Alleppey house boat

5 atbildes [Pēdējā ziņa]
bambuks
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2015
Ziņas: 205
Manīts: pirms 2 st

18.novembrī ir paredzēts pavadīt Indijā mūsu valsts dzimšanas dienu uz boat house. Vienīgi nevaru saprast, vai vajag rezervēt caur internetu vai paļauties uz veiksmi no rīta iebraucot ciematā?

Svarīgi faktori ir gan cena, gan arī pati laiva. Ideālā variantā gribas lai ir tjipa otrais stāvs un vieta, kur lēnīgi izgulties, nevis tikai krēsli, kur sēdēt (pētot interneta piedāvājums ir grūtības redzēt, kāda tieši tā laiva būs!). Tā kā braucam 3 cilvēki, tad domājam ņemt ar divām guļamistabām un vairāk par 12000 INR maksāt negribētos (tā jau dārgi salīdzinot ar pārējo Indijā)

Lūdzu dalīties pieredzē un varbūt arī kur tieši vērsties pie kādiem pārbaudītiem indusiem? Smile

Paldies!

Joziks
Lietotāja Joziks attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/06/2009
Ziņas: 420
Manīts: pirms 19 st

Mums laivu noorganizēja "pa saviem kanāliem" puisis, pie kura nakšņojām Kochi. Protams, uz vietas bija lētāk, jo nakti pirms brauciena palikām viesu mājā Alapuzhā un tur saimnieks arī piedāvāja laivas. Kvalitāti gan nebija iespēja salīdzināt.

Brauciens ļoti patika, ar labu ēdināšanu, no rīta fantastiski skati.

bambuks
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2015
Ziņas: 205
Manīts: pirms 2 st

Nu man ir tā, ka 5:30 no rīta iebrauc vilciens Alleppey... tā kā iepriekšējā viesnīca nav opcija... Vienkārši domāju, vai novembris arī laivām jau nav high season, ka var palikt bez, ierobežotā laikā...

Pirms 9 gadiem pa vidieni nēsājoties arī viesnīcas iepriekš nerezervēju, tagad kaut kā saklausījos, ka caur netu pat reizēm ir lētāk nekā klātienē, kad ierauga tavu balto ādas krāsu... Smile))

321
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/06/2011
Ziņas: 2137
Manīts: pirms 1 st
Kur: Tbilisi

Alappuzha (or Alleppey) is a city on the Laccadive Sea in the southern Indian state of Kerala. It's best known for houseboat cruises along the rustic Kerala backwaters, a network of tranquil canals and lagoons - izklausas ka tur to udensmaju ir daudz

\m/

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 5987
Manīts: pirms 2 st

Būt jau būs tie HOUSE BOAT arī uz vietas. Kerala pat Ziemassvētkos un Jaungadā nav sevišķi pilna, jo visas eiropiešu un maskaviešu masas kā trakas drāžas uz Goa. Keralas pludmales ir patukšas pat Ziemassvētku pilnbriedā. Par to, kā būs lētāk noīrēt HOUSE BOAT (uz vietas vai netā), grūti pateikt. Paša pieredze - 4 stundu brauciens ar laivu pa dienu pat Ziemassvētkos caur viesnīcu bija lētāk nopērkams nekā citur. HOUSE BOAT neesmu izmantojis. 

Pūpolīte
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/04/2011
Ziņas: 169
Manīts: pirms 1 st
Kur: Spānijā

Mēs House Boat meklējam uz vietas agri no rīta. Var vērsties pēc palīdzības pie Tuk tuku vadītājiem, bet viņi protams ved pie saviem paziņām. Jāapbruņojas ar lielu pacietību un kaulēšanos. Jo sākumā cena tiek prasīta trīs reiz lielākā. Ciparus gan precīzus vairs neatceros.