Ļoti nepatīkamas izmaiņas CSA OKlus programmā

5 atbildes [Pēdējā ziņa]
orsons21
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 10492
Manīts: pirms 6 st
Kur:

Čehi atsūtīja e-pastu ar izmaiņām viņu bonusa programmā, kuru ir visai daudz un dažas no tām būtiskas, bet nepatīkamākais ir lūk, kas:

1. Katra nopelnītā jūdze ir derīga tikai 24 mēnešus kopš nopelnīšanas brīža (agrāk - neierobežotu laiku, ja vien periodiski tika piepelnīts vēl kaut kas klāt).

2. VISAS nopelnītās jūdzes tiek dzēstas, ja 24 mēnešu laikā nav veikts neviens lidojums ar CSA (un nevis ar jebkuru Sky Team partneri, kas vēl būtu puslīdz normāli). Agrāk nekas tāds nebija, lai saglabātu esošās jūdzes, jaunas varēja pelnīt ar jebko.

Praktiski tas nozīmē, ka steidzami jāizlieto uzkrātās jūdzes (man ir ap 130 000), un pēc tam šo kartiņu var izmest. Šitas ir vienkārši nenopietni. Žēl, man savulaik pat zelta statuss ar viņiem bija.

 

Mileage expiration:

  • The validity of each mile shall be newly limited for 24 months from the date of a flight or using of partner services. Should these miles not be used during this period, the miles shall expire automatically.
  • At the same time, the validity of all miles expires (irrespective of the date of their crediting) no later than 24 months after the last OK flight operated by Czech Airlines was taken. Should this condition not be met, all the miles on the account shall expire automatically.

 

Related change of the Rules:
3.3 The validity of miles shall be limited by two conditions during the term of a person's OK Plus membership:

a) The validity of each mile shall be limited to 24 months from the date of a flight or using of partner services. Should these miles not be used during this period, the miles shall expire automatically on the date of the last day of the month when the validity of miles expired. Expired miles cannot be subsequently used.
b)  The validity of all miles expires (irrespective of the date of their crediting) no later than 24 months after the last OK flight operated by Czech Airlines was taken (excluding Bonus tickets, ID and AD tickets). Payments with selected payment cards issued in cooperation with Czech Airlines replace such a flight, this being a subject to the additional condition specified on the OK Plus website in the Payment cards section. Should these miles not be used during this period, all the miles on the account shall expire automatically on the next day. Expired miles cannot be subsequently used.
 

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4810
Manīts: pirms 10 st
Kur: RIX.

Tas gan nav forši. Jāsāk pētīt ko var iesākt ar 30 000 jūdzēm. Kādam ir pieredze viņu punktus tērēt? Un man vēl bija doma pamest KLM un krāt CSA. Labi ka tā neizdarīju.

2020:RIX, BGY, HEL, DOH, SEZ, CPH.
http://my.flightmemory.com/buicis

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19901
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX

No kura datuma stājas spēkā? Nekavējoties?

orsons21
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 10492
Manīts: pirms 6 st
Kur:

 Buici - ar 30 000 kā reizi uz Prāgu vari aizšaut. Būs jāpiemaksā kādi >40 Ls. Vai arī uz jebkuru citu vietu Eiropā, kur šamējie lido, tad gan būs jāpiemaksā mazliet vairāk. 

orsons21
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 10492
Manīts: pirms 6 st
Kur:

 Juri - This paragraph becomes valid from 1 May 2012 with effect from 1 October 2012.

Saproti, kā gribi!

 

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4810
Manīts: pirms 10 st
Kur: RIX.

MAn arī izrādās ir tāds meils no CSA.   Man gan bija vairāk doma izmantot tos punktus lai uztaisītu Upgrade līdz biznesa klasei.  Nu būs jāpēta viņu tabulas. 

 

 Change effective from 1 May 2012:

2020:RIX, BGY, HEL, DOH, SEZ, CPH.
http://my.flightmemory.com/buicis