Lidojums uz Melburnu decembrī

40 atbildes [Pēdējā ziņa]
Varadero
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2014
Ziņas: 14
Manīts: pirms 36 ned
Sveicināti cienījamie ceļojumu Guru.
Interesē lidojums uz Melburnu. Vēlams no RIX vai WAW, bet var arī savādāk. Datumi: turp ap 25.12.2014, atpakaļ ap 12.01.2015. Skyscanner šobrīd piedāvā RIX-AMS-MEL, atpakaļ tāpat pa 1284 Eur (Cena liekas pieņemama), bet apmaksa tikai caur Airtickets24. Pa tiešo Singapur airlines iegādāties nevar. Krievu forumos par Airticket24 nav labas atsauksmes - maina reisus, saziņa katastrofāla. Otrs atrastais variants WAW-DXB-MEL, arī atpakaļ, bet biļetes pa 1317 Eur var iegādāties tieši Emirates mājaslapā, kas šķiet ar lielāku garantiju. Var būt ir arī citi droši varianti, jo jāpērk 5 biļetes un ar tik lielu summu pārāk riskēt negribētu. Bagāža būtu nepieciešama arī nododamā.
 
Ar cieņu un iepriekš PALDIES!
mandm
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/11/2008
Ziņas: 334
Manīts: pirms 9 st
Kur: RIX

Par summu ko nosauci no WAW var Tavos datumos aizlidot arī no RIX ar AF caur CDG tur pavadot dienu ekkursijā un tālāk caur SIN lidojot uz MEL, atpakal ar labām konekcijām caur CAN un CDG. Bagāža šiem lidojumiem un arī Taviem nosauktajiem vienmēr iekļauta. Šajā gadijumā 1 BAG 23kg.

procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 762
Manīts: pirms 12 st

Es tikai tā. Ja skatās waw-syd-mel-syd-waw (€ 1,344.79)  tad sanāk QF YQ surcharge (YQ)     € 430.00 un lidojumi ar A380 un A330. Es nezinu kā, bet ir vispārējs spriedums - YQ vienmēr ir jāsamazina cik var!

Varadero
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2014
Ziņas: 14
Manīts: pirms 36 ned
Varbūt, lūdzu, precizē - kā un caur kurieni meklēt tavu ieteikto varianu? Neesmu tik liels speciālists. Līdz šim visi ir bijuši tikai tiešie lidojumi un esmu tos pircis sabiedrību mājas lapās. Pie reizes, protams, aktuāls arī citādāks nokļūšanas veids MEL.
procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 762
Manīts: pirms 12 st

Es meklēju matrix http://matrix.itasoftware.com/ par pirkšanu var skatīties šeit http://www.celakaja.lv/forumi/noderigas-saites-celotajiem#OTA

Es vienkārši pats uz šādu lidojumu paspēlētos, jo diezgan var ietaupīt, gan spēlējoties ar izbraukšanu, gan ierašanos.

Es nesaku ka labākais variants, jo abos virzienos sanāk vairākas stundas naktī DXB, es kā piemēru.

Warsaw (WAW) to Sydney (SYD) - Wed, Dec 24
Qantas Airways Ltd. 8180 Dep: 1:40PM Arr: 10:15PM 5h 35m Airbus A330 Coach (S)

  Layover in DXB 11h 40m
Qantas Airways Ltd. 2 Dep: 9:55AM Arr: 6:50AM 13h 55m Airbus A380 Coach (S)
Fri, Dec 26
--------------------------------------------------------------------------------
Sydney (SYD) to Melbourne (MEL) - Fri, Dec 26
Qantas Airways Ltd. 461 Dep: 8:45AM Arr: 10:20AM 1h 35m Boeing 737 Coach (S)
--------------------------------------------------------------------------------
Melbourne (MEL) to Sydney (SYD) - Sun, Jan 11
Qantas Airways Ltd. 456 Dep: 5:15PM Arr: 6:40PM 1h 25m Boeing 737 Coach (S)
--------------------------------------------------------------------------------
Sydney (SYD) to Warsaw (WAW) - Mon, Jan 12
Qantas Airways Ltd. 1 Dep: 4:50PM Arr: 12:40AM 14h 50m Airbus A380 Coach (S)

 Layover in DXB Tue, Jan 13 6h 50m
Qantas Airways Ltd. 8179 Dep: 7:30AM Arr: 10:45AM 6h 15m Airbus A330 Coach (S)

Fare 1: Carrier QF SHSPL WAW to MEL EUR 404,11
Passenger type ADT, round trip fare, booking code S
Covers WAW-DXB (Economy), DXB-SYD (Economy), SYD-MEL (Economy)

Fare 2: Carrier QF SHSPL MEL to WAW EUR 404,11
Passenger type ADT, round trip fare, booking code S
Covers MEL-SYD (Economy), SYD-DXB (Economy), DXB-WAW (Economy)

QF YQ surcharge (YQ) EUR430,00

 

procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 762
Manīts: pirms 12 st

Ja tev ir ESTA tad vari ar KLM no rix lidot par 1000EUR, interesants variants nevis caur āziju, kā ierasts bet caur Atlantu (ASV).

Varadero
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2014
Ziņas: 14
Manīts: pirms 36 ned
Nu nezinu cik sarežģīti dabūt ESTA, ar austrālijas elektronisko vīzu gāja ātri.
procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 762
Manīts: pirms 12 st

Es ar nezinu, neesmu taisījis, bet ja izdomā tādu variantu, tad atceries vispirms iegūt ESTA un tikai tad pirkt biļetes.

Varadero
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2014
Ziņas: 14
Manīts: pirms 36 ned
Protams, ar USA kā ar bitēm - visur špioni.... Bet ja atrod kādu pieņemamu cenu, ar kuru tūroperatoru tev personīgi liekas drošāk saistīties? Nu vai ir bijusi lielāka pieredze? Vācieši, angļi??? LV visiem tomēr lielāka cenas atšķirība.
procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 762
Manīts: pirms 12 st

šo piedāvājumu pērc pie pašiem KLM mājaslapā, tūroperatori vairumā gadījumu pārdos to pašu ar savu uzcenojumu. Ja es pareizi sapratu tavu jautājumu. Ja tu vaicā par ESTA tad lasi šeit

Varadero
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2014
Ziņas: 14
Manīts: pirms 36 ned
Liels paldies, bet centīšos tomēr vēl meklēt caur āziju. Laiks jau vēl ir, varbūt kādam gadīsies kāds labs piedāvājums.
Varadero
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2014
Ziņas: 14
Manīts: pirms 36 ned
 
Varbūt varat paskaidrot - atrodu Matrix zemāk iekopēto piedāvājumu. It kā apkalpo Finnair, bet pie viņiem meklējot sanāk pavisam citas cenas??? Kādus nodokļus viņi tur vēl pierēķina, vai tur ir kāda cita fīča?
 
DETAILS: Riga/Melbourne
From http://matrix.itasoftware.com

ITINERARY

Riga (RIX) to Melbourne (MEL) - Tue, Dec 23

Finnair Oyj 2122 Dep: 2:20PM Arr: 3:35PM 1h 15m ATR 42/72 Coach (O)
OPERATED BY FLYBE LIMITED
Layover in HEL 8h 5m
Finnair Oyj 69 Dep: 11:40PM Arr: 3:30PM 9h 50m Airbus A340 Coach (O)
Layover in HKG Wed, Dec 24 4h
Finnair Oyj 5015 Dep: 7:30PM Arr: 8:00AM 9h 30m Airbus A330 Coach (O)
OPERATED BY QANTAS AIRWAYS LTD.
Thu, Dec 25
--------------------------------------------------------------------------------

Melbourne (MEL) to Riga (RIX) - Fri, Jan 9

Finnair Oyj 5022 Dep: 11:00AM Arr: 5:25PM 9h 25m Airbus A330 Coach (O)
OPERATED BY QANTAS AIRWAYS LTD.
Layover in HKG 7h 15m
Finnair Oyj 70 Dep: 12:40AM Arr: 5:40AM 11h Airbus A340 Coach (O)
Layover in HEL 3h 55m
Finnair Oyj 2127 Dep: 9:35AM Arr: 10:45AM 1h 10m ATR 72 Coach (O)
OPERATED BY FLYBE LIMITED

FARE AND BOOKING DETAILS

Provide this information to a travel agent to help them match the fares found.
Make sure to provide the exact booking and fare codes shown.

Fare 1: Carrier AY OHBA2LV RIX to MEL EUR547.25
Passenger type ADT, round trip fare, booking code O
Covers RIX-HEL (Economy), HEL-HKG (Economy), HKG-MEL (Economy)

Fare 2: Carrier AY OCMPLV MEL to RIX EUR325.77
Passenger type ADT, round trip fare, booking code O
Covers MEL-HKG (Economy), HKG-HEL (Economy), HEL-RIX (Economy)

Australian Int'l Passenger Service Charge (WY) EUR12.47
Finland Int'l Transit Passenger Fee (WL) EUR10.02
Finland Air Transport Supervision Charge (XU) EUR2.40
Latvia Passenger Service Charge (LV) EUR2.46
Latvia Security Charge (XM) EUR6.50
AY YR surcharge (YR) EUR284.00
Finland Security Charge (DQ) EUR4.69
Hong Kong Departure Tax (HK) EUR11.61
Australian Passenger Movement Charge (AU) EUR38.20
Australian Safety & Security Surcharge (WG) EUR2.77
Australian Int'l Passenger Service Charge (WY) EUR12.47

Subtotal per passenger EUR1,260.59
Number of passengers x1

Total airfare & taxes EUR1,260.59

procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 762
Manīts: pirms 12 st

Citās tēmās šis ir apspriests, ar Finnair ir aizture. Tos neskaties.

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 5867
Manīts: pirms 3 d

Jā, FINNAIRAM bieži vien var redzēt veco cenu, kura vairs neeksistē. Ja cena un garie gaidīšanas laiki pārsēžoties apmierina, vari papētīt www.flugladen.de un citus saitus, uzliekot maršrutu RIX - MEL un savus datumus - man izmeta cenu gandrīz kā FINNAIRAM - ap 1288 EUR/1 pers. Jāskatās tikai vai 5 biļetes būs par šo cenu. Aviokompāniju mājas lapās šo lidojumu varētu uzreiz neatrast, jo lidojuma konstrukcija tāda, ka katru posmu izpilda cita aviokompānija. Flugladen-a cenai gan nāk klāt vēl kartes apkalpošanas maksa, bet LV lapās šis lidojums maksā dārgāk. Es tikai nesaprotu, kāpēc lidot no WAW, ja nekas nav būtiski lētāks no WAW. Tik garš lidojums jau tāpat ir pietiekami nogurdinošs pat no RIX.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19202
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX

Varadero. Tev izskatās nedaudz neskaidrs iespaids, kas ir kas biļešu pirkšanas procesā. Liekas, ka procesors, ka piemērojas Tavai terminoloģijai, bet tas nav pareizi, labāk paskaidrot. Smile

«Tūroperatori» vispār nav nekādā sakarā ar biļetēm uz Melburnu. «Tūroperatori» ir tie, kas nolīgst lidmašīnas čārterlidojumiem uz dažādiem kurortu galamērķiem (Ēģipti, Turciju utt), nopērk numurus viesnicās, sarūpē transfērus no lidostas uz šīm viesnīcām un tad to visu kā komplektu (paketi) pārdod atpūtas kārotājiem vai nu pa tiešo, vai caur tūrisma aģentiem.

«Aviosabiedrības» organizē un izpilda regulāros reisus. Un pārdod biļetes uz tiem vai nu pa tiešo, vai caur aģentiem. Šis ir tas, kas Tevi interesētu.

«Tūrisma aģenti» tirgo visu, ko vien var. Smile (Tev noderīgākie būtu tiešaistes tūrisma aģenti — online travel agents — OTA — procesors jau ielika saiti uz to uzskaitījumu.) Tajā skaitā aviobiļetes, kas Tevi interesē. Principā pie aģentiem cenām būtu jābūt tādām pašām, kā pie aviosabiedrībām (varbūt plus komisija), jo paši jau cenu neizdomā, to viņi saņem no aviosabiedrības, bet reizēm viņi var sakombinēt vairākus lidojumus tādās kombinācijās, kā pašas aviosabiedrības nav iedomājušās (un vairākas aviosabiedrības vienā biļetē), tāpēc cenas un kombinācijas tomēr var atšķirties no aviosabiedrību piedāvātā un vienam aģentam no otra. Nav tādu pastāvīgi "nedrošu" aģentu. Aģents paņem no Tevis naudu un uzreiz atdod aviosabiedrībai, un viss. Nav aģentu ar lielāku vai mazāku "garantiju". Ja aģents ir īsts, iegūtā biļeti būs ar tādu pat "garantiju" kā pie aviosabiedrības pirktā. Aģenti nemaina un neatceļ reisus kā izteicies, to dara avosabiedrības.

Vienīgais aģents, kuru neieteiktu, ir AirFastTickets (strauji vēloties ieet tirgū tirgoja biletes zem pašizmaksas, sadeva visiem atlaides uz sava rēķina un tagad trūkst naudas, ko atdot aviosabiedrībām), visi pārējie būs vienādi "droši", vadies pēc cenas. Ja identiska cena pieejama pa tiešo, tad dodu priekšroku pirkt no aviosabiedrības, gan ne drošības, bet vienkāršības labad. Bet, jo sarežģītāks maršruts, jo lielāka iespēja, ka aģentu datorsistēmas izdomās sakombinēt ko tādu, kas pa tiešo nav pieejams.

Varadero
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2014
Ziņas: 14
Manīts: pirms 36 ned
Paldies! Super paskaidrojums, bet Par to "tūroperatoru" - vienkārši ātrumā stulbi uzrakstīju. Interesēja tieši tas ko tu paskaidroji!!! Un par drošību biju domājis - vai visi operatīvi risina iespējamās problēmiņas u.t.t. Bet nu tavs viedoklis skaidrs. Tagad tikai jāmēģina vēl kas labāks atrast.
Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19202
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX

Bet kādas iespējamās problēmas Tu sagaidi? Reisu atcelšanu / pārcelšanu tāpat risinu pa tiešo ar iesaistīto aviosabiedrību, jo tikai viņa to var izdarīt. Citas problēmas nespēju iedomāties.

procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 762
Manīts: pirms 12 st

Juri, varbūt cilvēks lasījis/skatījies ziņas par to kā vietējie darboņi "pārdod" biļetes, kad nokļūst līdz lidostai tad secina, ka patiesībā nekādu biļešu nav.

Vēl es gribēju vaicāt, vai ir prātīgi ņemt lidojumu uz MEL caur Atlantu, ja zinam, ka ASV var neielaist tikai tāpēc, ka izlādējās telefons vai nepatika seja?

Bzh
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2012
Ziņas: 1262
Manīts: pirms 1 d

Juris rakstīja:

Bet kādas iespējamās problēmas Tu sagaidi? Reisu atcelšanu / pārcelšanu tāpat risinu pa tiešo ar iesaistīto aviosabiedrību, jo tikai viņa to var izdarīt. Citas problēmas nespēju iedomāties.

Kāpēc lai Tev aviokompānija(vai vairākas) dotu naudu, ja Tu neesi viņiem to naudu devis? Daudzas aviokompānijas skaita atpakaļ uz to kontu, no kura nauda ir ienākusi.
Šī iemesla dēļ es vienmēr cenšos pirkt aviokompānijas mājaslapā, ja vien nav pamatotu iemeslu, kādēļ aviokompāniju neinformēt par manu izvēlēto lidojumu Smile

Šis viedoklis ir mans un attiecas uz mani, pat, ja reizēm tas ir uzrakstīts vispārējā formā :)

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19202
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX

Bzh rakstīja:
Kāpēc lai Tev aviokompānija(vai vairākas) dotu naudu, ja Tu neesi viņiem to naudu devis?

Visos manos pēdējā laika pirkumos no OTĀm (expedia, orbitz) naudu no kartes noņem aviosabiedrība.

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 5867
Manīts: pirms 3 d

Jā, dīvaini. Finnair cena ap 1200 EUR no RIX vairs nerādās arī MATRIX-ā, toties joprojām atrodama dažās OTĀ-s, bet nopirkt tik un tā nevar - cena pērkot nomainās uz augstāku vai zūd konekcija un piedāvā citus datumus. Toties daudzas vācu OTAS-S (KAYAK, FLUGLADEN) atrod cenu RIX - MEL ap 1270 EUR un pat mazāk (TRAVELGENIO.DE) , bet WAW - MEL ap 1200 EUR un tieši vajadzīgajos datumos. Izskatās, ka starpība cenās lidojumam no RIX un WAW pārāk pieticīga, it īpaši, ja ņem vērā to, ka lidojuma konstrukcijai WAW - MEL prasās pēc nakšņošanas abos virzienos, jo izlidojums - agri no rīta, bet atgriešanās - vēlu vakarā. 

Krii
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/09/2013
Ziņas: 202
Manīts: pirms 1 gads

procesors rakstīja:

Ja tev ir ESTA tad vari ar KLM no rix lidot par 1000EUR, interesants variants nevis caur āziju, kā ierasts bet caur Atlantu (ASV).

Procesors, kur šadu piedāvājumu atrast? Uz Atlantu var aizlidot par kaut cik normālu ciparu, bet no Atlantas uz MEL cipari briesmīgi + lidojumi tā pat pāri Eiropai un ar pārsēšanos Āzijā! 

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 5867
Manīts: pirms 3 d

Ja gribi ietaupīt vēl nosacīti ietaupīt 200 EUR, tad var lidot ar China Eastern pa maršrutu ROM-PVG-MEL-PVG-LHR. Tas Tavos datumos maksās sākot no 1008 EUR + komisijas maksa, LV saitos - 1031 EUR ar visu komisiju. Tikai jāskatās, cik ZS-Jaungada periodā izmaksās zemcenu lidojumi (VNO-ROM;LON-RIX).

procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 762
Manīts: pirms 12 st

Krii pašā KLM lapā.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19202
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX

procesors rakstīja:

Vēl es gribēju vaicāt, vai ir prātīgi ņemt lidojumu uz MEL caur Atlantu, ja zinam, ka ASV var neielaist tikai tāpēc, ka izlādējās telefons vai nepatika seja?

Nav prātīgi uz Austrāliju lidot caur Ameriku, visi kritēriji ir pret to — gan tālāks lidojums (jūdžu pelnītājiem tas gan varētu patikt), gan sliktāks serviss amerikāņu aviosabiedrībās, gan čakarēšanās ar amerikāņu paranojiskām drošības pārbaudēm un ačgārno tranzīta pasažieru sistēmu. Vienīgais "par" varētu būt, ja zemāka cena, bet tās jau strauji mainās, noteiktu būs kaut kas labs arī caur Āziju.

Krii
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/09/2013
Ziņas: 202
Manīts: pirms 1 gads

Juri, kas ir ačgārnā tranzīta pasažieru sistēma, kas tur viņiem tāds ačgārns? Grin

Šajā gadījumā laikam tomēr cena arī nebūs kritērijs. Man vismaz neizdevās atrast konkurētspējīgu cenu no štatiem uz MEL. Bet nu jūdzes gan, ja tiek krātas, labi kontā ieripotu! Grin

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19202
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX

Krii rakstīja:

Juri, kas ir ačgārnā tranzīta pasažieru sistēma, kas tur viņiem tāds ačgārns? Grin

Ačgārni tas, ka nav iespējams caur ASV lidot tranzītā, neizejot imigrāciju. Visās normālās valstīs / lidostās cilvēks izkāpj no atlidojušā reisa un mierīgi sterilajā zonā aiziet uz savu savienoto reisu. 

Varadero
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2014
Ziņas: 14
Manīts: pirms 36 ned

Te nedaudz par TRAVELGENIO no cita foruma: "Тут как-то поднимался вопрос насчет компании travelgenio, но пару лет назад. Я воспользовалась их услугами недавно, и не очень-то мне это понравилось: пример: на momondo цены на 2 билета Мадрид-Барселона-Мадрид - 206.01 евро (покупка через travelgenio), на travelgenio при первом запросе - та же цена, на странице оформления заказа - уже 231.58 евро (flight cost - 247.18 евро, discount - 15.60 евро), ну, комиссия, ладно. Все стадии прошли, вовремя отказалась от всяких их страховок и т.д. В результате с карточки сняли на 40 евро больше. И обозвали именно это комиссионными. А что значат предыдущие 25 евро - неизвестно. Учитывая, что были сделаны 2 покупки сразу, убытку на (25+40)*2, что не есть приятно. После долгой переписки (где как обычно косят под дурачка, игнорируют твои вопросы, так что приходится задавать их по нескольку раз) вообще отказались отвечать на какие-то вопросы."

Krii
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/09/2013
Ziņas: 202
Manīts: pirms 1 gads

Paldies, Juri! Šo līdz šim nezināju! 

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4521
Manīts: pirms 9 st
Kur: RIX.

Viestursp1 rakstīja:

Ja gribi ietaupīt vēl nosacīti ietaupīt 200 EUR, tad var lidot ar China Eastern pa maršrutu ROM-PVG-MEL-PVG-LHR. Tas Tavos datumos maksās sākot no 1008 EUR + komisijas maksa, LV saitos - 1031 EUR ar visu komisiju. Tikai jāskatās, cik ZS-Jaungada periodā izmaksās zemcenu lidojumi (VNO-ROM;LON-RIX).

Nu ja jau ejam ģeogrāfiskos plašumos, tad DUB-MEL-DUB  24.12.-12.01.  ap 790EUR Smile

2019: RIX, FRA, LIN, BGY, ORY, FDF, CDG, WAW, AMS, AUH, KRK, CPH, ALC, STN, MCO, HEL, JFK, CUN.
http://my.flightmemory.com/buicis

 

 

sunfuns
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/06/2011
Ziņas: 912
Manīts: pirms 11 st

Caur Ameriku vērts tikai tad ja ir interese pavadīt dienu jeb divas attiecīgajā starppunktā. Dabūt ESTA (14$) un šķērsot ASV robežu gan nospiedošā vairumā gadījumu nav nekāda problēma. 

2018: RIX, FRA, ZRH, BSL, VIE, MUC, SJJ, BKK, REP, PNH, BOM, CCU, DXB, IXB, HYD, VTZ
https://traveltip.org/visited.php?sunfuns