Atsauksmes par worldwideinsure.com

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 17824
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

Tā kā līdzšinējais favorīts www.insurance4carhire.com jau kādu laiku neapkalpo Latvijas iedzīvotājus, padalīšos pieredzē ar www.worldwideinsure.com.

Brauciens uz Katāniju, 4 dienas, autonoma Sicily By Car. Iedeva Smart Forfour, savu apdrošināšanu piedāvāja, bet neuzspieda. Depozīts 600 EUR. Iepriekšējā dienā nopirku apdrošināšanu no Worldwide Insure, izmaksāja 9,20 GBP.

Otrajā dienā vienā no skaistākajām vietām uz lauku ceļa viltīgā bedrē tika pārsista riepa. Smile Tajā brīdī izrādījās, ka Fourfour nav līdzi rezerves ritenis, jo viņam priekšējie un aizmugurējie atšķiras, un diviem nepietiktu vietas. Zvanīju uz Sicily By Car palidzības dienestu, tur ilgi skaidrojāmies, kur atrodamies un kas noticis (nepārtraukti uzkārāmies uz — kurā pilsētā esat? — neesam pilsētā, esam uz lauku ceļa — jā, bet kurā pilsētā?). Apsolījā atsūtīt palīdzību (tajā mirklī domājam, ka tas nozīmē puisi, kas atvedīs jaunu riteni).

Pēc 4 stundām, kuru laikā tika nepārtraukti solīts, ka pēc 10 min bus klāt, mums par pārsteigumu ieradās autoevakuators. Smile Gandrīz vai atteicāmies, jo pa tālruni sacīja, ka paši mājup varēsim doties ar taksi (~100 km). Autoevakuatora vadītājam savukārt likās, ka gan jau visi salīdīsim pie viņa, tā arī izdevās (3 pasažieri vienā platā sēdvietā, divās kārtās Smile). Evakuators brīnumainā kārtā aizveda uz autoservisu, kas 400m no mūsu mājvietas, vienīgā veiksme tajā dienā. Smile Autoserviss jau bija ciet, šķīrāmies no laipnā šofera un savas masīnas, nākamajā dienā dabūjām jaunu auto.

Pēc pāris nedēļām no kredītkartes noņēma ~500 EUR, uz e-pastu atsūtīja rēķinu par evakuēšanu un ārkārtīgi vērtīgo riepu. Pildīju pieteikumu www.claimez.com, process ievilkās, jo izskatītāji vēlējās papildus informāciju no autonomas, bet itāļi viņus pilnībā ignorēja, tajā skaitā draudus par sūdzībām dažādās Eiropas autoīres asociācijās. Beigās apdrošinātāji atmeta ar roku un visu apmaksāja, aptuveni pēc 2 mēnešiem. Beigas laimīgas, bet nedaudz uztraukumi bija, kā kurā mirklī pareizi rīkoties, ko apdrošinātājs apmaksās, ko nē (vai taksometru apmaksātu; vai apmaksātu, ja paši būtu piepūtuši riteni ar putām un aizripinājuši uz mājām; vai arī ja būtu pie kāda vietējā riepu meistara pa lēto salabojuši/nomainījuši).

Te mūsu rūpju auto:

Rihards_007
Lietotāja Rihards_007 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2010
Ziņas: 2738
Manīts: pirms 4 st

ne pārāk ērta tā lapa. Vēlējos noskaidrot cenu noteiktam posmam, bet savadot datus neparāda cenu, bet piedāvājumu sola sūtīt e-pastā. E-pastā 5min nekā nav.

Ja jau bija tāda apdrošināšana, tad nevarēja, ka šiem vienkārši aizsūti atsūtīto reķinu un viņi paši tiek galā ar autoīri? (liekas ka tāda procedūra bija insurance4carhire)

Sanāk ka pašam bija vairākas vēstules jaraksta autonomas kantorim un  jāpiedraud ar iesniegumiem dažādās Eiropas autoīres asociācijās vai to šīs apdrošināšanas pārstāvji darīja?

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 17824
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

Vai Tu ņem pareizo sadaļu? Viņi piedāvā dažādas apdrošināsanas, auto pašriska te: https://www.worldwideinsure.com/car-hire-excess-insurance.php Man cenu rādīja uzreiz. 5% atlaide ar kodu RENCR5 (paldies, vitalijs!).

Skaidrošanos ar autonomu viņi veica paši, man tikai sūtīja vēstuļu kopijas, lai redzu, ka kaut ko dara un kāpēc kavēšanās.

Rihards_007
Lietotāja Rihards_007 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2010
Ziņas: 2738
Manīts: pirms 4 st

Pirmīt acīmredzot nepareizajā sadaļā biju iegājis.

MarlboroCowboy
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/01/2011
Ziņas: 109
Manīts: pirms 5 d

Arī varu padalīties ar pieredzi saistībā ar worldwideinsure.com.

2017.gada oktobrī braucu uz BCN un paņēmu worldwideinsure.com deluxe uz gadu. Kā izrādījās apdrošināšana noderēja. Braucām viendien pa baigo bezceļu ar akmeņiem un uz pāršķēlām riepu, nomainīju pret rezerves riteni. Pēc auto atgriešanas, Interrent man no depozīta paņēma 160eur., iesniedzu pieteikumu claimez.com un šie man atmaksāja gandrīz visu summu, laikam 155eur.