Atsauksmes par Novatours

61 atbildes [Pēdējā ziņa]
krajakasite
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 4 gadi

Sveiki.

Lūdzu dalieties jebkurā pieredzē par ceļošanu ar Novatours 2013. un 2014.gadā.

Salasījāmies internetā briesmu lietas un tagad nesaprotam vai par ceļojumu ar viesnīcu, caur Novatours jāaizmirst Frown

Jebkuru pieredzi..lūdzu Smile

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 18216
Manīts: pirms 10 min
Kur: RIX

Ko tieši Tu biji plānojis/jusi darīt ar Novatours palīdzību?

krajakasite
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 4 gadi

Izmantot Novatours piedāvājumu avio+viesnīca, lai dotos atpūtā uz Turciju.

andris1
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 2662
Manīts: pirms 2 d
Kur: RIX

Esmu izmantojis Novatours, Teztours, ALida braucot uz Turciju (pēdējos 2 gadus gan nav braukts). Neredzu atšķirību (vismaz būtisku). Nopērk tūtri -  Lidojums, transfērs, viesnīca, papildus ekskursijas vienmēr paņēmām no vietējām kompānijām (lētāk un var braukt, kad sagribās). Manuprāt, svarīgāk ir izvēlēties viesnīcu atbilstoši savām vajadzībām. Kādas varētu būt problēmas? Neiedos izvēlēto viesnīcu? Kādas tad tās problēmas ir bijušas, tās "briesmīgās lietas"?

krajakasite
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 4 gadi

Runa iet par tik ļoti "izslavētajām" vecajām lidmašīnām ar kurām tad arī nākas lidot, izvēloties Tevis minēto tūri Wink

Gigi
Tiešsaistē
Kopš: 19/01/2010
Ziņas: 454
Manīts: pirms 5 sek

Ja negribas lidot ar čārteri, tad jau pats visu var sakombinēt - gan lidojumus, gan viesnīcas...tikai tad, iespējams, krājkasītē naudiņas paliks krietni mazāk kā lidojot ar čārteri...

Gigi

krajakasite
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 4 gadi

Vai tiešām neviens neredz jautājumu??!

es lūdzu atsauksmes par Novatours, ja kāds lietojis viņu pakalpojumus, lūdzu dodoet atsauksmes, neko vairāk es negribu zināt Smile

orsons21
Tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 7550
Manīts: pirms 8 min

Esmu ar viņiem braucis, tiesa, pirms pusotra vai diviem gadiem, neko sliktu pateikt nevaru. Tūroperators kā tūropeators.

Vai Tev ir kādas īpašas prasības attiecībā uz izmantojamo lidmašīnu vecumu? Novatouram pašam lidmašīnas nepieder. Ja izlido no Latvijas, tad, visdrīzāk, reisu izpildīs AirBaltic vai Smartlynx, var gadīties arī kas cits. Principā to, kas tieši, var noskaidrot rezervācijas procesā vai piezvanot. Abiem minētajiem lidmašīnu parks nav tas jaunākais (neskaitot BT jaunos ''ventilatorus'', kas čartervirzienos nelido), turklāt Smartlynx lidmašīnās ir visai pamaz vietas kājām. Taču tos pašus sadarbības partnerus un lidmašīnas izmanto arī citi Latvijā darbojošies tūropeatori. 

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 3592
Manīts: pirms 2 d

Vajag savākt kvorumu un mest 1 EUR monētu! Būs atbildīgi, neieinteresēti un maximāli taisnīgi!Smile Pašlaik sanāk, ka šeit ir jāatspēko briesmu lietu lasīšana internetā. Man patika negantās atsauksmes! Krāšņi epiteti: ....vecie krāmi, grabažas, nevar "piešķilt", kavējas, reāls retro, konservbundžu aviokompānija, hronisks čakaris, vislaik jūk un brūk.....utt. 

 

 2019 VIS, BUS, LAB, IZT, IKS, BEZ, JAM, PAD, RAC, KAS, DAR, TAS, FLY

 

Māris
Tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 3031
Manīts: pirms 4 min

Interesanti, uz kuru no diezgan neskaidrajiem autores postiem tad īsti mēs drīkstam atbildēt - uz pirmo, vispārīgo, par Novatours vai labāk uz trešo precizējošo (kad neviens nevar uzminēt, ko īstenībā autorei vajag) - par lidmašīnām? Smile

Vispār jau ar uzbraucieniem "vai tiešām neviens neredz jautājumu??!" nekur tālu netiksi, nevienam te tev nav jāatskaitās.

andis
Lietotāja andis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/08/2011
Ziņas: 446
Manīts: pirms 4 st

Manuprāt, Latvijā desmitiem tūkstoši cilvēku ir izmantojuši šīs kompānijas pakalpojumus. Un tāpēc jau nevajadzēja šeit reģistrēties, bet pajautāt draugiem, radiem vai ierakstīt jautājumu Draugos, piemēram.

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 18216
Manīts: pirms 10 min
Kur: RIX

Andis, nesāksim nu pavisam absurdus pārmetumus, kādēļ gan cilvēks nevarētu te reģistrēties un uzdot jautājumus?! Smile

Krajakasīte, laipni lūgta ceļakājā! Bet lūdzu ņem vērā, ka te katrs (tāpat kā Tu) var brīvi izteikties vai neiztekties par Tavu jautājumu. Tu nenoteiksi, ko citi var teikt, tāpat kā citi nevar ierobežot Tevi.

orsons21
Tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 7550
Manīts: pirms 8 min

Lai cilvēkam būtu kaut cik skaidrs - neviens nekādas īpašas briesmu lietas par Novatours šeit nepateiks.

Vienkārši, lidojot ar čarteri ir jāņem vērā dažas nianses, bet tās nav daudz atkarīgas no tūroperatora.

Lidmašīnas ir tādas, kādas nu viņas ir konkrētajam izpildītājam. Ne vecākas un ne jaunākas. 

Čarterreisi mēdz daudz biežāk kavēties, nekā regulārie. Tas nu ir fakts. Īpaši atkarīgs no tūroperatora tas nav, lai gan kaut kādas ietekmes sviras operatoram, protams ir. Iespējams, tas notiek tāpēc, ka aviokompānijas čerterlidojumu pasažierus uzskata par mazāk izglītotiem savās tiesībās, līdz ar to, kompānijas, kas izpilda gan regulāros reisus, gan čarterus, kaut kādu problēmu gadījumā drīzāk pārliks vienīgo brīvo lidmašīnu no čartera uz regulāro, jo regulārā reisa kavēšana var nest būtiskākus zaudējumus.

Viesnīcu ir jāizvēlas pašam, vēlams iepazīties ar atsauksmēm tripadvisor.com vai booking.com. Kā visiem operatoriem, piedāvājumā ir gan labas gan sliktas viesnīcas. Pašam jāizpēta un jāizvēlas. Nav ieteicams ņemt loterijas viesnīcu, tā, kā likums, būs no ''slikto'' kategorijas.

Ļoti reti gadās, ka operators nenodrošina izvēlēto viesnīcu un piedāvā vietā citu. Tas tiešām ir reti. Protams, gadās, ka maiņas viesnīca tiešām ir objektīvi sliktāka, tad jāprasa par to kāda kompensācija, vai jāpieprasa, lai maina vēlreiz.

menson
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/09/2012
Ziņas: 53
Manīts: pirms 21 st

Bet kuras tad ir tās briesmu lietas par Novatours internetā? Čārteris nenosēdās vis Turcijā, bet gan aizlidoja uz Somāliju? Vai Novatoura gids iemidzināja tūristu grupu un izmontoja viņus kā orgānu donorus? Vai drīzāk gan kāds ne īpāši advancēts lietotājs no laukiem izmantojā iespēju aizlidot atpūtā uz Turciju pa 300€ un nebija apmierināts ar piedāvāto greznuma līmeni? Jāsaprot, ka Latvijas tūrisma pakalpojumu tirgus ir diezgan smieklīgs, tajā ir 2.5 tūroperatori, tāpēc cenu līmenis diezgan briesmīgs. Un tajā pašā vecajā Smartlynx lidmašīnā var būt vairāku tūroperatoru klienti. Tāpēc galvenais uzdevums ir laicīgi izpētīt faktus un atsauksmes par noskatīto viesnīcu. Varbūtība, ka atkārtojas austrumu kaimiņu situācija, kad tūroperatori masveidā aiziet pa skuju taku, pa ceļam uzmetot ceļot gribētājus, pie mums neizskatās diez ko reāla. 

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 18216
Manīts: pirms 10 min
Kur: RIX

Runājot par tēmu —

orsons21 rakstīja:

Ja izlido no Latvijas, tad, visdrīzāk, reisu izpildīs AirBaltic vai Smartlynx, var gadīties arī kas cits. .. Taču tos pašus sadarbības partnerus un lidmašīnas izmanto arī citi Latvijā darbojošies tūropeatori. 

Ja tā, tad no lidošanas komforta viedokļa ir vienalga, kāda operatora piedāvājumu izvēlēties.

mursitis
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/07/2010
Ziņas: 157
Manīts: pirms 56 min
Kur:

Novatours un Alida Tours lido ar Smartlynx, Tez Tour ar Air Baltic, Go Adventure ar turku Onur Air, tas par lidojumiem uz Turciju.

Ani
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2011
Ziņas: 62
Manīts: pirms 8 ned

Bet kas īsti ir "briesmu lietas" ko jautājuma uzdevēja ir salasījusies interenetā? kaut arī bieži ceļojumus organizēju pati un ar ģimeni braucam individuāli, tomēr esam izmantojuši arī pāris reizes Novatours un 3-4 reizes TezTour. Nu, vai nu  man vienkārši veicās, taču neko sliktu pateikt nevaru. Tieši otrādi, manas personīgās atsauksmes ir labas. Viss bija laikā (tikai vienu reizi Rīgas lidostā bija aizkavēšanās par kādu stundu, taču tūroperators tur nebija vainojams - vienkārši pēkšņi oktobra vidū uzsniga sniegs, un tāpēc reiss aizkavējās), viesnīca bija tieši tā, kas pasūtīta. Konkrēti ar Novatours lidoju pirms 1,5 gada uz Tenerifi - izlidoja laikā, tur uz vietas viss bija operatīvi, ātri aizveda ar transfēru uz viesnīcu, un pēdējā dienā norunātajā laikā paņēma no viesnīcas un aizveda uz lidostu, izlidojām un atlidojām laikā. Piedāvāja arī ekskursijas, taču mums bija savi plāni. Katrā ziņā šeit LV darbojošies tūrisma operatori strādā pilnīgi normāli.

 

krajakasite
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 4 gadi

Paldies par info Ani Smile

Baibish
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/11/2009
Ziņas: 58
Manīts: pirms 9 ned

Izvēloties iegādāties tūres paku, es vairāk uzmanības pievērstu viesnīcas izvēlei. Tez vai Nova... manā skatījumā - nekādas atšķirības. Nianses lidojuma izpildītājā, lidojuma dienās un laikos, bet pārējais serviss un pakalpokums - tāds pats.

Pēdējā reizē iegādājos nedēļas atpūtu no Tez un viesnīcu ar AI+. Rūpīgi jau bijām izpētījuši atsauksmes un aprakstus par viesnīcu... gan ru, gan eng saitos, tādēļ pamanījām niansi, kas atšķiras Tez LV mājas lapā viesnīcas aprakstā. Nianse, ja pareizi atceros, bija par a`la carte restorāniem viesnīcas teritorijā: Tez mājas lapā bija teikts, ka visus 5 restorānus varēsim apmeklēt 1x bez papildu samaksas, a citvalstu interneta resursos  bija diezgan tieši norādīts, ka no 5 restorāniem varēsim 1x pēc izvēles vienu apmeklēt.

1.pieņēmu, ka Tez Lv varbūt ir savādāks piedāvājums (vai es zinu?!), 2.Kādēļ jautāt, vai man nepiedāvā par daudz, pieņemu, ka man pienākas.

Rezultātā viesnīca mums ļāva tikai 1 restorānu apmeklēt un Tez pārstāvis viesnīcā diezgan nelaipni mūs uzklausīja un solīja nekavējoties sazināties ar Lv ofisu. Taisnība - to bija tiešām izdarījis, jo vakarpusē jau Tez Lv mājas lapā info bija precizēta un mums tikai pateikts, ka esam kaut ko sajaukuši vai pārskatījušies Smile Ģeniāls risinājums! Mums gan bija veiktas izdrukas no Tez lapas un bijām apņēmības pilni pēc atpūtas doties pakašķēties uz Rīgas ofisu, bet atpūta bija gana relaksējoša nedēļas garumā, badā arī nebijām Grin un pēc nedēļas vairs negribējās bojāt nervus ar sūdzību un kompensācijas pieprasīšanu no Tez.

krajakasite
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 4 gadi

Paldies par izsmeļošo info Baibish Smile

Varbūt kādam ir ieteikumi arī par viesnīcām Turcijā? Noteikti Antālyas rajonā Smile Pozitīvai, negatīvais, kas palicis atmiņā par konkrētām viesnīcām Smile

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 18216
Manīts: pirms 10 min
Kur: RIX

Atsauksmēm par viesnīcām gan labāk ieteikšu Tripadvisor: http://www.tripadvisor.com/Hotels-g297962-Antalya_Turkish_Mediterranean_..., kur jau tūkstošiem cilvēku ir izteikušies par visām Antālijas viesnīcām.

krikuce
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/10/2009
Ziņas: 101
Manīts: pirms 9 st
Kur: LUX

Nezinu, kāda budžeta viesnīcas interesē.

Esmu bijusi Gloria Golf Resort un Ela Quality Resort. Gloria bija trīs a la carte restorāni un katru varēja apmeklēt 1x nedēļās laikā, Ela bija septiņi a la carte, par brīvu vareja apmeklēt tikai vienu. A la carte restorāni Gloria bija labāki, bufete labāka Ela, Ela bija arī olimpiskais baseins, kas man kā peldētmīlim (ne tikai plunčāšanās) bija patīkami.

Krikuce

krajakasite
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 4 gadi

Jebkuras viesnīcas Antālijas rajonā, varbūt vairāk Alanya Smile

Būšu priecīga par jebkurām atsauksmēm šajā reģionā Smile

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 3592
Manīts: pirms 2 d

Da, te izmeklētāja kursa darba aizstāvēšanai gatavojas!Smile

Ja brauc, tad arī gūst pieredzi! Janka ar Solvitu ieteiks un pēc tam norausies pa šnobeli, ka ne to ieteica!Smile

 2019 VIS, BUS, LAB, IZT, IKS, BEZ, JAM, PAD, RAC, KAS, DAR, TAS, FLY

 

krajakasite
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 4 gadi

Lei Fengs, es domāju Forums tam arī domāts, lai gūtu atsauksmes, nev velti, tie kas ir vairāk info ievākuši, vairāk peras un meklē, arī labāk atpūšas, drošāk. Ko arī visas iestādes iesaka - pirms brauc kkur, izpēti, lai pēc tam pašam nav jāviļas Sticking out Tongue

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 3592
Manīts: pirms 2 d

Kā jau iepriekš minēja, pārliecinošāks stāstījums būs no draugu, paziņu loka. Paskaties celojumubode.lv, tur arī pie Turcijas viesnīcām piekabina atpūtnieku atsauksmes. Reizēm esmu ieskatījies. Ja 1-am no 5-iem nepatīk, tad 80%, ka būs labi.

 2019 VIS, BUS, LAB, IZT, IKS, BEZ, JAM, PAD, RAC, KAS, DAR, TAS, FLY

 

krajakasite
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 4 gadi

paldies par ieteikumu, ceļojumu bodē jau esmu apskatījusies Wink

bet ja būtu vairākas atsauksmes no draugiem, paziņām, tad arī uzprasītu, vai tad es par to, tur jau tā lieta, ka no paziņu loka neviens nav atpūties Turcijā Frown

procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 753
Manīts: pirms 4 st

Es nesapratu, kur ir problēma ar Jura doto saiti? tiešām visu izlasīji, neticu. 

Ielikšu atkārtoti, ja nu nepamanīji http://www.tripadvisor.com/Hotels-g297962-Antalya_Turkish_Mediterranean_Coast-Hotels.html

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 3592
Manīts: pirms 2 d

Nebaidies un meties dzīves mutulī! Parauj kādu arī līdzi!Smile Uzskatu, ka Turcija ir VIKINGLOTO mazā versija.

 2019 VIS, BUS, LAB, IZT, IKS, BEZ, JAM, PAD, RAC, KAS, DAR, TAS, FLY

 

krajakasite
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 4 gadi

Procesors.

Nav problēma ar saiti, izlasīju daudz..vecas atsauksmes vairākus gadus atpakaļ nelasu, jo līdz šim ļoooti daudz kas var būt mainījies, izlasu maximums 2012.gada ceļotāju atsauksmes. Tāpēc arī pašā sākumā prasu atsauksmes 2013.un 2014.gada. Kā mēs zinam, viesnīca nolietojas, personās ar gaiem var mainīties - vai pasliktinās vai uzlabojās gribas dzirdēt kā tas ir uz doto brīdi.

Vāvuļa
Lietotāja Vāvuļa attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/06/2009
Ziņas: 140
Manīts: pirms 7 st

Intereses pēc izlasīju visu - gan jautājumus, gan atbildes. Pirmais iespaids ir tāds, ka paranoiķiem varbūt nevajadzētu ceļot tik tālu (lidmašīnas par vecu, Novatours - briesmu lietas, viesnīcas un personāls nolietojies, utt.) Šitas tāds drīzāk "zilonis no mušas". Man šķiet, ka Paulam Irbinam, vienam no pretendentiem, kurš varētu aizlidot uz Marsu(!!!), nebija TIK daudz jautājumu, kā par šo MEGA "ceļojumu".