3 Gadu jubileja!

24 atbildes [Pēdējā ziņa]
Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4653
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX.

Sveicu visus šīs lapas apmeklētājus šīs lapas pastāvēšanas 3 gadu jubilejā!!

Esam pa šiem gadiem lidojuši par velti, apmetušies viesnīcās par velti un arī īrējuši mašīnas par velti.

Novēlu visiem daudz jaukus un lētus ceļojumus arī nākotnē!

Vēl gribētu novēlēt būt ne tikai patērētājiem, bet arī cītīgi meklēt un dalīties ar informāciju par lētām ceļošanas iespējām. 

2020:RIX, BGY, HEL, DOH, SEZ, CPH.
http://my.flightmemory.com/buicis

 

 

ancecb
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/04/2009
Ziņas: 187
Manīts: pirms 46 ned

Hip-hip-urrā!!!!

ARD
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2010
Ziņas: 1040
Manīts: pirms 7 st

Iemesls aiziet uz veikalu Laugh !

ilzeok
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 67
Manīts: pirms 5 d

Es neesmu nedz lidojusi par velti, nedz apmetusies par velti, nedz arī īrējusi mašīnu par velti... toties esmu šeit saņēmusi vērtīgu info un nenovērtējamus padomus. Ceļakāja ir tā lapa, kuru es, dzerot rīta kafiju, atveru vienu no pirmajām. Un man dikti liels prieks lasīt, ka kāds ir lidojis par velti, apmeties par velti vai arī īrējis mašīnu par velti Smile Un vispār man te ļoti patīk! Paldies Jurim un pārējiem! Priekā! Smile

P.S. Februārī domāju braukt uz Dienvidindiju - Tamil Nadu un Kerala. Laiks apmēram 3 nedēļas, braukšu viena pati. Starta punkts laikam būs Mumbaja, šobrīd turkiem ir 320 lati. Man liekas, ka šiem laikiem tas ir ok (pagājušogad bija 240 lati), bet varbūt kāds var atrast lētāk? Un jā, būšu priecīga par jūsu personiskajiem, pieredzē balstītajiem "must see" dienvidindijā.  Noderēs domājot par iespējamo maršrutu Smile

Dunduri
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/05/2010
Ziņas: 742
Manīts: pirms 1 ned

Liels paldies aktīvākajiem info piegādātājiem! Neticami, ka šāda lapa var eksistēt bez reklāmu baneriem. Jums ir talants "uzsēdināt uz Ceļakājas adatas" ceļošanas fanus. Arī es esmu kļuvusi atkarīgā.
Bet Jurim, protams, vislielākie fanu applausi

Māris
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 3706
Manīts: pirms 1 d

Viens no maniem mīļākajiem forumiem - ieskatos šeit ikreiz, kad esmu pie datora. Vislielākais paldies Jurim, ka šo vietu ir izveidojis un uztur tik jauku un pie tam vienmēr ir tik korekts, laipns un atsaucīgs, atbildot uz visdažnedažādākajiem jautājumiem.

Erkils
Lietotāja Erkils attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/07/2009
Ziņas: 578
Manīts: pirms 5 ned
Kur: LV

Pirmā lapa,ko vienmēr izlasām,daudz kas ir noderējis un palīdzējis.Liels paldies visiem par atsaucību.Diemžēl mēs un es domāju,ka arī daudzi citi nav vēl tādā līmenī,ka prot visus knifus atrast,vairāk esam patērētāji,paldies tiem,kas dalās,it sevišķi Jurim,Buicim,RX, un kādreiz at'Pīpmanim un Blondai,kas ir profesionāļi.

Erkils
Lietotāja Erkils attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/07/2009
Ziņas: 578
Manīts: pirms 5 ned
Kur: LV

Aizmirsu pierakstīt,ka pateicoties ceļakājai cilvēki ir uzdrošinājušies ceļot paši,tai skaitā arī mēs.Nemaz nepazīstu tik daudzus,kas to uzdrošinās,vismaz te perifērijā.Vēlreiz paldies.Aizmirsu pasveicināt Randomu un Bumbulu.

sunfuns
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/06/2011
Ziņas: 1103
Manīts: pirms 6 st

Apsveicu! Es te sameraa nesen, bet skaidri redzams kapec sis forums tik populars. Taa turpinat! 

2018: RIX, FRA, ZRH, BSL, VIE, MUC, SJJ, BKK, REP, PNH, BOM, CCU, DXB, IXB, HYD, VTZ
https://traveltip.org/visited.php?sunfuns

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19669
Manīts: pirms 8 st
Kur: RIX

No manis arī sveiciens jubilejā visiem līdzatkarīgajiem. Smile

Atvainojos, ka aizkavējies ceļakājas bagāžas karšu projekts. Biju cerējis, ka uz jubileju būs gatavas. Vēl nav, bet noteikti būs!

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19669
Manīts: pirms 8 st
Kur: RIX

ilzeok rakstīja:
P.S. Februārī domāju braukt uz Dienvidindiju - Tamil Nadu un Kerala. Laiks apmēram 3 nedēļas, braukšu viena pati. Starta punkts laikam būs Mumbaja, šobrīd turkiem ir 320 lati. Man liekas, ka šiem laikiem tas ir ok (pagājušogad bija 240 lati), bet varbūt kāds var atrast lētāk?

Septembrī bija šāda 'akcija': http://www.celakaja.lv/forumi/cenu-kluda-indija-no-213-eur, bet kopš tā laika neko izcilu neesmu manījis. No Eiropas var šobrīd izkombinēt par aptuveni 260 LVL, bet manuprāt ietaupītie 60 LVL iztērēsies par tikšanu uz izlidošanas / ielidošanas pilsētām.

evo
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 863
Manīts: pirms 11 st

pievienojos.

mēs visi esam baigi foršie un tas ir tik vienkārši Smile

laiks gan skrien Smile

Zekite
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/11/2009
Ziņas: 20
Manīts: pirms 5 ned

Paldies par šo lapu,  ari es jau esmu pieradusi te ikdienu ieskatīties!

lietus
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 131
Manīts: pirms 1 d

Paldies Jurim, ka ir šāda lapa, kurā var pasapņot un savus sapņus arī piepildīt! Smile

lietus

blonda
Lietotāja blonda attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/01/2010
Ziņas: 283
Manīts: pirms 2 gadi

Suminājumi mums visiem! Tiešām ir sajūta, ka esam labi paziņas, kuri regulāri tiekas un apmainās ar informāciju par kopīgo kaislību ceļošanu. Ir sajūta, ka man ir draugs Juris, Buicis, ARD, RX un daudzi citi draugi. Citreiz lidostā skatoties apkārt aizdomājos, kuri man apkārt varētu būt ceļakājieši. Vadot apmācības par sociāliem mēdijiem, šo lapu vienmēr minu, kā labāko piemēru interneta forumu vidū! Tā turēt tik tālāk Wink!

RX
Lietotāja RX attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/07/2009
Ziņas: 2898
Manīts: pirms 17 st
Kur:

Pievienojos sveicēju pulkam un novēlu visiem virtuālajiem draugiem daudz foršu ceļojumu.

Man diemžēl nav laika sekot līdzi informācijai citos forumos vai kombinēt lētus lidojumus, lai par atradumiem šeit informētu pārējos. Tāpēc ceļakājā drīzāk esmu patērētājs. Varu vienīgi kādreiz padalīties ar savu pieredzi, ja redzu foruma tēmu, par kuru man ir ko teikt.

Esmu pateicīgs cilvēkiem, kas savu laiku velta tam, lai dotu iespēju citiem ceļot lētāk.

Daudzus ceļakājas biedrus jau ir nācies satikt, un ar daudziem vēl tiksimeis. Ar kikr dosimies tūrē uz Anhela ūdenskritumu, bet zaza ceru satikt uz Los Roques jau tuvākā mēneša laikā. Jau pavisam drīz būs 2000 lietotāju, un vēl vairāk iespēju iegūt jaunus draugus.

Randoms
Lietotāja Randoms attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2008
Ziņas: 443
Manīts: pirms 19 ned
Kur: Rix

Oho ! Jau 3 gadi.. Atzīšos, ka esmu gan lidojis par velti (ryanairs), gan palicis viesnīcā bez maksas (accor vaučeri), gan iepazinis viesnīcu "Rīga" par 5 ls, gan par "vidējam ceļotajam" neticami zemi cenu pabraukājis pa Āziju, uzdevies par čomu Stīvam IHG viesnīcā.. tak nemaz nevar visu atcerēties... Principā nevar nepateikties šai lapai Smile

Bet, kas pats lieliskākais, te "nedzīvo" padebīlo un ar visu neapmierināto interneta komentētaju pulks, kas lej negācijas ar katru savu komentāru.. Ja arī kaut kad parādās kāds negatīvāks teksts, tas tiek iznīdēts jau saknē, un tieši tāpēc šo forumu lietot ir dikti patīkami.

Tā kā - pievienojos pateicības runā par Jura paveikto, kā arī joprojām iefanoju par dažiem eksemplāriem, kuri spēj atrast neticamus veidus, kā ieekonomēt un ceļot izdevīgāk, un kuri nesavtīgi dalās ar šo info !

Joziks
Lietotāja Joziks attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/06/2009
Ziņas: 437
Manīts: pirms 10 st

Sveiciens visiem ceļotmīļiem un pasaules iekarotājiem!

Esmu izmantojusi daudzas reizes šeit publicētās norādes uz akcijām, bet pati īpaši neesmu dalījusies savos iespaidos un atradumos, jo dažreiz liekas, ka te gandrīz visi baiiigieee profiņi Smile, kaut gan mūsu ceļojums  uz Isanas  reģionu Taizemē varētu daudzus interesēt. Ja kas - jautājiet!

Paldies Jurim par lapas uzturēšanu! Priekā!!!

pecina
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/10/2010
Ziņas: 427
Manīts: pirms 7 ned

Jurim ordeni par būtībā vienkāršo, bet tik ģeniālo celakaja.lv

Malači visi, kas dalās ar savu pieredzi, atklājumiem, personīgo viedokli.

Juri, optimismu, izturību un tikpat daudz pacietības atbildot uz visiem jautājumiem, lai arī dažreiz tie var šķist muļķīgi tik pieredzējušam ceļotājam.

Protams, tikai visiem kopā izdodas uzturēt to jauko un nepiespiesto atmosfēru, kas ir šeit- ceļakājā Smile

Diana
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 412
Manīts: pirms 28 ned

Es tāpat kā daudzi citi Ceļakājas biedri nevaru iedomāties savu ikdienu bez šīs lapas! Kas tik nav izmantots... Accor vaučeri pateicoties Grietas ziņai, Hoxton hotel par 1GBP, Venecuēla pateicoties Buicim, LH kodi utt. Paldies visiem, kas dalās pieredzē un iegulda savu laiku, lai atrastu izdevīgāko variantu!

Patīkami ik dienu apmeklēt šo lapu, jo zinu, ka to uztur viens no atsaucīgākajiem, inteliģentākajiem un pacietīgākajiem cilvēkiem, kādu es pazīstu i-neta vidē. Juri, Tu noteikti esi pelnījis šampanieti un kūku ar trīs svecītēm! Smile

zince
Lietotāja zince attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/12/2008
Ziņas: 55
Manīts: pirms 4 ned

Vai arii triis kuukas un vienu sveciiti Smile

andris1
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 2698
Manīts: pirms 6 ned
Kur: RIX

Labu (tiešām labu!) konjaku!

ilsse
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/04/2011
Ziņas: 6
Manīts: pirms 1 gads

Arī es pievienojos apsveikumiem. Šo lapu lietoju salīdzinoši nesen, bet nu tā ir kļuvusi par neatņemamu manas ikdienas sastāvdaļu Smile paldies visiem, kas to uztur tik pozitīvu, ievieto dažādus noderīgus padomus un tiešām labs cenas! Tā turpināt! Smile

Pateicoties šai lapai pēc 3 nedēļām došos uz Venecuēlu, kur sen jau gribēju nokļūt, bet lidojuma cenas līdz šim vienmēr atturēja Smile

Skudrina
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/04/2009
Ziņas: 219
Manīts: pirms 10 ned

Es arī visus sveicu lieliskākā saita jubilejā! Smile Jāatzīst, ka kopš nogulēju raiņa 0.00 cenas, kas bija jau pasen, turu šo lapu vaļā konstanti ..  Jurim žetons par šīs lapas izveidi, uzturēšanu un vērtīgajiem komentāriem! Smile

injn
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/08/2009
Ziņas: 36
Manīts: pirms 26 ned

Sveicieni arī no manis! Tā tik turpināt!!!!!Smile

Ar cieņu, Inga.