Atkal par komentēšanu

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
SuperVineta
Lietotāja SuperVineta attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 557
Manīts: pirms 2 gadi
Kur: Catalunya

Sarakstīju palagu Katalonijas piekrastes tēmā (neuzspiežot ctrl+C, diemžēl), tad gribēju vēl atbildēt uz citu komentāru, ar citāta funkciju, bet mani uzreiz pārmeta uz citu lapu, manā atbildē atstājot vien citātu, un viss mans iepriekš rakstītais bija pazudis.

Atzīšos, ka esmu pieradusi pie cāļa foruma, kur ir iespēja iezīmēt vēlamo citāta fragmentu un tad turpināt rakstīt iesākto, tāpēc es vienmēr nedaudz samulstu, ja kādā forumā notiek savādāk Grin

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20432
Manīts: pirms 19 ned
Kur: RIX

Iespējams, ka tāda funkcionalitāte būtu ērtāka, bet nesolu, ka ieviesīšu. Tomēr jārēķinās, ka noklusētā funkcionalitāte, uzklikšķinot uz saites, ir atvērt jaunu lapu.

Ja gadās aiziet uz jaunu lapu, nesaglabājot ierakstīto komentāru, bieži vien situāciju var glābt ar 'back' pogu (atkarīgs no pārlūka).

shustrik
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/04/2012
Ziņas: 2486
Manīts: pirms 4 st
Kur: SEA

Manuprāt būtu ērtāka. Mūsu AJAX laikmetā jau sen neviens nesagaida, ka saite pārlādēs visu lapu. Bet pieļauju, ka šito pielikt ir relatīvi ķēpīgi, tā kā saprotu, ja šī fīča nav kaut kas prioritārs.

Es vēl kā piedāvājumu gribētu izvirzīt dubulto postu kontrolēšanu, lai tie nav manuāli jādzēš vai jāapvieno. Šo var viegli realizēt, ja katrai formai pieliekt klāt unikāli ģenerētu ID un pie submitošanas pārbauda, vai tāds ID jau ir submitots vai nav.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20432
Manīts: pirms 19 ned
Kur: RIX

shustrik rakstīja:

Manuprāt būtu ērtāka. Mūsu AJAX laikmetā jau sen neviens nesagaida, ka saite pārlādēs visu lapu.

Bet pārlādēs vismaz daļu lapas. Šajā gadījumā Li Mei aprakstītā funkcionalitāte ir (ja pareizi sapratu), uzklikšķinot uz saites, nokopēt daļu teksta un ievietot to komentāra laukā.

shustrik
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/04/2012
Ziņas: 2486
Manīts: pirms 4 st
Kur: SEA

Nu var pārtaisīt to par pogu vai vēl kādu UI elementu (bildi ar pēdiņām kaut vai).
A la http://www.sumatici.com/wp-content/uploads/2011/10/075525-yellow-comment...