Lūdzu ieteikumus Taizemes ceļojuma plānošanai

58 atbildes [Pēdējā ziņa]
Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Nākotnē paši vēlamies plānot ceļojumu uz šo valsti, līdz šim tur neesam bijuši. Plānojam braukt 2 pāri. No ceļojuma gaidam eksotiku, katru dienu ekskursijās nedomājam skriet, gribam arī labu pludmales atpūtu kvalitatīvās viesnīcās, ne ļoti šiki, bet tomēr...

Patreizējais plāns būtu šāds:

Ielidojam Bankokā, pārlidojums uz Puketu, apmešanās viesnīcā Pullman Phuket Panwa Beach Resort 5 naktis,

Tad ar ātrlaivu pārceļamies uz Krabi Aonang pludmali, tur viesnīcā Peace laguna resort plānots pavadīt arī 5 naktis vai šo aizstāt ar atpūtu Phi Phi viesnīcā Phi Phi Island village resort?

Tad lidojam atpakaļ uz Bankoku, debesskrāpja viesnīcā Baiyoke sky hotel vēl 2 naktis, lai apskatītu nedaudz pilsētu. 

Uz vietas plānotu ekskursijas. Centāmies izveidot salīdzinoši vienkāršu maršrutu pirmajai reizei Smile

Kā jums šķiet šāds plāns? Ieteikumi?

propers
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/06/2014
Ziņas: 1374
Manīts: pirms 1 st

Kāds ir budžets no cilvēka šādam ceļojumam uz Taizemi kādām 2 nedēļām? Uz Kanārijas salām man par nedēļu parasti ir 100 eiro lidojums, 300 eiro par viesnīcu uz diviem vai trim un pārtika veikalos par mūsu cenām + kādi 10 - 20 %.

Varbūt var ietaupīt ka malka nav jāved līdz???

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Oi...budžets būtu ap 2500-3000 (diviem)-viesnīcas + lidojums, bet klāt vēl protams kabatasnauda visam pārējam.

Vai var palūgt arī konkrētu piemēru Kanāriju salām par Jūsu nosauktajām summām?

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Taizemai pats par sevi lidojums ir dārgs un ja tik tālu doties, tad tomēr gribas arī kvalitatīvas viesnīcas, lai nav ar iereibušiem tūristiem un blaktīm jācīnas, bet var skaisti atpūsties pludmalēs un doties ekskursijās, kas ieinteresē.

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Par kādu malku iet runa? Smile

propers
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/06/2014
Ziņas: 1374
Manīts: pirms 1 st

Nu nē. 1200 - 1500 no cilvēka man liekās tomēr kosmoss par  2 nedēļām. Es jau trešo gadu pēc kārtas braucu uz kādu no Kanāriju salām novembrī vai decembrī par lidošanu tērējot 100 eiro, bet viesnīca vai sliktākā variantā dzīvoklis ir par kādiem 40 - 45 eiro par nakti uz 2-3 braucējiem. Tas nozīmē ka budžets vienam ir 200 - 250 eiro no cilvēka par nedēļu + paika un kādi autobusi un pa kādai ekskursijai.  Arī darbā aizmirsīs kāds izskatos, ja aizbrauktu uz 2 nedēļām, bet uz Taizemi braukt uz nedēļu jau laikam nav jēgas.

Krīzes gados - kādā 2008 sanāca divi braucieni - no cilvēka par 30 Ls par lidošanu. Bet tad tādas cenas varēja brīvi salasīt.

propers
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/06/2014
Ziņas: 1374
Manīts: pirms 1 st

Dace1 rakstīja:

Par kādu malku iet runa? Smile

Ir tāds teiciens, ka nav vērts vest malku uz mežu. Man gan nav tādas pieredzes.

andis
Lietotāja andis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/08/2011
Ziņas: 421
Manīts: pirms 3 st

Man grūti saprast, kāds sakars propera mazbudžeta braucienam uz Kanārijām un viņa sapņiem par malku mežā ar kundzītes jautajumu.

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Andi man arī īsti nav saprotams

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Bet gaidu ieteikumus no pieredzējušiem Taizemes apceļotājiem

Māris
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 2729
Manīts: pirms 6 st

Es arī nesaprotu, kādā sakarā mums te kaut kas jālasa par Kanāriju salām, ja ir uzdots jautājums par Taizemi!

Manuprāt, plāns ir labs, vienīgi es tik ilgi neapmestos Puketā, bet jau ātrāk dotos uz kādu no salām. Baiyoke hotelis imho nav slikts, vienreiz jau esmu tur palicis, drīz palikšu arī otrreiz. Vienīgais, ja pareizi atceros, lai no ieejas tiktu līdz savam numuram, bija jāmaina lifti, kas varbūt reizēm var likties nedaudz apgrūtinoši, bet personīgi man netraucēja.

 

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Māri vai esat ņēmuši vakariņas augšējis stāvos? Ir tā vērts? Gribējām tā skaisti noslēgt ceļojumu ar vakariņām un skatu uz naksnīgo Bankoku.

Lelle
Lietotāja Lelle attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/12/2015
Ziņas: 174
Manīts: pirms 6 st

Aonang pludmale pati par sevi ir briesmīga un nav izmantojama skaistai atpūtai. Ja nu vienīgais Aonang izmantot kā apmešanās vietu un tad braukt uz Railay beach ar laiveli kādas dienas, tad uz salu tūri un vēl kādu ziloņu-raftinga tūri, kuras tur andelē uz katra stūra. Pašā Aonang ir viena gara iela ar dažāda līmeņa ēstūžiem,a la Jomas iela un uz vietas tur darīt nav ko. Ņemiet skaistu mazu veisnīcu turpat uz vietas, kurā ir baseins un skaists skats uz klintīm un tad braukājiet apkārt. Mēs tur palikām tādās "a la džungļi/ēdenes dārzs" mazās viesnīcās, pavadījām tur tikai rītus un vakarus, izņemto pirmo dienu, kad izpētījām, kur esam nokļuvuši.

Mēs no Aonang braucām tālāk uz Koh Lanta, bet vēl labāk ir braukt vēl tālāk pa mazajām salām uz Malaizijas pusi -tur tiešām ir Bounty reklāmas cienīgi skati, super zils ūdens, mērkaķi pludmalē utt.

Puketā neesmu bijusi, bet, cik lasīts un redzēts, neieteiktu tur laiku tērēt uz vietas vispār.

Vēl forši esot braukt ezeru tūrē (pati neesmu bijusi)

Cheow Lan Lake

Lelle
Lietotāja Lelle attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/12/2015
Ziņas: 174
Manīts: pirms 6 st

Phi phi ir ļoti, ļoti maza sala, kuru "apgūt" var 15 minūtēs. Mēs tur piestājām pusdienās salu tūres ietvaros. Vienā pusē ir osta bez pludmales, otrā pusē līcis, kurā laivas stāv smiltīs, jo liels bēgums, un mikroskopiska "centrālā"ieliņa. Jāsaprot, kāda tipa atpūtu alkstat, ja čilot viesnīcā pie baseina un ārā nemaz neiet, tad jau vienalga, kur. Smile

Jo tālāk no "top nosaukumiem", jo skaistākas pludmales, jo tuvāk, jo lielāka miskaste Smile

ekze
Nav tiešsaistē
Kopš: 17/12/2013
Ziņas: 256
Manīts: pirms 12 st
Kur: WAW

Nu ja gribas tādu kūrorta tipa atpūtu ( spriežot ka ir vēlme palikt 5 naktis vienā un 5 otrā vietā )  tad var palikt Phuketā, taču ja negribi klausīties austrumu kaimiņu piedzērušās sarunas tad ieteiktu to izlaist vai vienkārši palikt tur tik vienu nakti tā pieredzei Smile

Un esi gatava mazliet pieticīgākām viesnīcām, bet autentiskākai pieredzei - es ieteiktu kādu no Trang salām. Par Ao Nang piekritīšu nav labākā vieta kur palikt - tad labāk skatīties uz Railay. Ja gribas mierīgu atpūtu varu ieteikt arī Koh Lanta - sala liela, ir viesnīcas no kā izvēlēties kas patīk un pludmales ir labākas. Ja gribas vēl redzēt kaut ko no kādreizējās Taizemes var doties augšā pie Birmas robežas uz Ko Chang/Ko Phayam. 

Opcija arī nomainīt krastus un doties uz Ko Samui/KO tao( ja gribas nirt ) +/- diena gan jārēķinās ceļā. 

 

Bet kopumā vajadzētu vairāk  informāciju ko tieši vēlies - jo uzrakstot viesnīcu nosaukumus liekas ka esi jau izvēlējusies kas tev patīk, + man šķiet ka šeit lielākā daļa ceļotāju labāk ceļo lētāk bet 2x nekā vienreiz ar šiku Smile bet tas varbūt tikai man tāds iespaids radies Smile

 

2017: WAW, ARN, TXL, ORY, LAX, HNL, LHR, MUC, MAD, TLL, FRA, SGN, HAN, DAD, DOH, BRU AMS, CDG, CPH, ZAG, PRI, PEK, LJU, BKK, TST
2018: WAW, VLN, TLL, BRU, BCN, LED, SVO, MLA, TSE, OTP, ARN, ATH, AMS, FRA, 

pvartina
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/07/2017
Ziņas: 39
Manīts: pirms 5 d

Es plānoju ceļojumu uz Taizemi janvārī. Dosimies divatā ar vīru, noteikti ierakstīšu arī atskaiti šeit kā mums gāja ar visu plānošana un beigu galā tur uz vietas. 

Mēs plānojam būt tur 14 dienas. Bangkoka (2 dienas) - Koh Lanta (4 dienas) - Phi Phi ( 3 dienas ) - Ao Nang ( 4 dienas ) - Bangkoka ( 1 diena ) 

Sākums ir intensīvāks, kur plānojam sportiskākas aktivitātes/izbraucienus. Koh Lantā paņēmu mazu viesnīciņu (mājiņu/bungalow tipa) pie pašas pludmales, Phi-Phi izvēlējos mazliet augstāk kalniņā, bet nostāk no centrālās ostas/pludmales, savukārt Ao Nang paņēmām, kā te augstāk minēja, viesnīcu,kas ir tuvāk klintīm, tādā kā oāzē/meža ielokā, lai varam atpūsties nostāk no kņadas un visa piedzīvotā. No Ao Nang var daudz ko pasākt - jau minētā Railay beach, var doties uz Emerald pools un citām aktivitātēm. 

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 5251
Manīts: pirms 13 st

Phi Phi uz vietas 5 naktis varetu būt par ilgu. Sala samērā maziņa un pamatā kājām staigājama vai braucama ar mocīti, bet ne visur. Izņemot pāris standartizētas ekskursijas (viena no tām - uz Leo Beach) un pašas smukās pludmales tur nav nekā tāda, ko nevar apskatīt, dzīvojot Puketā, Krabi vai Ao Nang. PhiPhi pludmales un viesnīcas ir samērā pārpildītas, dienas vidū ar ātrgaitas laivām un kuteriem Phi Phi uz pāris stundām ierodas 1 dienas tūristi, kuri pludmales padara pārapdzīvotas.

laukjis
Lietotāja laukjis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2009
Ziņas: 610
Manīts: pirms 16 st

ekze rakstīja:

Par Ao Nang piekritīšu nav labākā vieta kur palikt - tad labāk skatīties uz Railay.

Aha, tikai viesnīca būs par kārtu, varbūt pat vairākām dārgāk Frown. Kas liedz tās 10-15 minūtes pabraukt ar laivu no tās Ao Nang līdz Railay un vakarā atpakaļ?? 

imho normāls plančiks pirmajai reizei, vienīgi piekrītu, ka 5 dienas ieksh phi-phi būtu tā kā perebors.

Ja gribas te pieminētos "autentiskumus", palieciet uz kādu/vairākām naktīm netālu atrodošajā Surathani Smile, lai saprastu vajag to vai nē. 

totss
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/11/2013
Ziņas: 111
Manīts: pirms 22 st

Apkopojot iepriekš teikto un pēc paša saplānotā brauciena šogad martā:

Jāpiekrīt Viestursp1-Phi Phi pietiek ar pāris stundu apmeklējumu, vairāk tur nav ko darīt

Uz Railay Beach pa 200 batiem var braukt sauļoties un plunčāties katru dienu, dzīvot neiesaku, jo tur visu atved/aizved tikai ar laivu, tai skaitā mēslus

Paši dzīvojām Krabi, viesnīca La playa, ideāls placdarms ekskursijām pa salām, ko arī darījām. Starp citu aģente viesnīcā ekskursijas piedāvāja par 30-50% lētāk kā ielas kantoros. 

Tās smukās, zaļumos slīgstošās kotedžas neiesaku bukot, jo 90% tur būs 24 stundu cīņa  ar lidojošiem un rāpojošiem nešķīsteņiem

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Pamatā ap 70% vēlamies labu atpūtu, labā viesnīcā jūras krastā, tālāk no tūristu centriem, bet lai nav sarežğīta nokļūšana priekš pirmās reizes. Ekskursijas daudz neplānojam, katru dienu kaut kur braukt nav plānā. Izvēlētās viesnīcas ir padārgas, bet lasot atsauksmes varētu atbilst mūsu prasībām. Ja kādam no pieredzes ir laba lētāka viesnīca ko var ieteikt, tikai priecāšos. 

Ceļojuma gribas 2 galvenas bāzes vietas pa kādām 5 naktīm katrā, lai tajās var gan mierīgi atpūsties, gan kādu ekskursiju paņemt. Negribam pa 1-2 naktīm kaut kur mētāties visu laiku, tādēļ skatos viesnīcas kas tiešām varētu patikt.

 

totss
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/11/2013
Ziņas: 111
Manīts: pirms 22 st

Dace1 rakstīja:

Oi...budžets būtu ap 2500-3000 (diviem)-viesnīcas + lidojums, bet klāt vēl protams kabatasnauda visam pārējam.

Vai var palūgt arī konkrētu piemēru Kanāriju salām par Jūsu nosauktajām summām?

īsti nav skaidrs par jūsu plāniem, gribat labu viesnīcu pie jūras, bet piedāvātās liekas dārgas Smile. Vajadzētu tomer tikt pašiem skaidrībā, lai pēc tam neiznāktu vilšanās. Kas attiecas uz budžetu. Mums divata tas sanāca 3200.00 ieskaitot visu( tiešais lidojums ar Finnair, viesnīca, kabatas nauda, ekskursijas, ikdienas vakariņas restorānā) tā teikt- neko sev neliedzām. Secinājumus izdariet pati.Smile)

totss
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/11/2013
Ziņas: 111
Manīts: pirms 22 st

Jā, un tas uz 12 naktīm

totss
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/11/2013
Ziņas: 111
Manīts: pirms 22 st

mans princips ir - ja izvēlies tik tālu lidojumu, tad atpūta ir jāizbauda pilnībā, nevis jāekonomē, spiežot uz  šprotēm, žāvētajām desām un konserviem Smile)

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

TOSS neesmu rakstījusi ka manis izvēlētās viesnīcas man liekas par dārgu, tieši otrādi pat apmierina, ceļojumam plānojam līdz 3000 eiro+ līdzi kabatasnauda (ekskursijas, ēdināšana, suvenīri utt.) Te pavīdēja komentārs par to ka labāk braukt 2 reizes, bet uz lētākām viesnīcām, tomēr mums kā jau Jūs rakstījāt, labāk pa skaisto un retāk, jo neesam no tiem kas gatavi braukt ar mugursomam un gandrīz katru nakti pavadīt jebkurā viesnīcā, kas gadas uz vietas ceļā. Mēs vēlamies komfortu un atpūtu.

Par Kanāriju salām autors, iespējams, gribēja pastāstīt cik lēti tur ir, tādēļ lūdzu piemēru, jo apšaubu vai 5* viesnīcas tur var dabūt par nosauktajām summām. 

totss
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/11/2013
Ziņas: 111
Manīts: pirms 22 st

Dace1 rakstīja:

TOSS neesmu rakstījusi ka manis izvēlētās viesnīcas man liekas par dārgu, tieši otrādi pat apmierina, ceļojumam plānojam līdz 3000 eiro+ līdzi kabatasnauda (ekskursijas, ēdināšana, suvenīri utt.) Te pavīdēja komentārs par to ka labāk braukt 2 reizes, bet uz lētākām viesnīcām, tomēr mums kā jau Jūs rakstījāt, labāk pa skaisto un retāk, jo neesam no tiem kas gatavi braukt ar mugursomam un gandrīz katru nakti pavadīt jebkurā viesnīcā, kas gadas uz vietas ceļā. Mēs vēlamies komfortu un atpūtu.

Par Kanāriju salām autors, iespējams, gribēja pastāstīt cik lēti tur ir, tādēļ lūdzu piemēru, jo apšaubu vai 5* viesnīcas tur var dabūt par nosauktajām summām. 

Sorry, ja kas ne tā.

Es velreiz apskatīju jūsu plānu. Man liekas, ka biku par daudz. Pārlidojumi aizņem daudz laika, vēl jāpierēķina klimata un laika joslas izmaiņas - jūs varētu sajusties noguruši.  2 dienas Bangkoga ir tikai tāds pārskrējiens - ja gribas mierīgu atpūtu, tā ir laika šķerdēšana. Bet Phi Phi toč nevajag - uz turieni labāk aizbraukt ar laivu. To Ao nang tulit apskatīšu - es tur katru ieliņu izložņāju Smile)

totss
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/11/2013
Ziņas: 111
Manīts: pirms 22 st

Apskatīju. Eksotikas tajā apkaimē ir maz, ja nu vienīgi pāri ielai ir tirdziņš ar ielas ēdienu tirgotājiem. Blakus viesnīcā Golden Beach resort ir labs restorāns, mes tur bijām 4 reizes - vakariņas apmēram 12-15 eur uz cilvēka, ja ņem vietējo virtuvi. Long tail boat ir patālu, apskates objekti minimāli. Iet pretī uz pludmali neiesaku, jo tur pludmalei ir kabata - smaržas nav no patīkamākajām.

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Kāda likās viesnīca Golden beach resort? Kur Jūs apmetāties?

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Varbūt varat ieteikt no savas pieredzes kuras varētu būt divas bāzēšanās vietas/viesnīcas, katrā aptuveni uz 5 naktīm, lai atbilstu mūsu aprakstītajām vēlmēm?

laukjis
Lietotāja laukjis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2009
Ziņas: 610
Manīts: pirms 16 st

Vienam māte, otram meita, citam kleita... Smile

Spriežot pēc aprakstītajām vēlmēm un sākotnējā maršruta, varbūt Phuketa 5 naktis, Phi-phi divas, Ao Nang 3, BKK 2

Ieteikt viesnīcas?, nu tās tur ir simtu simti.

Pats brauktu Phuketa (Patong) 5 un pārējo Pataya'ā Smile))))

 

 

 

šutka 

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Pataiju noteikti negribam. Puketu tomēr jā, bet ne pašā tūristu centrā Smile

Dace1
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/12/2017
Ziņas: 22
Manīts: pirms 42 ned

Par dažādām vēlmēm tiešām taisnība. Ja mums kompānijā nebūtu viens ceļotājs, kam bail no kukaiņiem, negrib ar laivām īpaši (nemāk peldēt, satraucas par drošību), tad noteikti gribētu kādas naktis džungļos utt. Bet jāatrod šim ceļojumam kompromiss lai apmierināti būtu visi.