Losandželosa 28.–31. okt 5 cilv — airbnb uzmeta, meklēju alternatīvas

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
bambuks
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2015
Ziņas: 211
Manīts: pirms 1 d

Stāsta sākums ir galvenā foruma sadaļā Tēmā, kur visi var jautāt visu. Šī pieredze tomēr kaut kā mazliet mazina pozitīvo skatu par Airbnb (cerams pārējie 7 hosti būs adekvātāki Grin )

Rezervācija uz 3 naktīm bija par 450,47 Euro un tā bija ļoti laba cena. Vieta šī te - https://www.airbnb.com/rooms/31508941 Un mani mulsina fakts, ka rezervāciju grib atcelt, jo Kalifornijā mainījušies likumi un izskauž Airbnb. taču, no nākamā gada februāra hosts kalendārs airbnb ir pieejams rezervācijai??? vai ar to var kaut kā apelēt?

Skatos alternatīvas tuvu Chinatown un Downtown un pagaidām neesmu atradis price/performance variantu. Varbūt kādam ir citi kontakti vai kanāli, ar kuriem varētu realizēt darījumu?

Esam 5 cilvēki un džips, kurš gribēs stāvvietu. Ideālajā variantā ar 3 istabām, taču opcija ar 2 istabām (3 gultas vismaz gan) arī tiktu izskatīta. Budžets - par 3 naktīm - gribētos iekļauties 600 euro.

Paldies!

bebrs
Nav tiešsaistē
Kopš: 17/10/2015
Ziņas: 55
Manīts: pirms 11 st

Mēģinot norezervēt Airbnb Sidnejā arī saskāros situāciju, ka sludinājumā laba cena un kalendārā brīvi datumi, bet pēc rezervācijas (kas bieži vien tiek apstiprinātas automātiski) hosts saprot, ka tomēr nevarēs izpildīt savu solījumu.

Tas ir tāpēc ka daudzi hosti vienkārši nav sakārtojuši kalendāru ar cenām un pieejamajiem datumiem.

Kopš šīs pieredzes, veicot rezervāciju vienmēr hostam sūtu ziņu un prasu, lai apstiprina ka viņš būs spējīgs izmitināt viesus konkrētajos datumos. Ja atbildes nav 24h laikā, tad atceļu rezervāciju. Ja ir, tad hosts vai nu pats sapratis ka ir kāda kļūda, vai arī atbild apstiprinoši.

Un tā, līdz atrodas hosts kurš šķiet uzticams.
 

bambuks
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2015
Ziņas: 211
Manīts: pirms 1 d

beidzās ar to, ka atcēlu šo rezervāciju un papildus no airbnb izspiedu 50 USD atlaide kuponu citai rezervācijai Grin beigās mazliet citā rajonā rezervēju pat labāku dzīves vietu, vienīgi būs jāskatās stāvvietu cenas LA un varbūt sabiedriskais transports + uber un lyft.

Asstrida
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2016
Ziņas: 129
Manīts: pirms 3 ned

tu vienkarsi uzrakstiji airbnb? Man atcela NY vienu nakti,  dabuju 8 € kuponu. Lidojam mazak kā pec nedelas

bambuks
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2015
Ziņas: 211
Manīts: pirms 1 d

kad hosts gribēja atcelt, sākumā nepiekritu un bija iesaistījies jau airbnb supports. beigās uzrakstīju šādu te atbildes vēstuli

Please assist in cancellation of reservation and refund already payed deposit. After that I found suitable place to stay through Airbnb ready to book, just need frozen money. Any complimentary discounts credit for Airbnb fees would be gratituded if possible.

Biju laipns un nevarēja pieļaut, ka mana pirmā pieredze ir negatīva Grin atbildes galvenā daļa bija šāda:

Your reservation is on October 28, we usually make a discount only if the check-in date is 7 days or less, and the entire amount is paid.
In your case there are 6 weeks, and paid only half the price so the system does not allow an additional reduction.

But today I make an exception for you, because it is the first experience on our platform, I will make a coupon amount $50, you can use for next reservation.
Thanks for choosing Airbnb!
I wish you a nice day.
Best regards,Olga