Uz Grīnsboro maijā / jūnijā

3 atbildes [Pēdējā ziņa]
Diana77
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/07/2014
Ziņas: 39
Manīts: pirms 4 gadi

(Pārlieku šajā sadaļā — Juris)

Sveiki! Lūdzu jūsu viedokli. Cītīgi meklēju izdevīgāko variantu lidojumam Rix - Greensboro (GSO) - maija beigas-jūnija sākums. Vai divas stundas būs pietiekami starp reisiem (piem. Vašingtona Dulles lidosta uz GSO). To variantu ir ļoti daudz. Diemžēl, kopš sāku meklēt biļetes decembra sākumā, cenas arī kāpušas. Kā būtu labāk meklēt - vai uzreiz līdz galapunktam, vai labāk meklēt un gaidīt izdevīgu cenu RIX-JFK, jo iekšzemes lidojumiem īsti cena nemainās. Vai bagāža jau ir ieklauta cenā vai tā ir jāpērk atsevišķi? Diemžēl ievadot visus datus, bagāžas pievienošana ir neaktīva. Nesaprotu, kas ir jādara. Paldies.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20432
Manīts: pirms 18 ned
Kur: RIX

Divas stundas ir pietiekoši, ja pērc vienā biļetē savienoto lidojumu. Ja pērc atsevišķi, var nepietikt, jo rindas ASV imigrācijā ir neprognozējami garas. Ne savas vainas dēļ nokavējot savienoto lidojumu, Tevi pārliks uz nākamo reisu uz GSO; ja būsi pirkusi atsevišķas biļetes, visādi var sanākt, atkarībā no darbinieka garastāvokļa (Eiropā šādā gadījumā garantēti būs jāpērk jauna biļete, bet ASV ir pielaidīgāk, var paveikties).

Ja pērc vienā biļetē no Rīgas uz GSO, bagāža būs iekļauta līdz galam. Ja pērc atsevišķu biļeti vietējam lidojumam, tad tam bagāža būs par papildmaksu (izņemot ar Southwest, kur visiem pienākas 2 somas).

Domāju, ka līdz Taviem lidošanas datumiem vēl 10 reizes cenas celsies un kritīs. Uz GSO es gan necerētu dabūt superakciju. Vari skatīties uz Šarlotu CLT, tā 150 km no Grīnsboro, 20 dolāri ar Amtrak vilcienu.

Var skatīties lidojumus ne no RIX, piemēram Oslo-Šarlota (OSL-CLT) šobrīd dabūjams par ~250 EUR turpatpakaļ džetojot (16.—29. maijs), bagāža iekļauta. Ķēpīgi gan sanāk, no Rīgas uz Oslo piepirkt un pēc tam vēl no Šarlotas uz Grīnsboro. Bet starpkontinentālā avio cena laba. Smile

Diana77
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/07/2014
Ziņas: 39
Manīts: pirms 4 gadi

Liels paldies par atbildi. Saki lūdzu, kuri pēc tavām domām ir labākie meklētāji? Piemēram no Oslo lidojums, caur kuru atradi? Mums jau laikam vieglāk (lētāk) nokļūt ir līdz kādai no Stokholmas lidostai. Tad varbūt no turienes meklēt? Liels paldies Tev vēlreiz!

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20432
Manīts: pirms 18 ned
Kur: RIX

Tos pašus sākumā uzskaitītos meklētājus arī iesaku: Lidojums — pirms jautāt, izlasi lūdzu šo!

Kad atrasta laba cena, vari paskatīties, vai to nevar vēl samazināt ar šo paņēmienu: Kā ietaupīt līdz 30 EUR jebkurai(?) aviobiļetei (tripošana/kaijošana)

Liela atšķirība cenas ziņā no Rīgas uz Oslo vai Stokholmu nav, tāpat 20-30 EUR ar Norwegian https://www.norwegian.com/en/destinations/Riga-Alldestinations, džetojot vēl 10-20 EUR var ietaupīt.