AAdvantage programmas devalvācija

1 atbilde [Pēdējā ziņa]
infests
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/05/2011
Ziņas: 3576
Manīts: pirms 4 st
Kur: Stokholma

Pirms nedēļas notika visai ievērojama AAdvantage programmas devalvācija, veicot tajā izmaiņas, kas stājās spēkā bez iepriekšēja brīdinājuma (respektīvi pagājušajā otrdienā). Lielākās no izmaiņām ir sekojošas:

  • Vairs nav atļauts stopover US gateway city, izmantojot one way award lidojumu. Tiem, kas nav informēti, īsumā aprakstīšu, kā tas darbojās. Piemēram, jūs lidojat no RIX uz SFO, pirmā nosēšanās ASV ir JFK. Pēc vecajiem noteikumiem jūs varejāt JFK taisīt stopover, pēc jaunajiem tas nav pieļaujams un uzreiz jālido uz SFO (vai, piemēram, HNL). Respektīvi oneway award vairs nav pieļaujami nekādi stopoveri.
  • Tika likvidēti explorer awards. Explorer awards bija uz jūdzēm balstīts un, piemēram, lai veiktu 4001-9000 jūdžu garu lidojumu ekonomiskajā klasē, vajadzēja 60000 bonusa jūdžu. Labums šim bija tāds, ka tajā varēja iekļaut līdz pat 16 posmiem un 15 stopoveriem, piemēram, apceļojot visu DA Āziju. Šobrīd šādas iespējas vairs nav.

Man, piemēram, šīs likās vienas no labākajām izdevībām, tāpēc ļoti žēl, ka tādu vairs nebūs. Iespējams tas liks apsvērt citiem, kur labāk krāt jūdzes. Lai arī programma citādā ziņa ir laba (piemēram, tā dod 100% jūdžu daudzām klasēm, kur BA programma nedod neko vai tikai 50%), tomēr nevaru vairs tik viennozīmīgi apgalvot, ka tā ir labākā FFP.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19819
Manīts: pirms 25 min
Kur: RIX

Explorer awards bija viens no iemesliem, kādēļ es pārāk neskumu par US Airways / American Airlines apvienošanos… Frown