3 nedēļu ceļojums pa ASV

1 atbilde [Pēdējā ziņa]
dzintars78
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/10/2012
Ziņas: 9
Manīts: pirms 6 gadi

Sveiki.

Uzskatu par pienākumu pāris vārdus uzrakstīt, tāpēc vien, ka daudz informācijas ieguvu no šeit ievietotajiem rakstiem. Liels paldies OLORENSO, jo kanjona apli Lasvegasa-Page-Lasvegasa nokopēju viens/viens (izņemot pastaigu lielajā kanjonā - nebija laika, tādēļ kā alternatīvu izvēlējamies lidojumu ar helihopteru virs kanjona).

Nerakstīšu par izjūtām un iespaidiem, jo tas man sevišķi labi nepadodās, bet varu pateikt vienu - ceļojums bija super! Emocijas, iespaidi... Galvenais, ka ceļojums sanāca kā plānots - pirmo reizi nekas nenogāja greizi!

Tātād, minēšu pašu galveno - maršrutu un to, kas daudzus interesē visvairāk:) - budžetu. (Kopā ceļojām četri cilvēki izmaksas norādīšu par savu ģimeni, tātad par diviem cilvēkiem).

25.marts Rīga - Amsterdama - Atlanta (nakts viesnīcā Atlantā)

26.marts  no rīta 6:00 Atlanta - Dallasa DFW

26.marts -30.marts Dalasa un apkārtne - dzīvojām pie draugiem. Liels paldies par jauko uzņemšanu:) Apskatījāmies Dallasu, FortWorth un Arlingtonu, braucām ar riteņiem, iemēģinājām six flags amerikāņu atrakcijas parku un nosvinējām lieldienas, vēl un vēl.... (Nebija izmaksas par naktsmājām)

30.marts vakarā avio Dallasa - Lasvegasa. Paņemam iepriekš izīrēto auto (Alamo) un dodamies uz rezervēto viesnīcu, lai otrā rītā sāktu ceļojumu apkārt lielajam kanjonam apmēram 1500km. Maršruts precīzi, kā OLORENSO rakstā minēts. (Helikopters ir katra centa vērts)

2.marts vakarā atgriežamies Lasvegasā, 3.martā izstaigājam Vegasu gan dienā, gan naktī, mazliet uzspēlējam automātus 10$

4.martā no rīta avio Lasvegasa - Newyork, sameklējam rezervēto dzīvokli (airbnb.com), nopērkam nedēļas metro karti un otrā dienā paburzamies pa pilsētu - sākumā galīgi nepavilka, tāpēc 6.martā izmantojam draugu ielūgumu uz Wašingtonu, un no rīta ar vilcienu dodamies  uz Hamiltonu, tālāk ar draugiem, ar viņu auto uz Wašingtonu. Wašingtona super, atkal liels paldies draugiem! (atpakaļ atkal ar vilcienu)

7.8.marts Newyorka iepatikās! Braucām stundas izbraucienā ar kuģīti apkārt Manhetenai, dāmas gāja uz Broadway izrādi, gājām uz klubiņu un vēl, vēl...katrs pēc velmēm (memoriāli, centrālparki, veikali,  apskates objekti)

9.marts no rīta avio Newyorka - Miami nomā paņemam auto (Alamo) un dodamies uz rezervēto māju FortLauderdeilā. (Arī airbnb.com) Šeit īpaši netrakojām - spiedām uz atpūtu pludmalē.

10.marts pludmale, Evergleidas parks un izbrauciens ar airboat

11.marts Brauciens uz KeyWestu 300km vienā virzienā (pludmale, pilsēta, plānā bija Liedzkalniņa muzejs, bet neliels terorakts pasākumu izjauca)

12.marts Veči brauc okeānā makšķerēt, dāmām pludmale (Cope iespaidīga! Izjūtas.....viļņi....)

13.marts pludmale

14.marts Miami pludmale, pelde, vakarā avio Miami - Parīze - Rīga (Rīgā 15.marts 22:00)

Protams pa vidu bija arī šopings. Ēdām dažādi gan MCdonalds, gan restorāni, gan mājās paši gatavojām. Ar ēšanu nav problēmu var ēst, kā vēlās.

Izmaksas:

Visas avio biļetes (10pārlidojumi), viesnīcas, auto (divās vietās), dzīvoklis, māja, apdrošināšana un esta vienam cilvēkam bez dažiem latiem 1000Ls

Ekskursijām ēšanām un šopingam kopā ar sievu iztērējām vēl 1500Ls, tātad mums abiem 3500Ls

(Helikopters vienam 200$, makšķerēšana vienam 130$, teātris vienam 50$ ieejas parkos svārstās vienam no20-50$, nacionālajos parkos ir vienreizēja karte (kas der visos nac parkos) uz visiem par 80$)

Ar naudu ir tā - varēja iztērēt divreiz vairāk un, ja gribētu sev ko liegt, tad  par kādiem 500LS mazāk.

Ja ir kādi jautājumi labprāt atbildēšu.

 

Olorenso
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/09/2012
Ziņas: 20
Manīts: pirms 5 gadi

Dzintars78, jūtos pagodināts, ka mans maršruts kādā no ceļojuma posmiem Jums noderēja Wink patiesībā grūti gan to pilnībā nosaukt par manu, jo tieši tāpat kā tu, arī es ļooooti daudz ieguvu no šajā portālā citu ceļotāju rakstītā!

Vispār pēc sava ASV brauciena sapratu, ka saplānots brauciens lielos vilcienos un apskates objektu līmenī ir baigi labā lieta. Protams, nevajag pārspīlēt, tomēr plānošana palīdz ietaupīt laiku katrā vietā pētot maršrutus un pieņemot lēmumus kur nu tagad braukt Wink