Iekopēšana no citām lapām

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
Randoms
Lietotāja Randoms attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2008
Ziņas: 443
Manīts: pirms 18 ned
Kur: Rix

Neesmu datorspecs, tādēļ laikam nesaprotu, kapēc ir tik sarežģīti "iepeistot" kaut ko no citas lapas. Man parasti nekas normāli neizskatās, kad mēģinu kaut ko ielikt. Nu, kaut vai no airbaltic lapas - parasti parādās ķeburu ķeburi. Kaut kas savā starpā "nesadzīvo" ? Un kā tad labāk darīt, ja nav vēlmes pārrakstīt ar roku (mazliet labāk ir, ja ieliek vispirms wordā, bet tāpat ne pavisam pareizi).

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19667
Manīts: pirms 6 min
Kur: RIX

Iepeisto te lūdzu kaut ko no AirBaltic pa tiešo, paskatīšos, kā izskatās un ko tur var darīt.

Randoms
Lietotāja Randoms attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2008
Ziņas: 443
Manīts: pirms 18 ned
Kur: Rix

nu, mēģinu:Lēti lidojumi uz Taškentu un Dušanbi!

Atklāj apslēpto Centrālās Āzijas skaistumu. Tas ir reģions, kas glabā unikālus pasaules arhitektūras un pilsētvides pieminekļus, un pārsteidz ar eksotisku  kultūru, kuras pirmsākumi meklējami 2000 gadu senā vēsturē.Taškenta
Dušanbe no LVL 99


Pārdošana: no 21. oktobra līdz 4. novembrim
Lidojumi: no novembra līdz februārim*


* periods no 18. decembra līdz 13. janvārim netiek iekļauts akcijas piedāvājumā


  

Cenas noteikumi  un nosacījumi

  • Transakcijas maksa un nodokļi iekļauti cenā.
  •  deserts - īpašais interneta piedāvājums, pieejams tikai www.airbaltic.lv.
  • Biļetes cena airBaltic izpildītajiem tiešajiem lidojumiem vienā virzienā ekonomiskajā klasē. Sēdvietu skaits par šīm cenām ir ierobežots. Ja Jūsu izvēlētajā lidojuma datumā biļetes par minēto cenu nav pieejamas, lūdzu, izvēlieties citus datumus. 
  • Spēkā īpaši noteikumi. Biļetes nav nododamas, bet ir maināmas ne vēlāk kā 24 stundas pirms plānotā vai vēlamā reisa izlidošanas. Maksa par viena lidojuma segmenta datuma/laika maiņu ir LVL 50. Ja lidojuma datuma/laika maiņa nozīmē arī rezervācijas klases maiņu (tā pati rezervācijas klase Jūsu izvēlētajā datumā/laikā nav pieejama), Jums būs jāpiemaksā arī cenas starpība. Izmaiņu pieprasījumu lūdzam iesūtīt caur formu, kas atrodas šeit.Ņemiet vērā!


Dotās cenas un informācija atsauc jebkuru iepriekš publicēto informāciju, un tā var tikt labota vai atsaukta pēc vienpusēja airBaltic lēmuma.

Randoms
Lietotāja Randoms attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2008
Ziņas: 443
Manīts: pirms 18 ned
Kur: Rix

hmmm.. šoreiz sanāca daudz labāk. iepriekšējo reizi bija pilnīgas auzas no teksta.

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19667
Manīts: pirms 6 min
Kur: RIX

Tagad tekstu ievietošanai no citām lapām vajadzētu strādāt labāk. 

Ja ir vēlme kaut ko iekopēt no Worda un īsti glīti nesanāk, var spiest pogu «Ievietot no Worda», un tad paste lodziņā, kas parādīsies. Lapa mēģinās kaut kā sakopt to jucekli, ko dod ārā Words.

Ja tomēr gribas novākt visus boldus, italikus, lielākus un mazākus burtu izmērus, krāsas utt no iepeistota teksta, tad iezīmējam tekstu un spiežam pogu «Noņemt stilus».