Bali sērfings oktobrī

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
keflavik
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/09/2012
Ziņas: 1351
Manīts: pirms 4 ned

Plānoju braucienu 27OKT-5NOV uz Bali.

24 gadi, solo trip galvenais mērķis mācīties sērfingu.

Vai ir kādi ieteikumi, kur un kā to vislabāk darīt? Varbūt kaut ko jau var Latvijā patrennēties tagad?

Otrs, vispārīgi ieteikumi, ko varētu darīt pie/ap Bali oktobra beigās?

gbpteam
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/12/2010
Ziņas: 40
Manīts: pirms 6 d

Ņēmu instruktoru Gili T salā, sākumā prasīja 500 tūkstošus!!! Pēc tam kad kaulējoties teicu ka tas ir dārgāk nekā instruktors in French Alps, tad beigās sarunājām par 300 tk. Bet ticu, ka arī tas bija daudz.

Labākās serfinga vietas ir rietumkrastā, bet tas protams priekš tiem, kas kaut ko jau prot. Pa lielām serfot var gandrīz visur kur ir rifi. Vēl serfoju arī Nusa Dua pludmalē pie Grand Hyatt viesnīcas. Iesaku iegādāties ūdens apavus lai nesadurtu kājas uz koraļļiem kritienu brīžos.

Kripsevics
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/09/2014
Ziņas: 73
Manīts: pirms 5 st

Šogad janvārī/februārī biju Bali. Kompānijā bija daži, kam ir zināma pieredze sērfošanā (Portugāle, Liepāja, Pāvilosta, Klaipēda), tāpēc lidoja ar saviem dēļiem un iespēju robežās ar to nodarbojās. Pats iepriekš pāris reizes arī biju mēģinājis un tad brīvos brīžos kompānijas pēc arī to darīju. Dzīvojām visu laiku (3 ned.) Canggu 10 min braucienā ar rolleri no sērfošanas vietas Canggu Beach, kur ir smiltis un nav rifs kā salas dienvidos esošajās vietās. Tā kā jau iepriekš biju pāris reizes mēģinājis, tad nomāju tikai dēli, kas maksāja 50 000 IDR = nepilni 3 euro uz aptuveni 2 h, laiks līdz kuram parasti nogurst. Instruktori tur arī bija, bet domāju ka pirmo reizi paņem, lai parāda un pastāsta un pēc tam jau īsti no viņiem tur nav jēga jāmēģina vienkārši pašam. Patīkami, ka ūdens silts un nav nepieciešams hidroterps, bet tikai kāds krekls lai neapdegtu uz ūdens un nenobēztu krūtsgalus. Salīdzinot ar Kuta un Seminyak utml. tusēšanas vietām, Canggu bija labākais variants dzīvošanai, jo nav klubi viens pie otra un viss ir pieejams tāpat. Daudz sastopamas austrāļu serferu kompānijas un visādi citādi alternatīvie. Canggu Beach priekš sērfošanas ieteica arī vietējie.

MissEwy
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/07/2018
Ziņas: 43
Manīts: pirms 3 ned

Kā ar kaitošanu Bali? Vai un kur ar to nodarbojas?

arbuuzs
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/08/2015
Ziņas: 20
Manīts: pirms 2 st
Kur: Latvija, Valmiera

Pirms divām nedēļām sērfoju Seminyak, pie Double Six Beach. Biju iepriekš sērfojis tikai vienreiz Marokā, tāpēc paņēmu instruktoru. Par 300k (apmēram, 18eur) bija inventārs un instruktors uz 2h, no kurām 1h instruktors bija ar mani ūdenī un otru stundu bija krastā un pēc  tam deva padomus nākamajām reizēm. Viļņi nebija mazi, bet sanāca nostāties gandrīz katru reizi, it īpaši, kad instruktors iestūma dēli. Bali ziemeļu krastā jūra gan bija kā ezers un nekāda sērfošana tur nesanāks. Bet nu ir dienvidi un blakus esošās salas. 

Kaitotājus nekur neredzēju.