Kā ceļo paciņas ar DHL

14 atbildes [Pēdējā ziņa]
andris1
Lietotāja andris1 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 2710
Manīts: pirms 10 ned
Kur: RIX

Man nāk viens sūtījums ar DHL no UK veikala, vakar jau sapriecājos, ka paciņa Rīgā un pārgājienam domātās mantas varēšu jau šajās brīvdienās iemēģināt, bet šorīt skatos, ka paciņa no Rīgas sort facility pie klienta dodās caur Tallinnu (vēl jau ir maza cerība saņemt līdz piekdienas pēcpusdienai). Ar DHL tas nav pirmais gadījums (ir bijis, ka no Briseles iet uz Stokholmu, tad atpakaļ uz Briseli, tad caur Kopenhāgenu  atkal uz Stokholmu un tālak jau Tallinna -Rīga). DHL nebeidz pārsteigt (kā var tik neracionāli strādāt kurjerpasts, tad nevar adresi atrast, tad dzīvoklī "netiek"), tāpat, kā pārsteidz UPS  - nesen nāca paciņa no UK, vakarā ap 16.30 parādās statuss - izsūtīta, nākamajā rītā ap 10.00 zvana kurjers lai vienotos par piegādes laiku (žēl, ka nevienmēr ir iespēja izvēlēties piegādātāju).

   

Gigi
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/01/2010
Ziņas: 828
Manīts: pirms 15 st

Ir bijis gadījums, kad dokumenti no Astanas uz Rīgu ceļoja caur Buenosairesu Smile

Gigi

apple
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 320
Manīts: pirms 35 ned

Vajag viņiem zvanīt un noskaidrot, kas par lietu. Man ir gadījušās kaut kādas aizķeršanās vai nepieciešamība nomainīt saņemšanas adresi - vienmēr ar vienu zvanu ir pieticis, lai viss tiktu atrisināts.

 

andris1
Lietotāja andris1 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 2710
Manīts: pirms 10 ned
Kur: RIX

Ir nācies zvanīt (DHL, DPD) un parasti jau visu sarunā, bet patreiz jau atliek tikai gaidīt, kad paciņa atgrizīsies atkal Rīgā un cerēt, ka šoreiz tiks nodota kurjeram piegādei.

Edzus
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2013
Ziņas: 3340
Manīts: pirms 12 st
Kur: RIX

Njā, tad nav jābrīnās, ka tie pakalpojumi tik salīdzinoši dārgi, jo šāda vizināšanās jau arī ir jāapmaksā...

de
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 163
Manīts: pirms 2 ned

Man arī slikta pieredze ar DHL - lai gan dzīvoju 20 min brauciena attalumā no lidostas, DHL man paku atgādāja pēc trīs dienām., jo redz Rīgā viņi to būtu paveikuši vienas dienas laikā, bet tā kā esmu Rīgas rajons, tad paku piegāde notiek tikai 2 reizes nedēļā. Nelasīju viņu noteikumus, lai izsecinātu vai tas tā ir vai nē, bet tagad paši visu laiku čekojam, kur paka atrodas un tikko ir Rīgā, zvanam, ka pakai brauksim pakaļ paši - uz lidostu. Ar tiem kurjeriem tā ir - nekad jau neviens nezin, cikos tieši viņi var atbraukt. Iznāk sēdēt visu dienu mājās Frown

No ārzemēm parasti izvēlamies Fedex pakalpojumus, bet uz maniem "laukiem" Fedex neved, bet nodod DHLam. Tad arī sākas visas nebūšanas - no Indijas paka atnāk ātrāk, nekā no Rīgas lidostas līdz Babītei Frown     

RX
Lietotāja RX attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/07/2009
Ziņas: 3880
Manīts: pirms 5 d
Kur:

Varbūt viņu sistēma šodien gļuko, jo mūs arī šorīt nošokēja - tā vietā, lai šodien piegādātu svarīgus dokumentus, tie pēkšņi sāka virzīties pretējā virzienā. Par laimi tas bija gļuks, un dokumenti jau piegādāti.

    

Eva
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 247
Manīts: pirms 2 ned
Kur: RIX

Nav par ko brīnīties Smile man vienam paziņam bagāžas soma 2 x atgriezās no JFK uz HEL tā vietā lai dotos uz Miami, jo škirotājs sajauca kaut ko. Soma pienāca ar 3 piegājienu caur Parīzi, ar tajā ieliktu zīmīti no Helsinku škirotāja par fu ...g Ņujorkas bagāžas darbiniekiem, kas nejēdz atšķirt gala punktu un lai vēlreiz neredzētu šo somu, nosūtot to caur Parīzi Smile

Džeks pajautāja aviokompānijai, vai viņš varot savā kontā dabūt visas tās jūdzes, ko nolidojusi viņa soma Smile

keflavik
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/09/2012
Ziņas: 1414
Manīts: pirms 1 st

Manas DHL pakas paris reizes palikusas VNO, bet ari tajos gadijumos tikai +1 diena iznak. 
Bet taa diezgan atri. Rekords ir no LOS Angeles- Riga 2 dienaas. 

123
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/11/2010
Ziņas: 99
Manīts: pirms 2 gadi

Rīgā manuprāt viss ir ok ar kurjeriem, UPS,DHL,FeedEx parasti zvana pirms piegādā un var ar viņiem vienmēr visu sarunāt. DPD reti zvana, to gan nesaprotu, kā var domāt, ka cilvēks sēž visu dienu mājās un gaida paciņu. Bet Spānijā ir vēl trakāk, UPS un DHL zvana, viss ok. Bet vietējie SEUR un citi kuri bieži vien pārņem sūtījumus no citām valstīm kuri sūtīti ar tās vietējo kurjeru ir drausmas. NEKAD nezvana pirms piegādā paku, bieži vispār neatbrauc un trackingā uzrādās, ka nav bijis mājās(visu dienu sēžu gaidu speciāli paciņu). Man sunim ir speciāla barība ko Spānija var dabūt tikai vienā pilsēta kas ir valsts otrā galā vai sūtīt interneta un par nelaimi viņi izmanto šo SEUR. Pirmo reizi gaidiju 3 nedēļas kamēr piegādās paciņu, lielāko daļu laika sēdēju mājās speciāli un katru dienu skatijos trackingā, ka neesmu bijis mājās, zvanot arī katru dienu sola, ka piegādās. Dabuju mācību, tagad sūtu uzreiz vairumā. Pēc tā visa, Latvijā ir lielisks pasts un lieliski kurjera pakalpojumi. Spānija ja redzi, ka paku piegādās SEUR, tad uzreiz ir skaidrs, ka piegāde nebūs laicīgi un paveiksies ja nebūs jāzvanās viņiem katru dienu kamēr piegādās beidzot paku.

infests
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/05/2011
Ziņas: 3610
Manīts: pirms 6 d
Kur: Stokholma

Zviedrijā vispār ar šiem ir kuriozs. Praktiski visām mājām ir durvju kods. Atsūta apsveikumu no Portugāles ar kurjerpastu (jo apķērās neilgi pirms dzimšanasdienas). Kurjerkompānija to atsūta uz Zviedriju, it kā mēģina piegādāt, tad aizsūta atpakaļ uz Portugāli. Iemesls - nevarējām piegādāt, ārdurvīm bija durvju kods. Starp citu tas pats DHL.

Tas jau nekas, ka klāt bija pierakstīts arī telefons, bet neviens nezvanīja, tas jau nekas, ka pasts nez kāpēc vienmēr tiek visur iekšā, bet šie, redz, netiekot. Neiznu, kā vispār tas bizness te pastāv. Lielokāties gan viņiem prakse ir tāda, ka internetā pie tracking uzrādās, ka mēģināts piegādāt, bet neviens nav bijis mājās, lai gan es 100% zinu, ka viņi nemaz nemēģina piegādāt, uzreiz nosūta lapiņu, lai pats čāpo pakaļ.

Pa lielam no valstīm kur tik tiešām strādā kurjerpasts zinu ASV un Vāciju. Ātri, lēti un efektīvi. Gan jau vēl kaut kur arī tas ir atstrādāts, bet man līdz šim nav izdevies saskārties ar pozitīvu pieredzi. 

andris1
Lietotāja andris1 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 2710
Manīts: pirms 10 ned
Kur: RIX

DHL ir bijis sistēmas gļuks un paciņa fiziski bija palikusi Rīgā, kurjers veksmīgi piegādāja!Smile

RX
Lietotāja RX attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/07/2009
Ziņas: 3880
Manīts: pirms 5 d
Kur:

A ko es teicu? Gan ja ne mēs vienīgie vakar no rīta tikām pārsteigti.

iglici
Lietotāja iglici attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/04/2013
Ziņas: 650
Manīts: pirms 1 ned

infests rakstīja:

Pa lielam no valstīm kur tik tiešām strādā kurjerpasts zinu ASV un Vāciju. Ātri, lēti un efektīvi. Gan jau vēl kaut kur arī tas ir atstrādāts, bet man līdz šim nav izdevies saskārties ar pozitīvu pieredzi. 

 

Vācijā tieši DHL ir lielākais paciņu piegādātājs! Zināšanai - DHL ir Deuche Post meitas uzņēmums. Deuche Post piegādā vēstules un sīkpakas, DHL piegādā pakas. Ārvalstīs (nevācijā Smile  ) pastu (vēstules + paciņas) piegādā DHL Express un DHL International.

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 3331
Manīts: pirms 23 st

Man ar UPS ir bijis, ka zvana, saka, ka atbraukusi paciņa, bet jābrauc muitot (un tas gandrīz kaimiņu mājā manam ofisam, kas arī norādīts kā piegādes adrese), atbraucu, sapildu visu, saku vai var saņemt paciņu. Nē, viņa piegādās paši. Piegādāja pēc 4 dienām tikai. No ASV līdz viņiem nāca ātrāk.

Par tiem kurjeru maršrutiem tā ir, ka ja ārpus Rīgas, cita kārtība. Man reiz vienam sūtījumam steidzami vajadzēja mainīt piegādes adresi uz 30 km attālumā esošo vietu, Latvijas nomalē. Nē, viņi tā nevar, jo uz to miestu brauc cita kurjermašīna. Tas nekas, ka šoseja viena, un abi galamērķi ir šosejas malā un sākotnēji uz tālāko bija paredzēts sūtīt.

Savukārt Latvijas pasts man nekad nenes ierakstītās vēstules. Pat tad, kad es esmu bijusi mājās visu dienu, un noteikti varēju parakstīties, pastkastītē lapiņa, ka jāiet pakaļ sūtījumam, jo adresāts nav mājās. Slinkums laikam nest uz 5.stāvu? Tad regulāri pastkastītē sāka parādīties ne tikai citu dzīvokļu sūtījumi, bet par citu māju. Pēc zvana Latvijas pastam par to, ka nu cik jau var, ka man nav jāiet meklēt īstais adresāts un lai pasveicina pastnieku, itkā ir labāk. Vismaz durvju kods pasargā no vairuma neadresēto sūtījumu.