ASV 2018. gada augusts

2 atbildes [Pēdējā ziņa]
JurģisG
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/09/2017
Ziņas: 1
Manīts: pirms 48 ned

(Pārlieku te no privāta ziņojuma, lai visi var atbildēt — Juris)

Nākamgad planojam doties apskatit Kaliforniju un velejos uzjautat.. Vai sobrīd, respektivi gandriz gadu pirms celojuma, ir verts sakt meklet lidojumus? Izmantoju..travelfree kaa info lapu, talak momondo un skyscanner, bet sobrid aptuvena cena ir 600-700eur. Velams butu ap 300 kopa Rix-lax-rix. Vai ir kads ieteikums kuru aviosabiedribu labak izveleties, lai ir patimams lidojums. Vai vispar ir kads padoms vai ieteikums shim planam?

  Juris
  Nav tiešsaistē
  Kopš: 29/10/2008
  Ziņas: 19683
  Manīts: pirms 2 d
  Kur: RIX

  Vasarā dabūt 300 EUR no Rīgas uz Kaliforniju ir stipri nereāli, ja vien izcili nepaveicas un kda aviosabiedrība neaizmirst akcijas laikā izkļaut pašu aktīvāko ceļojumu laiku.

  Jebkurā citā laika periodā 300 EUR no Latvijas arī ir ļoti laba cena.

  Te var sekot līdzi akcijām: Lēti lidojumi Eiropa — Ziemeļamerika (ASV/Kanāda) (2017)

  Komforta ziņā ekonomiskajā klasē nebūs lielas atšķirības starp aviosabiedrībām, pēc tā es neizvēlētos. Ja cena neatšķiras, izvēlētos, lai ir tiešais lidojums Eiropa - LAX vai SFO, izvairoties no pārsēšanās ASV. Der atcerēties, ka Norwegian, WowAir, PrimeraAir un līdzīgiem lētajiem cenā nav iekļauta nododamā bagāža, tradicionālajām aviosabiedrībām ir.

  Ieteikumus par Rietumkrastu var palasīt te: Padomi ceļojumam uz ASV rietumkrastu

  MrViesturs
  Lietotāja MrViesturs attēls
  Nav tiešsaistē
  Kopš: 08/11/2016
  Ziņas: 142
  Manīts: pirms 1 ned

  Es arī pagājušā gada beigās sāku plānot ceļojumu uz Kaliforniju, piemērotas biļetes nevarēju atrast, vai nu nokavēju, vai nemācēju meklēt Grin Mans orientieris bija max 400€, biļetes nopirku pagajšmēnes, uz septembra beigām ar KLM no BGO-AMS-MSP-LAX (savienotais 17h 20min) un pēc 12 dienām pa šo pašu maršrutu atpakaļ, ar iekļautu ēdināšanu un lielo bagāžu līdz 23kg. Kopā ar lidojumu no Rīgas uz Bergenu ar Wizzair (džetojot) sanāca ~370€, nav ideālākais variants, bet man derēja, tiesa gan nakts jāpavada Bergenā, manā gadijumā nav slikti, jo radi dzīvo tur.