Avio jūdžu krāšanas un tērēšanas likmes

3 atbildes [Pēdējā ziņa]
switchs
Lietotāja switchs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/02/2012
Ziņas: 585
Manīts: pirms 3 d

Rakņājoties pa netu atradu interesantu saitu, kur ievadot lidojuma sākuma punktu un gala punktu ir iespējams ērti pateikt, ar kuru lojalitātes programmu ir  nepieciešami vismazākie punkti - http://www.milez.biz/en/index.php

Interesenta, ka uz vienu un to pašu galamērķi, vienas lojalitātes programmas ievaros nepieciešamo punktu skaits atšķiras. Es to saprotu tā, ka ja es tērēju konkrētajā programma uzkrātos punktus, tad cena piemēram ir 20 000, bet ka es gribu lidot ar šo pašu kompāniju, bet punktus ņemu no citas lojalitātes programmas (vienas alianses ietvaros) tad cena jau ir lielāka, piemēram, uzreiz 25 000.

Interesanti vai ir šādi līdzīgi resursi, kas parāda cik punktus es iegūstu lidojot no punkta A uz punktu B, katrā konkrētā lojalitētes programmā, es neatradu, varbūt kādam ir informācija??

Varētu te padalīties arī ar pieredzi, kurās lojalitātes programmās krājam punktus un kapēc. Seminārā Juris savā stāstījumā pieminēja savas favorītes, bet kā ar citiem?

Es tagad domāju, kur likt savas Oneworld jūdzes, ko dabūšu ar AA. It kā man ir atvērti konti gan Finierī, gan AirBerlin, uz kuriem stāv kaut kādi bonusa punkti, bet jāizlemj par vienu galu galā Smile Noderētu informācija, par to kur kādi punkti ienāk... Ja ir ieteikumi labprāt uzklausīšu.

 

 

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19892
Manīts: pirms 22 min
Kur: RIX

Tieši tā, tas pats bonusa lidojums ar tām pašām aviosabiedrībām var maksāt vairāk vai mazāk jūdzes, atkarībā no tā, caur kuru lojalitātes programmu Tu to nopērc.

switchs rakstīja:
Interesanti vai ir šādi līdzīgi resursi, kas parāda cik punktus es iegūstu lidojot no punkta A uz punktu B, katrā konkrētā lojalitētes programmā, es neatradu, varbūt kādam ir informācija?

Ir: http://www.wandr.me/Tools/Frequent_Flier_Mileage_Earning_Options.aspx

switchs
Lietotāja switchs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/02/2012
Ziņas: 585
Manīts: pirms 3 d

 Paldies Juri, par linku. Man gan viņš tā dīvaini darbojas, lidoju SAS, bet viņš nerāda punktus Turkiem. Lidoju ar Turkiem nerāda punktus Eurobonus. Amerikan Airlines nav tur vispār.

 

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19892
Manīts: pirms 22 min
Kur: RIX

Tas ir viena entuziasta uztaisīts rīks, nav 100% pilnīgs, grūti viņam ko pārmest, ja dara to bez maksas…