Punktu krāšanas programmas

6 atbildes [Pēdējā ziņa]
Zilais putniņš
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/06/2010
Ziņas: 51
Manīts: pirms 6 ned

 Līdz šim neesmu krājusi punktus un nekādas lojalitātes programmas man nav. Bet tā kā vasarā paredzēts tālāks lidojums, tad nolēmu, ka laikam ir vērts sākt krāt punktus. Kurai programmai ieteiksiet pieteikties, ja lidojums paredzēts uz New York ar Uzbekistan airways un laikam viens lidojums ASV ar Delta vai AirTrans?

Skatos, ka Deltai ir SkyMiles, AirTrans ir A+ programma, Uzbekistan nezinu kāda. Vai tas nozīmē, ka jāpiesakās vairākām un nav viena vienota punktu krāšanas programma?

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19717
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

Izlasi šos komentārus:

http://www.celakaja.lv/forumi/ka-leti-aizlidot-uz-kinu#comment-2906

http://www.celakaja.lv/forumi/par-aviosabiedribu-lojalitates-programmam#...

Uzbekistan nav nevienā aliansē (bet ved pārrunas par iestāšanos SkyTeam), lai dabūtu jūdzes, būs vien jāpiesakas uz viņu lojalitātes programmu UzAirPlus http://www.uzairways.com/gavs.aspx?pid=421, bet jēgas maz, ja nelidosi ar šiem bieži, visticamāk aizies zudumā.

Zilais putniņš
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/06/2010
Ziņas: 51
Manīts: pirms 6 ned

 Paldies. Tad jau šo tēmu var dzēst ārā.

Roger
Lietotāja Roger attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2010
Ziņas: 418
Manīts: pirms 1 st

 Varbūt kāds var pateikt, kurai no One World avio kompānijām ir labākā jūdžu programma, pareizāk sakot kurā ir vislielākā jēga pieteikties, ja lidotājs nav baigi biežais lidotājs - bet nu tagad sanāk pagarš lidojums ar Iberia?

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19717
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

No OneWorld American Airlines, Cathay Pacific un Qantas skaitās labas programmas, bet neesmu iedziļinājies, lai spētu no galvas salīdzināt pa dažādiem aspektiem. Vēl British Airways nesen pārsteidzoši uzlaboja savu programmu, ļaujot ar vislētākām biļetēm pelnīt 100% jūdzes (pirms tam bija tikai 25%), bet viņiem, pērkot bonusa biļetes par jūdzēm, jāmaksā degvielas piemaksa vairākos simtos mārciņu, tā ka atmaksājas tikai ņemt bonusa biļetes biznesa klasē.

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4684
Manīts: pirms 19 st
Kur: RIX.

Man patiik AA. Jo tur ir daudz dazhaadu blakus piedaavajumu, lai sakraatu papildus punktus.  Visaadas aptaujas un nieki.  Lai gan veel neesu tik daudz sakraajis lai reaali tos izmantotu.

2020:RIX, BGY, HEL, DOH, SEZ, CPH.
http://my.flightmemory.com/buicis

 

 

vkwic
Lietotāja vkwic attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/10/2008
Ziņas: 2776
Manīts: pirms 2 gadi
Kur: Carved From Tides – Ceؤ¼akؤپja

500 skymiles par aptauju Delta SkyMiles www.libertymutualonline.com/affinity/delta/ , ievadi jebkadu amerukanu ZIP kodu, savu SkyMiles numuru un uz piekshu.