Status Match iespējas (viesnīcu un avio lojalitātes programmām)

1 atbilde [Pēdējā ziņa]
ekze
Nav tiešsaistē
Kopš: 17/12/2013
Ziņas: 296
Manīts: pirms 1 ned
Kur: WAW

Tātad nodomāju ka varbūt cilvēkiem noder, lai gan domājams tiem, kam statusi jau ir gan jau par šo zin taču varbūt tomēr kādam noder. 

Tātad  - ja ir izdevies iegūt statusu kādā avio vai viesnīcu lojalitātes programmā, tad ir iespējams šo statusu pielīdzināt arī citās lojalitātes programmās. Laba lapa kur redzēt kādus pielīdzinājumus cilvēkiem ir izdevies iegūt ir http://statusmatcher.com/. Pielīdzināšana var notikt vairākos veidos: 

  • Status match - kad notiek pielīdzināšana atbilstošam otras lojalitātes programmas līmenim. 
  • Status Challenge - Kad ir nepieciešams veikt noteiktu skaitu palikšanu/lidojumu ar konkrēto aviosabiedrību/viesnīcu ķēdi. (šis ir izdevīgi ja ir ieplānoti jau kādi lidojumi, kuri izpilda kritērijus) 
  • Status trial + challenge  - Nozīmē ka jums tiek dots x mēnešu laiks ar konkrēto statusu  kuru laikā ja izpilda noteiktās prasības iegūstat statusu vēl uz x mēnešiem (mēnešu skaits atkarīgs no tā kad pieprasījums ir noticis atsevišķos gadījumos tie var būt pat 18-19 mēneši)

Kā viena no aviokompānijām, kam ir patstāvīgs Status trial + challenge ir Delta kuru gadījumā ja ir plānots garais lidojums teiksim ar Delta/KLM/Air France ir diezgan droši ka izdosies izpildīt vismaz Gold nosacījumus. 

No viesnīcu ķēdēm šāds ir Hilton, Radisson (piedāvā tiešo pielīdzināšanu jāsūta epasts uz - StatusMatch [at] radissonhotels [dot] com ar informāciju par esošo statusu ar citu viesnīcu ķēdi kā arī savs Radisson rewards numurs), u.c.

Manuprāt labs apkopojums par to ko var un kā ir apskatāms šeit.

2019: WAW, IST, AUH, DXB, ZAG, TRN, BEG, VKO, SOF, LIN, SAO, EZE, AEP, RGL, AMS, IGR, SLA
2020: BRU, WAW, SOF, BRE

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19819
Manīts: pirms 1 d
Kur: RIX

Paldies par kopsavilkumu! Noderīgi.