Auto noma Marokā

2 atbildes [Pēdējā ziņa]
robijs2
Nav tiešsaistē
Kopš: 23/03/2016
Ziņas: 185
Manīts: pirms 1 d

Sveiki.

Ar auto nomām esmu galīgi uz Jūs, jo nav nācies izmantot šādus pakalpojumus. Tātad ielidoju Rabatā 18.11 19:50 un izlidoju no Marakešas 23.11 10:00 un vēlos izīrēt auto. Tātad mani jautājumi: 

Kā būtu labāk: īrēt mašīnu uzreiz ielidojot, vai arī īrēt nākošajā rītā?

Kā saprast no kuras kompānijas var ņemt un no kuras nē? (gaidīšu arī personīgo pieredzi)

Vai Jūs iesakat ņemt ieteikto papildus apdrošināšanu, kas būtiski sadārdzina?

Atradu šādu piedāvājumu

Vai jūs varat ieteikt ko labāku, kā labāk rīkoties?

2020:RIX, HEL, BKK, KBV, HKT, SVO.

zmejs
Lietotāja zmejs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2014
Ziņas: 1131
Manīts: pirms 11 st

Irejot nakamaja rita ietaupisi maksu par 1 dienu, bet jautajums cik talu ir no viesnicas lidz nomas punktam. Ja nav kajam ejams attalums, iespejams nav verts

Par cik ir atdosana cita lidosta, noteikti bus one way fee, kas medz but ari diezgan paliela (simtos), ieteiktu noskaidrot uzreiz. Vai ari meklet piedavajumus, kur tas ir ieklauts.

 

 

dazymoon
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/01/2012
Ziņas: 70
Manīts: pirms 26 ned

Mēs bijām pag. gada novembrī-ielidojām Rabatā vakarā, iepriekš neko nebijām rezervējuši, gājām pie nomas kantoriem kas vel bija vaļā, izvēlejāmies simpātiskāko, nu sākām runāt, kas pa cik. Kredītkaršu mums nevienam nebija, vienojāmies noma tik (konkreti neatceros) un drosības nauda 180Eur. Ok, ejam uz stāvlaukumu, bet te jau drošības nauda izaug uz 1800Eur, nosmejāmies, par viņu kārtējo čakarēšanu, jo bijām jau maijā šito visu izbaudijuši. Tad nu sakām kauleties utt. Beigās iedeva mums mazliet sliktāku mašīnu( noma ari letāka). 100Eur drošības nauda, mana ID karte,LV zefīri un selfijs ar autonomas dzeku. Smile Zvērējām, ka mašīnai nekas nenotiks un atgriezīsim sveiku un veselu. Mēs gan izbraukājām Maroku, un lidojam atpakal no tās pašas Rabatas. Dienā kad bija lidostā jaatgriež auto, vel blandijāmies pa pilsētu, pekšņi kāds brauc garām un pipina, skatamies-mūsu autonomas dzeks, nu baigais draugs mums bija Grin Solijās, ka satiksimies Marakešā un viņš mūs izvizinās ar savu" kruto" autiņu, bet mums dienas nesakrita Smile))) Ta ka var sarunāt un kauleties pat autonomas Wink Man iespējams vel tā dzekiņa kontakti kkur ir saglabājušies, ja vajag varu pameklēt, varat jau sākt "kaulēties" Smile)

P.S 1.X kad ielidojām Marakešā ari gājām pie nomas logiem un jautājām, nācās pakaulēties kādas 2h, metām jau mieru un gājām ārā no lidostas, beigās vel pakaļ mums skrēja ar burvīgu darījumu.