“Mego” lielā rudens loterija

Nav atbilžu
IevaGr
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/10/2015
Ziņas: 3
Manīts: pirms 4 gadi

Veikalu tīkls "Mego" aicina savus klientus piedalīties lielajā rudens loterijā un laimēt jaunu automašīnu "ToyotaYaris MY14", kā arī citas vērtīgas balvas, tostarp ceļojumu dāvanu kartes no "INTERLUX TRAVEL".

Lai piedalītos, līdz 2016.gada 27. novembrim (ieskaitot), vienā pirkumā ir jāiegādājas jebkuras divas loterijas preces, jāreģistrējas loterijai un jāsaglabā pirkuma čeka oriģināls. Viens pirkuma čeks var laimēt tikai vienu balvu

Kopumā paredzētas trīs izlozes - pirmā 7.oktobrī, otrā - 4.novembrī, bet pēdējā - 2.decembrī, kad arī tiks noteikts galvenās balvas – automašīnas “ToyotaYaris” ieguvējs.

Kopā tiks izlozētas 216 balvas, tai skaitā galvenā balva.

Loterijai var reģistrēties, nosūtot SMS uz numuru 1881 ar tekstu: MEGO atstarpe Čeka numurs atstarpe Vārds atstarpe Uzvārds atstarpe Vecums atstarpe Pilsēta/Apdzīvota vieta, kur veikts pirkums, atstarpe e-pasts. Piemēram: MEGO 123456 Jānis Ozoliņš 25 Dobele janis [at] inbox [dot] lv. SMS tekstā vārdu un uzvārdu var norādīt ar mīkstinājumiem un garumzīmēm.

Reģistrēties var arī "Mego" loterijas mājas lapā www.megoloterija.lv, kur pieejami loterijas noteikumi un viss loterijas preču saraksts

Balvas:

1X Automašīna Toyota Yaris MY16

35X Dāvanu karte ceļojumam 100.00 EUR vērtībā no

"INTERLUX TRAVEL"

20X Masāžas iekārta "Vario"

25X Gotika Auto dāvanu kartes 50.00 EUR vērtībā

84X MEGO dāvanu karte 20.00 EUR vērtībā (*derīga tikai MEGO veikalos)

50X AVON kosmētikas komplekts

Grasberga