Fēru (Farēru?) salas

3 atbildes [Pēdējā ziņa]
sussurs
Nav tiešsaistē
Kopš: 23/02/2009
Ziņas: 399
Manīts: pirms 6 st

Varbūt kāds var padalīties par organizatoriskiem knifiem Fēru salās? Galvenais jautājums - cik reāli ir izbraukāt viņas bez mašīnas? Ceļojums plānojas uz nedēļu, jūnija vidū, solo, ar akcentu uz hiking. Putni neinteresē Smile Nevaru saprast par auto nomu - no vienas puses liekas baisi dārga, no otras - mēģināju ar sabiedrisko transportu piemēram no Torshavn sakombinēt braucienu turp atpakaļ uz Gjogv, nekas diži labs nesanāca. Kādi ieteikumi?

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 1909
Manīts: pirms 9 st

http://www.ssl.fo/en/ nepalīdz? Vispār jau tur pa dienu pieveicami kājāmejami attālumi visur priekš jaunākiem ļaužiem, ne tik jauni var īrēt veļukus.

Ziloņkopējs
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/09/2015
Ziņas: 96
Manīts: pirms 2 st

Lai arī nepalīdzēs atrisināt jautājumu auto vs. sabtransports, no sirds iesaku nepalaist garām iespēju lēti pavizināties ar helikopteru (cenas dāņu kronās):

https://www.atlantic.fo/fo/tyrlan/

Andzejs
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/08/2011
Ziņas: 285
Manīts: pirms 3 st
Kur: RIX

Helikoprers uz Mykines uz vienu pusi pa leto. Uz otru jabrauc ar prami. Kadu laiku atpakal Feru salaas kaut kadi autobusu marsruti bija par brivu  Meginaja pieradinat vietejos izmantot sabiedrisko. Celotaji ari vareja braukt  Vai tas ir joprojam, nezinu.