Pieejami 2 ielūgumi uz Balttour šodien, 3. feb

8 atbildes [Pēdējā ziņa]
Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19024
Manīts: pirms 14 min
Kur: RIX

Kas pirmais piesakās, tas saņem! Smile

propers
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/06/2014
Ziņas: 2194
Manīts: pirms 1 st

Juri! Tu liec tam gājējam pēc tam pastāstīt kas tur ir labs mums visiem!

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19024
Manīts: pirms 14 min
Kur: RIX

Palūgšu tā izdarīt. Smile

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 2783
Manīts: pirms 51 min

Es biju piektdien, varu pastāstīt tāpat Smile man likās interesants Antario piedāvājums 6 naktis uz Indijas zelta trijstūri pa 770 eur (lidojot divatā, izmaksas uz cilvēku) izlidošana esot katru piektdienu. Iekļauta viesnīca ar brokastīm. Tad bija Estravel divi piedāvājumi līdzīgā veidā, ceļošana līdz 10.12. Maurīcijas no 785 un Seišelas no 898, 7 naktis, ar viesnīcu. Ēdināšana un transferi atkarībā no piedāvājuma. Pieņemu, ka lētākais ir pavisam lētā variantā un bez ēšanas, bet salīdzinot, cik maksā Seišelu biļetes no Rīgas tāpat, tad vismaz tā ātri izskrienot Matrix gada griezumā īpaši lētāk par 640 eur nemanīju. Bet baigi sīki šo abus kompāniju piedāvājumus nepētīju un vai kādi zemūdens akmeņi, nezinu, pirkt negrasījos, tā vien tik stendos apjautājos vai kas ir labs. Citos jau 11no rīta tā gāza apkārt (pietam, profesionāļu laikā - kur skaitās, ka tā kā "parastie" ceļojumu pircēji netiek), ka es domāju, ka tur pusstundu rindā jāstāv, lai vispār tiktu parunāties. Visi šie piedāvājumi ir pieejami arī internetā/zvanot, tik vien tas, ka šodien svētdiena un citādāk ir ciet, ja nu akurāt gribas pirkt šodien. Man pazīstamā, kas tikai ar šādiem ceļojumiem aizraujas (brauc 3x gadā un zina visas labākās viesnīcas no galvas jau), apgalvo, ka ņemot iepriekšpārdošanā bezmaz gadu iepriekš, cenas esot vēl labākas. Bet ja tā nokavēta, tad šis esot labs variants. Ieeja izstādē 6 eur, stāvvieta 5 eur. 

No stendiem, ja specifiski jautājumi - tad Kubas, Kipras, Taizemes, Gruzijas stendi, kā arī pāris ES valstu pārstāvji. Ir arī Indonēzija, bet tur tie paši, kas katru gadu un vismaz pagājušajā gadā bija ļoti nelaipni, kad atļāvos uzdot dažus jautājumus. Plaši pārstāvēti igauņu un lietuviešu reģionu stendi, ja plānots ceļojums, var izjautāt krustu šķērsu. Daudz viesnīcu no Turcijas, Lietuvas. Ir BT un TK stendi. Un atsevišķa halle latviešu reģioniem. Tas pats VID muitas stends, kuru pieminēju ASV pārtikas diskusijā, man personīgi likās visinteresantākais Smile

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19024
Manīts: pirms 14 min
Kur: RIX

Paldies, Linca!

Papildinājums – jau pieejami divi ielūgumi, gribētāji lūdzu piesakieties šajā tēmā. Smile

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19024
Manīts: pirms 14 min
Kur: RIX

Mežāzis saka, ka BT stendā varbūt ir kādam izdevīgi piedāvājumi: 

mežāzis rakstīja:

Ja ir iespēja, tad iesaku paciesties līdz rītdienai, aiziet uz BT stendu Balttour un iespējams tur varēs iegādāties Tev vajadzīgo biļeti pa 138eur/personai. Vismaz nevajadzēs meklēt nepieciešamās maksājuma kartes lai kautā samazinātu cenu.

(No šīs tēmas: #2868)

normina -iņš
Lietotāja normina -iņš attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/08/2012
Ziņas: 1872
Manīts: pirms 10 st
Kur: RIX

Ja nu kas, tad man arī vēl 2 ielūgumi pieejami.

Interesanti, kāda ir Kosmiskās radioaktivitātes ietekme uz alu vasaras periodā?

Budzis
Nav tiešsaistē
Kopš: 16/05/2016
Ziņas: 143
Manīts: pirms 4 ned

Biju vakar un šodien. Tas pasākums ar katru gadu kļūst aizvien skumīgāks. Nu jau bija tā, ka episki maz tautas. Labaka aktivitāte no malas vērot visus tos, kas ar “ceļot” saprot aiziet pie begonijas, teza vai tamlīdzīgi un kopā ar žubīti pie datora kaut ko kalkulēt. Grin Dižas megaakcijas tā arī neatradu, bet bija pāris lokāli interesanti jaunumi, ko pat varētu pamēģināt vasarā apmeklēt.

2017: VIE, ATH, FRA, STN, LTN, ARN, HEL, MHQ, AMS, BRU; 2018: HEL, ARN, LTN, FRA, OTP, SOF, VIE, BLL, FCO, SUF, MXP, AMS, DUB2019: MLA, BRU, GDN, uttutjp

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 5786
Manīts: pirms 2 st

Linca rakstīja:

Es biju piektdien, varu pastāstīt tāpat Smile man likās interesants Antario piedāvājums 6 naktis uz Indijas zelta trijstūri pa 770 eur (lidojot divatā, izmaksas uz cilvēku) izlidošana esot katru piektdienu. Iekļauta viesnīca ar brokastīm.

Šis piedāvājums ir arī netā par to pašu cenu, bet, ja vien nav kāds zemūdens akmens, tad ļoti sakarīgs man šķiet ANTARIO piedāvājums netā (Zelta trijstūris+ atpūta Goa (kopā 13 dienas) pa 789 EUR:

https://antario.lv/indija

Nez kāpēc tikai viens datums - 15.03.2019. Varbūt, ka šiem kāda cenas kļūda. Bet ņemot vērā to, ka vietējie pārlidojumi Indijā kļuvuši dārgāki nekā gadus desmit atpakaļ, pašam diez vai sezonas laikā izdosies sakombinēt šo piedāvājumu vēl lētāk. Arī Goa viesnīcas, ja salīdzina ar Keralu, ziemas vidū nemēdz būt sviestmaizes cenā, ja vien viesnīca nav kaut kāds "bomžatņiks". Pa ZS izbraukāju vēlreiz dienvidu gala pludmales bez Zelta trijstūra, bet neko diži lētāk nesanāca, kaut arī AY laicīgi iepirktais lidojums RIX-DEL-RIX maksāja vien 350 EUR.