Ļubļana 05.09 - 08.2013

3 atbildes [Pēdējā ziņa]
little_sumo
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/08/2013
Ziņas: 1
Manīts: pirms 2 gadi
Sveiki, 
Nepieciešama palīdzība.
Galamērķis: Slovēnija  LJU ( der arī Itālija VCE, TRS)
Izlidošana var būt: VNO, RIX, TLL
Uz vietas Slovēnijā jabūt: no 05.09 agri no rīta - 08.2013 līdz vēlam vakaram
Tatad ceļošana pirms (max +1 viena diena) un pēc šiem datumiem ( līdz +3).
Uz pašu Ljubljanu (LJU) - Slovēnijas galvaspilsētu atradu cenas  sākot no 320 LVL
 
Lētākais variants ko izdevies atrast iekš http://www.letasaviobiletes.lv/ ir Līdz Venēcijai (VCE) (attālums lidz Slovēnijas miestam kur jānokļūst 200 km)
Cena: 179,36 LVL
 
Rīga (RIX) 03.09
Frankfurte (FRA) 06:05
07:25 LH 893 Lufthansa
Laiks starp reisiem:  8h 50min
Frankfurte (FRA)
Venēcija (VCE) 16:15
17:35 LH 328 Lufthansa
 
Venēcija (VCE) 11.09
Frankfurte (FRA) 14:50
16:20 LH 327 Lufthansa
Laiks starp reisiem:  4h 10min
Frankfurte (FRA)
Rīga (RIX) 20:30
23:35 LH 892 Lufthansa
 
Pirmā reize, kad urbjos lidojumu sakarā, tādēļ sakiet vai šis ir jau optimālākais variants, vai ir iespēja atrast vēl kaut ko lētāku?
 
Paldies iepriekš!
Rihards_007
Lietotāja Rihards_007 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2010
Ziņas: 2549
Manīts: pirms 2 st

Laikam uz Eurobasket JESENICE plāno braukt Smile

Turpceļā RIX-WAW-VIE par apmēram 150EUR liekās prātīgs cipars

Atpakaļceļš izdevīgs ir RIJEKA-RIGA  08.09.    12:00

osvalds
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 148
Manīts: pirms 5 min

Par 204Eur var bez bagāžas un uzkodām aizlidot, tā Azuon saka:

   Wizz Xclusive       Vilnius (VNO)       Eindhoven (EIN)        Tue, 3 Sep 11:30    Tue, 3 Sep 12:50    10 h 15    59.08    EUR
   transavia       Eindhoven (EIN)       Venice (VCE)        Tue, 3 Sep 19:10    Tue, 3 Sep 20:45        45.00    EUR
   easyJet       Venice (VCE)       Rome (Fiumicino) (FCO)        Mon, 9 Sep 21:30    Mon, 9 Sep 22:35    1 d 1 h    40.99    EUR
   Wizz Xclusive       Rome (Fiumicino) (FCO)       Vilnius (VNO)        Tue, 10 Sep 19:45    Tue, 10 Sep 23:30        59.08    EUR

Man gan izskatījās, ka letasaviobiletes.lv par 179Ls piedāvā 04.09-11.09, nevis 03.09-11.09. Dīvainā kartā lētāk, nekā lufthansa.lv lapā.

Gaišreģis neesmu, nepateikšu, vai būs kas labāks. Taču ēdiens, vīns, 23kg bagāža un garantētais savienojums, ko piedāvā lufthansa, ir vilinošs.

 

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 16945
Manīts: pirms 1 min
Kur: RIX

Uz kuru tad miestu īsti vajag? Šis variants nedaudz lētāks:

Wed 4 Sep 06:05Riga 07:25Frankfurt LH893 8h20 Economy   (E)
Wed 4 Sep 12:00Frankfurt 13:25Zagreb LH1414   Economy   (E)
Wed 11 Sep 14:50Venice 16:20Frankfurt LH327 7h45 Economy   (K)
Wed 11 Sep 20:30Frankfurt 23:35Riga LH892   Economy   (K)

Nopērkams www.lufthansa.lv par 168.10 LVL.