Delfi: 12 padomi, kā iegādāties lētākas aviobiļetes.

1 atbilde [Pēdējā ziņa]
trakulis
Lietotāja trakulis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/10/2011
Ziņas: 1784
Manīts: pirms 4 d
Kur: RIX

Juris var forumu slēgt ciet. Grin  

Te viss ir pateikts: http://turismagids.delfi.lv/es-celoju/12-padomi-ka-iegadaties-letakas-av...

Labākā vieta meklējumu uzsākšanai – "Skyscanner"

Šī ir viena no populārākajām vietnēm, kurā sameklēt lētākos lidojumus. Tajā iespējams aplūkot ļoti plašu aviokompāniju piedāvāto biļešu cenu klāstu un pēc salīdzināšanas principa atrast izdevīgāko. Vietne ir bezmaksas, un vienīgā uzmanība jāpievērš konkrēto lidojumu datumiem, pirms to biļešu iegādes.

Piedzīvojumu meklētājiem – "Drungli"

Vietne drungli.com ir radīta īstiem piedzīvojumu meklētājiem – izvēlies datumu un vietu, no kuras vēlies lidot, un tā piedāvās izdevīgākos reisus uz visdažādākajiem galamērķiem.

Holidaypirates

Šajā mājaslapā apkopota informācija ne tikai par izdevīgākajiem aviobiļešu piedāvājumiem, bet arī naktsmītnēm un automašīnu nomām.

Seko līdzi īpašajiem piedāvājumiem

Lai sekotu līdzi aktualitātēm par dažādām aviobiļešu akcijām, lētajiem lidojumiem un citu noderīgu informāciju, izmanto sociālos tīklus! Seko aviokompāniju profiliem, tā nekavējoties uzzinot par izdevīgiem piedāvājumiem!

Iegūglē "Finnair vouchers"

Izmantojot ārvalstu aviokompāniju pakalpojumus, pirms lidmašīnas biļetes iegādes ieraksti google.com atslēgas vārdus "Finnair vouchers" vai "vouchers for TAP Portugal" (vai jebkuras citas valsts nosaukumu, kas tev aktuāla).

Iespējams, neko noderīgu neatradīsi, bet vari arī iegūt atlaižu kodu, kas ļaus ietaupīt. Vien uzmanies, lai sakristu lidojuma datumi – nereti meklētājā uzrādās arī jau noslēgušās atlaižu kodu akcijas.

Izmanto pēdējā brīža piedāvājumus

Tūroperatori bieži vien izsludina pēdējā brīža piedāvājumu, izpārdodot pāri palikušās sēdvietas. Protams, ne vienmēr veiksies tās atrast un paspēt iegādāties, bet mēģināt noteikti ir vērts!

Ieplāno lidojumu jau laikus

Iespējams, tas laupīs ceļojuma spontanitātes burvību, tomēr plāno to jau laikus. Visbiežāk aviobiļešu cenas sāk augt trīs līdz četras nedēļas pirms lidojuma.

Izmanto pieturas vietu priekšrocības

Lai ietaupītu, izvēlies pārlidojumus. Tādējādi ne tikai tērēsi mazāk, bet arī varēsi iepazīt jaunas vietas. Vien izvairies no pārlidojumiem, kas pieprasa vairāk nekā 10 stundu gaidīšanu. Tā rezultātā, nonākot galā, būsi pārgurusi.

Atceries par kaimiņu lidostām

Nereti, lidojot no blakus esošām lidostām, aviobiļetes izmaksā krietni lētāk. Igauņi bieži vien lido no Helsinkiem, savukārt latviešiem ir izdevīgi izmantot Kauņas lidostu.

Ceļo ar rokas bagāžu

Nav noslēpums, ka lielu izdevumu tiesu sastāda arī bagāža. Lai no tā izvairītos, ceļo ar rokas bagāžu vai savelc mugurā visu, ko vien vari – izskatīsies smieklīgi, bet būsi ietaupījusi!

Izmanto alternatīvas

Ne vienmēr jālido ar lidmašīnu, lai nokļūtu tur, kur vēlies. Iespējams, vari izmantot vilcienu vai prāmi. Ceļojums tādējādi būs garāks, bet ne mazāk interesants, kā arī lētāks.

Nelido svētku laikā

Brīvdienu laikā ikviena aviokompānija paaugstina lidojumu cenas. Lai nepārmaksātu, ieplāno savu atvaļinājumu citā laikā!

Edzus
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2013
Ziņas: 2828
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

Izrādās, ka DELFI bija ļoti izplūduši ar veseliem 12 padomiem - lai lēti ceļotu, pilnīgi pietiek ar 4 Smile :

http://www.tvnet.lv/sievietem/aktuali/499424-uz_kanariju_salam_par_190_e...