THB).

 

Dienvidi.

2.nedēļas auto maršruts: HKT (Phuket airport) – Phuket – Phang Nga – Ao Luek – Khao Sok – Surat Thani railway

Tā kā esam nolēmuši braukt atpakaļ nevis ar lidmašīnu, bet vilcienu, kur tuvākā stacija Surat Thani ir ap 200km no Phuket, nepieciešama auto noma, kas piedāvā auto nodot citur. Tādi ir Avis, Budget. Lētākais izrādās www.airportcarrent.com. Noma 1100THB dienā + 2000THB par atgriešanu atpakaļ. Viņiem gan lidostā nav ofisa – puisis ierodas no nekurienes mašīnai pakaļ. Tā ka var mēģināt sarunāt atdošanu dzc.stacijā – tad nevajadzēs turp ceļot ar taksi (jo puisis angliski nerunā un viņam nevar ieborēt mūs aizvest uz turieni par attiecīgu samaksu).

 

Viesnīca Phuket Z daļā, 5min no lidostas - Nai Yang Beach Resort 1350THb 2-vietīgs nr.

Phuket ir vistūristiskākais D kūrorts. Visskaļākā ir tās centrālā daļa – Patong, mierīgākas ir D pludmales. Peldēties, protams, var visur (tad, kad nav bēgums, kas mēdz būt diezgan ilgi).

Salā ir savs nac.parks (200THB) ar ūdenskritumu (pēc Erawan tas liekas niecība) un gibonu rehabilitācijas centru (redzami pāris giboni būros, pārējie nost no acīm rehabilitējas un taisa milzu brēkāšanu). Toties labs ir tauriņu dārzs (300THB).

Vienu dienu veltām niršanai. www.asiaqua.com contact [at] asiaqua [dot] com 3500THB cilvēka – 2 niršanas, transports, ekipējums, ēdināšana.
Viesnīca Club Bamboo Boutique Resort & Spa – 1500THB 2-viet.nr.

Vēl Puketā ir laba saulrietu baudīšanas vieta D rags – Promthep Cape, Buda kalna galā, akvārijs, teatrializēts šovs Phantasy, kā arī transvestītu šovs Simon (700THB). Komentārs par pēdējo – tas viss atgādināja tādu 9.klases popielu, gan ar satriecošiem tērpiem un dekorācijām, bet no mākslinieciskā viedokļa....uhhh. Ja gribas vienkārši apskatīt šos transvestītus visā viņu krāšņumā – uzreiz pēc šova beigām (katru dienu tie ir veseli 2), viņi iznāk blakus teātrim uz fotografēšanos.

Vēl te var 24h laikā uzšūt sev uzvalku vai kleitu, masāžas uz katra stūra (vid 200-350THB), ēstuves, bāri, neskaitāmas pludmales, laivas uz tuvējām salām, kur snorkelēt, nirt.

 

No Phuket uz Z atrodas Andamana jūras līcis, kur atrodas Phang Nga province (100km), kurā ievērojamākais ir tieši jau minētais līcis, no kura slejas ap 40 stāvas klinšainas salas. Slavenākā no tām – Džeimsa Bonda sala. N-tās tūrisma firmas piedāvā no Puketas ekskursijas uz šo līci. Cena – no 1000 – 3000 THB cilvēkam. Ja braucat paši, no Phuket puses, pirms Phang Nga pilsētas jānogriežas pa labi uz Phang Nga nac.parku, Tha Dan piestātni. Šajā piestātnē var noīrēt individuālo laivu, lai apbraukātu daļu līča. Mums tas maksāja 1000THB uz 3-4h. Ja gribēsiet izkāpt blakus Džeimsa Bonda salai, tas katram būs 200THB, jo tas skaitās nac.parks. Vēl interesanta ir Panyi sala, pie kuras izvietots musulmaņu zvejnieku ciems uz pāļiem. Iespējams izīrēt arī kajakus. (šī nu bija viena no visu mūsu ceļojuma Top3 vietām)

Gulējām Phang Nga pilsētā kkāda guesthouse 350THB 4-vietīgs nr.

Lonely Planet ieteica apmeklēt arī Sa Nang Manora Forest park (200THB), kas atrodas uz Hwy 4 uz Z no Phang Nga pilsētas. Tas ir maz apmeklēts džungļu parks – riktīgs pasaku mežs sūnās, ūdenskritumos, ar mikro taciņām pa meža biezokni. Satikt milzu zirnekļus, čūskas – pilnīgi reāli. Man tas palika ceļojuma favorīts (citi gan balsoja savādāk).

 

Ao Luek (40 km) atrodas Thanbok Khoranee nac.parks – daudz nelielu plakanu, bet plašu ūdenskritumu. Ja sanāk laiks – var apmeklēt, bet pēc visa iepriekšējā jau nav tik iespaidīgs. Uz DA no pilsētas atrodas divas alas (pa Hwy 4039)– Phi Hua To un Lod cave. Līdz tām var nokļūt ar kajakiem , braucot pa mangrovju milzu sakņu ieskautiem tās pašas Andamana jūras kanāliem. Alās ir stalaktīti un labi redzami senie alu zīmējumi. Bet iespaidīgākais ir pati airēšanās un apkārtējā vide – mangroves, izbraukšana ar laivu caur klinšu alām, krabju un austeru audzētavas. 2 kajaki +gids (kopā kādas 1,5h) – 1200THB.

Nakšņojam Mountain resort pie Ao Luek pilsētas – 3*paplukusi, bet itin ok viesnīca 600THB 2viet.nr.

 

Khao Sok nac.parks ir viens no lielākajiem valstī. Atrodas jau Surat Thani provincē (125km). Te ir kārtējās takas uz ūdenskritumiem, ziloņu izjādes, milzu ezers ar dambi un krāšņām salām, pa kuru vizināties ar laivām, kajakiem, raflēziju (pasaulē lielāko ziedu) audzes. Šīs puķes gan veras vaļā tikai nov/dec un zied jan-mar.

Parks ir milzīgs, ceļi uz dažādām tā daļām atrodas viens no otra pat 70km attālumā, tādēļ labāk būtu piebraukt pie info un saņemt gan karti, gan info.

Mūsu brauciena laikā nežēlīgi gāza lietus, tādēļ nekāda taku kāpelēšana nesanāca. Aiz neko darīt stūrējām tik tālāk līdz Takua Pa pilsētiņai, kur nogriezāmies uz D pludmalēm (lietus jau daļēji pārgāja). Un pludmales te izrādījās absolūti vientulīgas ar milzumu izskalotu pasakainu gliemežvāku un koraļļu gabaliņiem, kas nu gozējas LV goda vietā.

Nakšņojām pie Takua Pa kādā viesnīcā 800THB 4-viet.nr. Pie paša parka gan ir lērums dažādu nakšņošanas vietu un n-to firmiņu, kas organizē gan pārgājienus, gan ziloņu izjādes, gan braucienu uz ezeru. Arī no Phuket ir daudz šādu ekskursiju (ap 3000THB cilvēkam).

 

Nākamajā dienā gan bija saule un izbraukājāmies pa ezeru un izpeldējāmies. Uz turieni brauc pa Hwy 401 virzienā uz Surat Thani (iznāk prom no Khao Sok) līdz pagriezienam uz Rajjaphapa Dam, kur arī var iznomāt laivas. Parks 200THB katram, laiva 1500THB visiem. Pasākums uz kādām 2h. Uz ezera ir arī plosta mājiņas, kur var palikt pa nakti (ļoti basic, 500THB 2-3 cilv), bet reklāmās raksta, ka rīta migla uz ezera + klinšainās salas esot katra fotogrāfa sapnis.

No ezera uz Surat Thani railway (40km). Biļete 2.kl.nakts guļamvagonā uz Bangkoku – ap 750TB. Biļetes var nopirkt iepriekš jebkurā citā pilsētā dzc.stacijā, jo tad būs garantēta vieta. Iepriekš varēja arī Inetā, bet tagad tas nestrādā.

Un tad jau ir klāt Bangkoka, par kuru info ir lērums.

Nu re. Negatīvās lietas – tā kā bijām daudz ārpus tūrisma zonām, tad redzējām reālo Taizemi, kas ir ļoti nabadzīga un tās būdiņas, būdiņas, būdiņas – nu, gribas to sakopto civilizāciju pēc laika redzēt.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20447
Manīts: pirms 11 ned
Kur: RIX

Iespaidīgi! Paldies par aprakstu.

Shura80
Lietotāja Shura80 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/11/2009
Ziņas: 666
Manīts: pirms 2 ned

Super apraksts, paldies! Īpaši uzrunā ieteiktā vietne http://www.sawadee.com ! Smile Ļoti laba un pārskatāma.

Jamaika
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/09/2009
Ziņas: 19
Manīts: pirms 4 gadi

Lieliska informācija. Smile Gatavojamies februāra Taizemei un šis tas noderēs arī no šī apraksta. Paldies!

Man joprojām pēc 3 x Taizemē top vieta tomēr paliek Tīģeru templis. Tas ir neaizmirstami tādus minčus paglāstīt. Ja ir mazie tīģerēni un trāpās, kad viņus baro, ar tiem arī var izspēlēties. Fantastiski un satriecoši, ko paveic mūki, lai glābtu nelaimē nonākušos tīģerus.

Jamaika

Dunduri
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/05/2010
Ziņas: 811
Manīts: pirms 6 st

par minēto Tīģeru templi - vislabākais apmeklējuma laiks ir tur būt ap 12.00 - 12.30. Tad var papaijāt, pafotografēt. Pēc tam ap 13.00 ir tā saucamais gājiens uz kanjonu, kur var soļot blakus tīģerim (mūsējais nolēma uzkāpt pa ceļam kokā).

Par izmaksām. Standartā ir 500 THB. Ja gribas paņemties ar mazuļiem (spēlēties, barot utt) papildus 1000 THB, ja gribas ekskluzīfu foto ar tīģera galvu klēpī - arī 1000 THB. Un vēl ir piedāvājums pēcpusdienai - drosminieki (atkal par 1000 THB) tiek ievietoti metāla režģu būros, kuri savukārt ir ievietoti arēnā un tad tur palaiž kādus 20 tīģerus, kuri draiskojas un lēkā uz/pa šiem būriem. Nu - tāds action.

Par fantastiskajiem mūkiem - šis Tīģeru tempļa projekts tiek vērtēts kardināli pretēji - ir mūku atbalstītāji, bet ir arī neskaitāmas organizācijas, kas apgalvo, ka tīģeri tiek sazāļoti, lai tiktu izmantoti naudas pelnīšanai un tūristu pievilināšanai. Grūti spriest.

Starp citu - tīģeri ir jāpaijā nevis maigi, bet tā riktīgi. Pretējā gadījumā tīģeris domā, ka maigais prieskāriens ir kāda muša un jūs riskējat atrauties ar asti vai pat ķepu.

Jamaika
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/09/2009
Ziņas: 19
Manīts: pirms 4 gadi

Jā, es kā reiz ar asti dabūju. Diezgan spēcīga tāda aste Smile

Cik zinu, tad tīģeri tur tiek glābti, jo gadās, ka tīģermātes medī malumednieki priekš ķīniešu miljonāriem ūsu, kaulu un kā tik vēl pēc ne, lai it kā ārstētu kaut kādas tur vainas. Tā teikt – Ķīnas medicīna. (Arī Hongkongā piemēram piedāvā ārstniecisko tēju no bruņurupučiem. Tā teikt visa pasaule glābj, bet šie dzer iekšā.) Lūk tad mazos, nezinot ko ar tiem iesākt, vietējie sākuši nest uz klosteri. Tā tas ir izaudzis līdz lielajiem tīģeriem, kuriem jau pašiem klosterī dzimst mazie. Ļoti negribētos ticēt par sazāļošanu un, ka to darītu mūki.

Es biju pasen, tad vēl tas būris gan nebija, bet mūkam bija grandioza iecere izveidot lielu, nodalītu ar valni teritoriju, lai tīģeri var brīvi dzīvot, gandrīz kā dabā. (Lieta jau tā, ka tiek masveidā izcirsti meži arī Taizemē, un dzīvniekiem nav, kur palikt + malumednieki.) Un tam bija vajadzīgi grandiozi līdzekļi, tāpēc arī tiek piesaistīti tūristi.

Jamaika

Dunduri
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/05/2010
Ziņas: 811
Manīts: pirms 6 st

atcerējos vēl tādu interesantu piedāvājumu Puketā (noteikti ir arī citur, bet es nebiju iepriekš saskārusies).

Puketā ir rindām gleznu galeriju bodīšu. It kā nekas īpašs, bet fīča ir tur, ka blakus stāv gleznu reprodukciju albumu kaudzītes, no kurām klients var izvēlēties un 1-2-3 dienās saņemt sevis izvēlēto Renuāru, Degā utt jebkurā klientam tīkamā formātā.
Ja klientam ir sirdī iekritusi kāda pašam vien zināma bilde - lai tik rāda, apraksta, un viņi uzgleznos.

Faktiski jāatrod bodīte, kuras mākslinieka stils jūs uzrunā un tad var izvēlēties un sākt kaulēties.
Tā kā man i prātā šāds variants nebija ienācis, pēdējā vakarā, skatoties uz kādu bildi, sāku pukstēt - nu kāpēc tā nav uz pusi mazāka - tad ņemtu. Vienojāmies, ka nākamajā rītā ap 10 es varu nākt pakaļ. Salīdzinoši nelielo eļļas glezniņu tiešām no rīta vēl nedaudz miklu arī saņēmām, un tas maksāja ap 10-12Ls.

Brinly
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/06/2009
Ziņas: 28
Manīts: pirms 1 gads

Aiz neko darīt ielūkojos arhīvà, feins apraksts.
man tik viens mazs komentārs par reprodukcijām. pirkām jau pasen, divas gleznas, vēl aizvien pie sienas karājas. Tà kā izmērs bija paliels, nu ap 80 cm, mums tās gleznas ierullēja tādā kā plastmasas trubā un visu smuki ar papīru un skoču aizrullēja, bet lidostā nu ļoti nepatika. grozīja pa skeneri turpu šurpu, kaut ko murmināja, ieteiktu braukt nedaudz laicīgàk uz lidostu, ja nu ljàtin vaļā un jāpako atpakaļ, sanàca tàda lieka nervozēšana Grin
nu un protams, jo mazāka sala, jo gleznas par labākām cenām, mēs savējās no koh Lantas atvedām, atceros, ka Krabi un Puketā cipari bija daudz lielāki.

Olorenso
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/09/2012
Ziņas: 20
Manīts: pirms 5 gadi

Paldies par aprakstu. Jau kādu brīdi plānojam Taizemes apmeklējuma šī gada decembrī maršrutu un šis apraksts noderēs.