Marriott tikko palaiduši pilotprojektu, iespēju rezervēt dzīvokļus caur viņu sistēmu, ar nosaukumu Tribute Portfolio Homes: https://www.tributeportfoliohomes.com
Šobrīd ir pieejami aptuveni 200 dzīvokļi Londonā. Sola, ka speciāli atlasījuši tikai tādus, kas atbilst viņu augstajiem standartiem. Par palikšanu var pelnīt Marriott punktus un naktis statusam.
Accor iegādājušies trīs Airbnb līdziniekus — Onefinestay, Squarebreak, un Travel Keys — un apvienojuši vienā, Onefinestay https://www.onefinestay.com
Hyatt mēģina bīdīt Oasis — https://www.oasiscollections.com
Redzēs, kā viņiem ies. Izskatās, ka cenšas paņemt luksusa dzīvokļu segmentu, bet manuprāt Airbnb popularitāte ir tieši uz ekonomiskā segmenta rēķina.
Agodai arī ir projekts Agoda Homes.
Grūti ielīst tirgū, kur airbnb, booking.com savu daļu sen paņēmuši. Tādēļ arī būtībā jauns produkts - augstākas klases dzīvokļi, atbilstoši viesnīcas standartam, ar zīmola ziepju gabalu un pusdienām.
agoda, starp citu, ir booking.com grupā.
Kurā ir pusdienas cenā?
Nepiekrītu, ka tas ir jauns produkts, airbnb netrūkst šāda līmeņa dzīvokļu.
Sorry, pusdienas gluži nebija. Tikai brokastis, bārs un uzpildīts ledusskapis Oasiscollections.
Par piedāvājumu, kur airbnb, līdzīgi viesnīcai, ar savu zīmolu garantētu kādu komforta līmeni, gan nebiju dzirdējis.
Brokastis arī nav maz. Oasis collection nepētīju sīkāk.
Protams, ka Airbnb ar savu vārdu garantē komforta līmeni, atbilstošu aprakstam un bildēm. Ne velti ceļakājā uzskaitīti tik daudzi gadījumi, kad cilvēki zvana un sūdzas par neatbilstību, un saņemt palīdzību — rezervāciju citā dzīvoklī, viesnīcā, utt.
Tas gan ir savādāks piegājiens kā Airbnb, ka viņi mēģina dzīvokļa īpašnieku aizbīdīt otrā plānā un paši ielaiž viesi, paši tīra dzīvokli (tā vismaz sola) utt. Īrniekam nekāds kontakts ar izīrētāju vispār nav paredzēts. Tiesa, šāda pieeja paaugstina izmaksas.
Jauns priekš lielajiem viesnīcu operatoriem. Ir gadījies gan Polijā, gan Horvātijā caur booking.com trāpīt uz vietējo aģentūru, kas apsaimnieko dzīvokļus, piederošus citiem. Izskatās, ka tagad arī lielie operatori saskatījuši iespēju šādi nopelnīt. Lēmumā sākt ar dārgo galu, laikam, ir sava loģika.
Man vairākas reizes ir sanācis palikt Airbnb, kur reali vairakus dzivokļus apkalpo aģentūra. Man nav pārak pozitīvs iespaids, jo klibo parasti dažādi sīkumi - piemēram, problēmas ar servisu ārpus darba laika. Nevar pat salīdzināt ar tam mītnēm, kurus nodrošina privātais, kam tas nav pamatbizness.
Tieši tā, ir lērums dzīvokļu gan Airbnb, gan bookingā, kur apkalpo aģentūra. Mīnusi:
Un tagad Mariott ir apņēmušies izskaust minētās nepilnības un piedāvāt dzīvokļus, atbilstošus savam standartam Tas tad arī būtu tas atšķirīgais. Lai veicas!
Ir atšķirība no jūsu minētajiem piemēriem. Ja pats booking.com vai airbnb tos dzīvokļus apkoptu un organizētu viesu ielaidējus, tas būtu analogs šai lielo tīklu iniciatīvai.