DreamTrips

2 atbildes [Pēdējā ziņa]
eidis21
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/05/2010
Ziņas: 29
Manīts: pirms 3 d

Labvakar visiem!

Paziņa uzaicināja pievienoties DreamTrips programmai ( https://www.dreamtrips.com), kas principā darbojas kā klasiska piramīda, tikai šeit iemaksātā mēneša maksa un bonusi par piesaistītajiem dalībniekiem nosacīti nekur nepazūd, tikai iekrīt kontā pēc noteikta perioda. Iepazinos ar piedāvājumu un cenām (non-memberiem nav redzamas), kas nav sliktas, taču, izdevīgums, salīdzinot ar tirgus cenām attiecīgajām viesnīcām, nav tik grandiozs kā reklamēts.

Varbūt kādam ir personiska vai pastarpināta pieredze?

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 2994
Manīts: pirms 54 min

10 sekunžu meklējums Google liecina, ka tas ir tas pats WorldVentures, kas ne tikai "principā", bet darbojas kā piramīda. Te viens piemērs ar bildīti: http://twenty-somethingtravel.com/2013/07/worldventures-this-is-not-the-way-to-travel-the-world/

Jā, mana pieredze ar tamlīdzīgiem kantoriem liecina, ka kāds no sen nesatiku paziņu vidus pēkšņi sāk uzstājīgi rakstīt/zvanīt, ka grib satikties, lai izstāstītu par savu jaunāko biznesa/ideju, un ne pa kam nepiekrīt to stāstīt rakstiski/mutiski, 99% būs kaut kāda piramīda, ķēde, ekokosmētika, unikāli tīrīšanas līdzekļi utml.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19775
Manīts: pirms 3 st
Kur: RIX

Jā tie paši Worldventures, daļa krāpnieki, daļa lētticīgie/nozombētie cilvēki, kas tiem noticējuši.

Mēģināt iedziļināties var tīri izklaides pēc, lai mēģinātu saprast, kur būs uzmetiens. Citādi klausīties viņu pasakās ir tikpat liela jēga kā cilvēkā, kurš paziņo "Es saprotu, ka izturies pamatoti skeptiski pret mūžīgajiem dzinējiem, bet mans atšķirībā no visiem iepriekšējiem reāli strādā, tūlīt izstāstīšu kā!" Rezultāts ir zināms — nē, mūžīgais dzinējs nestrādā; nē, ar piramīdām nopelna maksimums piramīdas uzsācējs un varbūt dažas viņam pietuvinātas personas.

http://www.celakaja.lv/forumi/worldventures-latvija

#50