DAmerika-Peru Čīle Brazīlija

8 atbildes [Pēdējā ziņa]
Kristine333
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/01/2014
Ziņas: 1
Manīts: pirms 2 gadi

Vai kāds var dot padomu/variantus, kā lētāk tikt uz Limu vai Santiago? Un kā ar iekšējiem lidojumiem, kā labāk skatīties? vnk nemāku meklēt..mani veiksmīgākie meklējumi tikai caur skyscanner.. Bet jūs jau te es tā lasu, ka azartiski un profesionāli to lietu pieprotat!!

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19720
Manīts: pirms 4 st
Kur: RIX

Sveicināta ceļākājā!

Pārlieku Tavu jautājumu uz šo sadaļu (Palīdziet artast lētu lidojumu). Ja izlasīsi ievadu: Lidojums — pirms jautāt, izlasi lūdzu šo! un uzrakstīsi konkrētak savas vajadzības kā tur aprakstīts, cilvēkiem būs vieglāk Tev palīdzēt. Smile

Pirms dažām dienām parādījās laba cena uz Santjago, detaļas te: #42

Monsters
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/07/2012
Ziņas: 430
Manīts: pirms 2 gadi

Lidojumu meklēšanai loģiski vari izmantot jebkuru meklētāju, kurš nu pašam vairāk patīk. Tomēr attiecībā uz iekšējiem lidojumiem neieteiktu pirkt biļetes vietējo aviokompāniju lapās, viņiem tur regulāri gadās visādi gļuki, kuru rezultāt nauda uzkaras un biļešu nav, pie tam Tava LV banka nokonvertēs rezervēto ciparu uz attiecīgajiem tugrikiem un tad pēc 2 nedēļām konvertēs atpakaļ. Vienreiz jau nekas liels, bet kad sanāk vairākas reizes, tad tās naudas maiņas turpu/šurpu izmaksas jau saveido tādu galīgi nesmuku ciparu. Pie tam - nauda ta uzkaras. Tāpēc labāk pirkt tās biļetes caur normāliem Eiropas kantoriem - ebookers, Expedia u.t.t. 

Pie tam ņemot vērā viņu mentalitāti tur nekāda dižā meilošanās vai zvanīšanās īsti nepalīdz. No pieredzes - ak ta uzkārās - tā nav mūsu vaina, bet pamēģiniet nopirkt biļetes caur mūsu Argentīnas versijas lapu, pēc otrās valsts izmēģinājuma man banka karti nobloķēja. Nākošajā pirkumā, negribot riskēt ar otru karti , un saskaņā ar krievu lapu ieteikumiem, pēc pirmā gļuka uzreiz rakstiju niknu meilu, prasot lai viņi atsūta uz meilu rezervācijas apstiprinājumu, un tad es uz vietas pie viņiem izpirkšu. Krievi rakstija, ka šitais darbojoties labi. Man pilnīgi cita pieredze - meitene un pēc tam manis pieprasītā priekšniece, tas jau uz vietas - pie viņiem lidostas birojā, pateica jā - rezervācija ir, bet cipars gan bija pilnīgi savādāks, loģiski vairākas reizes lielāks. Uz manu dokumentāro pierādījumu - re ku Jūs man  rakstiski apstiprinājāt šo biļešu rezervāciju par šitādu cenu, atbilde  bija ļoti vienkārša - tas ir meils no USA biroja, kaut kas nepatīk - zvaniet uz savu Ameriku un pērkiet pie viņiem. Netulkojami izteicieni, īsāk - labrīt dārgie latinosi:) Nekas, tajās valstīs ir ļoti laba un moderna autobusu satiksme par sakarīgiem cipariem, rekomendēju, pie tam brucot ar busu var daudz labāk iepazīt attiecīgo valsti. 

Denija
Lietotāja Denija attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/11/2013
Ziņas: 64
Manīts: pirms 5 gadi

tirgus ir un paliek tirgus, ir auni, ir cirpēji Smile pa lēto pat nomirt nesanāk Grin

Bzh
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2012
Ziņas: 1412
Manīts: pirms 7 st

Man noteikti nav liela pieredze, taču ar Peru vietējām aviokompānijām (StarPeru - 3 lidojumi un Peruvian - 2 lidojumi), nekas slikts nebija. StarPeru pārcēla reisu vairāk par 4h, taču customer service šiem, protams, tikai spāniski. Nācās sarunāt vietējo meiteni, lai viņa parunā ar StarPeru un atcelt reisu (to viņi bez lielas tielēšanās izdarīja un naudu atdeva nedēļas laikā) un piebookot Peruvian pāris dienas uz priekšu (beigās Peruvian bija pat lētāks nekā StarPeru). Viss caur viņu lapām ar chorme tulkotāju Smile Nekādas aizķeršanās nebija.. 

Bet tas ir tikai viens ceļojums. Pieļauju, ka man vienkārši paveicās Smile

Šis viedoklis ir mans un attiecas uz mani, pat, ja reizēm tas ir uzrakstīts vispārējā formā :)

Monsters
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/07/2012
Ziņas: 430
Manīts: pirms 2 gadi

Konkretizēšos - vslielākās problēmas ir bijušas ar TAM, tad vēl ar AZUL. Ar to pašu TAM ir arī pirktas biļetes bez jebkādām problēmām. Tomēr labāk samaksāt to 10 EUR komisiju ebookeram nekā pēc tam ņemties, šī komisija atsver iespējamo čakaru. Netā par šo tēmu citu valstu lapās ir daudz informācijas, kas nozīmē tikai to, ka tie čakari gadās tomēr samērā regulāri. Vienkārši iesaku lieki neriskēt Smile

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 6328
Manīts: pirms 3 st

Šobrīd lētākās cenas uz LIM no Madrides un BCN ar Iberia vai American Airlines + dažādas šo + citu aviokompāniju kombinācijas. Diemžēl tik lēti kā pagājušā gada pirmajā pusē nekas nerādās. TAM vairs netaisa nepārtrauktas kļūdu virtenes. Zemākā cena, ko šogad redzu ir virs 500 EUR, gadu atpakaļ bija zem 300 EUR.

normina -iņš
Lietotāja normina -iņš attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/08/2012
Ziņas: 1888
Manīts: pirms 2 ned
Kur: RIX

Ko Tu domāji ar "+citu aviokompāniju kombinācijas"?

Interesanti, kāda ir Kosmiskās radioaktivitātes ietekme uz alu vasaras periodā?

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 6328
Manīts: pirms 3 st

normina -iņš rakstīja:

Ko Tu domāji ar "+citu aviokompāniju kombinācijas"?

To arī domāju. Kādā no lidojuma posmiem parādās cits lidojuma operators, piemēram, visa lētākā kombinācija ir ar AA vai Iberia, bet kādu no posmiem izpilda, piemēram, BA vai LAN Peru.