Intercontinental Ambassador izmaiņas no 2019 gada

6 atbildes [Pēdējā ziņa]
karlisins
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/08/2012
Ziņas: 33
Manīts: pirms 3 ned

Statusu var nopirk par 200USD vai 40k punktiem - būtiskākā izmaiņas: Platīns IHG rewards club + 20USD voučeris ik reizi minibāram vai restorāniem

Your exclusive Ambassador membership has taken you to new heights, new sights, new tastes, and new sounds. Now you can add new benefits to the list. 
That’s because we are transforming your Ambassador benefits in early 2019. 
Enjoy the perks you love like guaranteed room upgrades, 4pm check-out, and complimentary weekend nights*, while taking advantage of all-new elite upgrades like: 
•  Platinum Elite status in IHG® Rewards Club
•  Up to USD20 restaurants & bars credit for every stay, including minibar
•  Ambassador Benefits Guarantee to ensure you make the most out of every stay
•  E-delivery of complimentary weekend night certificate
Start your year with new and enhanced travel. Discover all the benefits your 2019 Ambassador membership has to offer.

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 6703
Manīts: pirms 1 d

 Kolēga! Esmu nolēmis jautāt tieši. Kā var "atsist" ieguldījumus? Komandējumos lidojošos lūdzu nodalīt atsevišķi! Piem. parastais vazaņķis?

 Ieguldīju 300, Vecgada vakarā man kasītē 380 ietaupījumi! Smile

 

 

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4912
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX.

Tikko saņēmu savu Ambassador paketi, un biju palaidis garām, ka nu ir e-sertifikāts bezmaksas naktij. Pat nedaudz apjuku. Laikam jālasa cītīgāk nākotnē Smile

Šobrīd jāizmanto šis links lai norezervētu to bezmaksas weekend nakti : https://www.ihg.com/intercontinental/content/gb/en/ambassador/free-weekend-certificate

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4912
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX.

Varbūt kādam ir kādas ideas, kur labāk, foršāk vai smukāk izmantot to bezmaksas sertifikātu. Pag. gadā izmantoju to Kannās. Paliku dikti apmierināts. 

Šobrīd skatos Parīzi, kas man šķiet nav slikts variants. VArbūt ir vēl kādas idejas?

Rihards
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/02/2009
Ziņas: 378
Manīts: pirms 13 st

Vai AMBASSADOR un Royal AMBASSADOR ir divi dažādi statusi? Ja tā, cik tad maksā Royal? Kā ir ar statusa un vaučera derīguma termiņu , ja to nopērk tagad, vai derīgums būs līdz šī gada beigām, nākošā beigām, vai tieši 12 mēnešus?

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19996
Manīts: pirms 10 st
Kur: RIX

Buicis rakstīja:

Varbūt kādam ir kādas ideas, kur labāk, foršāk vai smukāk izmantot to bezmaksas sertifikātu. Pag. gadā izmantoju to Kannās. Paliku dikti apmierināts. 

Šobrīd skatos Parīzi, kas man šķiet nav slikts variants. Varbūt ir vēl kādas idejas?

Jautājums ko vēlies, maksimālo vērtību izspiest (tad jāņem maksimāli dārga viesnīca) vai minimālus izdevumus (tad jāņem lētākais Intercontinental). Smile Vislabāk, ja pirmā nakts lēta (ko pats apmaksā) un otrā dārga (ko sedz sertifikāts), bet tā gadās ļoti reti. Smile

Es savus esmu izmantojis Velingtonā (otrā nakts bija dārgāka, plus piepirku pieeju laiskotavai, par ko iekasēja tikai par pirko nakti), Berlīnes IC (bija zemas cenas, ap 100 EUR par nakti, līdz ar to vidēji ar sertifikātu sanāca ~50 EUR).

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19996
Manīts: pirms 10 st
Kur: RIX

Rihards rakstīja:

Vai AMBASSADOR un Royal AMBASSADOR ir divi dažādi statusi? Ja tā, cik tad maksā Royal?

Royal Ambassador ir atsevišķs statuss un nav nopērkams (tiešā veidā), to dod tikai tiem, kas izpildījuši diezgan augstus kritērijus. Sākumā bija 50 naktis IHG viesnīcās gadā un palikšana vismaz 3 dažādos Intercontinental, tad 60 naktis IHG, no kurām vismaz 20 naktis IC, pēdējā laikā vienkārši 10k USD iztērēti IC viesnīcās. Kritēriji nav oficiāli publicēti.

Rihards rakstīja:

Kā ir ar statusa un vaučera derīguma termiņu, ja to nopērk tagad, vai derīgums būs līdz šī gada beigām, nākošā beigām, vai tieši 12 mēnešus?

Ambassador statuss un sertifikāts ir derīgi 12 mēnešus no nopirkšanas brīža (reāli līdz mēneša beigām, tā ka nedaudz ilgāk).