Lidojums Palermo-Rīga-Palermo, 2015. gada augusts

6 atbildes [Pēdējā ziņa]
sanchodepancho
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/05/2015
Ziņas: 1
Manīts: pirms 7 gadi

 Veeletos uzzinaat, kaadas leetaakas opcijas veel vareetu buut lidojumiem no Palermo uz Riigu un atpakalj uz Palermo, 2015. gada augustaa (aptuvenajaa laika posmaa no 5 liidz 20 datumiem, datumi elastiigi +/- piecas dienas), bez nododamaas bagaazhas.

Esmu apskatiijusi dazhaadus variantus, bet videeji leetaak par 200 euro sakombineet neizdodaas Frown, jo taa ir augstaa tuurisma sezona.

1) turp atpakalj lidot no Trapani uz Kaunju ar Ryanair un tad ar autobusu uz Riigu (lidojumi 198 euro).

2) lidot no Palermo uz Milaanu ar Easyjet un no Milaanas uz Riigu ar Ryanair (lidojumi 232 euro). Celojot pa vidu vareetu but arii viena extra diena uz vietas Milaanaa.

3) lidot no Palermo uz Milaanu ar Easyjet un tad no Milaanas uz Vilnju ar Ryanair un no Vilnas uz Riigu ar autobusu (lidojumi 220 euro) 

4) tad veel skatiijos lidojumus no Palermo uz Romu (ar Easyjet, diezgan pa leeto turp atpakalj ap 47 euro), tomeer no Romas uz Riiigu (un Riiga-Roma) neko praatiigu un izdeviigu atrast neizdevaas (pat lidojot veel caur vienu papildus galaeerkji), kopsummaa vienmeer paarsniedz 200 euro.

Vai pastaav iespeeja, ka cena kaadaa briidi vareetu nosliideet zem 200?

Paldies par atsauciibu!

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 4498
Manīts: pirms 1 d

Ir pamatotas aizdomas, ka uz izvēlēto laiku 200 naudiņas ir haļava un jāgrābj ciet nekavējoties, jo tūlīt pat 300 var izrādīties sapnis.

Ingemaars
Lietotāja Ingemaars attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/04/2010
Ziņas: 2027
Manīts: pirms 1 d
Kur: RIX

Varbūt, ka kāds posms no sekojošajiem noder: Smile Datumi +/- Tavi.

Trapani → Memmingen ar Ryanair (cenas vēl nākotnē var mainīties uz leju, tapēc neko konkrētu neliku).

Memmingen>Munich ???

Munich>Berlin ar http://deeu.megabus.com/default.aspx (~3.-EUR), return

Berlin>WAW ar http://www.polskibus.com (~85.- 90.- PLN = ~23.- EUR), return

WAW>RIX (~36.-EUR), return pērkot ar slepenā paņēmiena metodiku

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 9702
Manīts: pirms 15 st

Paturpināsim sančopančo tēmu un apspriedīsim Sicīlijas vienas no Jūrmalām viesnīcas. Kaut kā parādījās biļetes un visticamāk, ka tas ir Eiropas negantākajā atvaļinājumu laikā, kad visi plēš ko tik var noplēst.

Lidojums uz Trapani. 03.08.-10.08. Pētīju Trapani, Marsalu un virzienu uz Palermo (ieskaitot). Nekas brīnišķīgs nerādās pie apvāršņa. Kaut kādus 60-70Eur/2.pers.nemaz negribas maksāt. Pa nostākiem krūmiem var dabūt drusku lētāk. Papētīju arī 1/2 kreisās lapas. Uz nekādiem fantastiskiem panākumiem neceru, bet pacīnīties vajag. Tagad rakstīšu Trapani tūrisma kantorim, lai apstāsta, kā tur viss veidojas un vai ir kādi paziņas bez starpniekiem. Vēl ceru uz kādiem tantiņu pulcēšanās skvēriem, kur var salīgt izdevīgu darījumu (ielidošana no rīta). Tiesa, nedēļu diez vai izdosies, bet tikmēr var rosīties un sadalīt 2 daļās.

Ko Meistari un Meistares teiks? Skopums jeb cīņa? Ko darīt? Kā būt?

 

 

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 9702
Manīts: pirms 15 st

Marsalas tūrisma kantoris atbild zibenīgi. Piedāvājums ar tā neko. Visticamāk, ka tur strādā kāds no Eiropas citas valsts jauniešiem. Rīt varēšu noziņot attiecību: personal e-mail vs official websites. Bišku pēdējo nakti jāpārgrupējas. Bet nekāda vaina, varēs lidmašīnas pārskaitīt.

 

 

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 9702
Manīts: pirms 15 st

Ziņojums. Abi tūrisma info kantori atbildēja ātri un produktīvi. Dabūju sakarīgu dzīvokli centrā ar vērtējumu 9.5 balles par aptuveni 12Eur/naktī lētāk nekā c.tīkliem. Viena nianse. Tagad paprasīja 50% priekšapmaksu. Visticamāk, ka high season negrib riskēt un nodrošinās pret jokdariem. Sūtīšu tik projām! Vienīgais risks, ja tas info čalis norādījis savu kontu un pēc tam uz pusgadu aiziet jūrā!Smile

 

 

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 9702
Manīts: pirms 15 st

Iepinos pamatīgā mežā! Sasūtīju c.kantori (neoficiālu) un sabijos. Tagad bliezu pa ofic.kantoriem. Cena laba. Viss pasūtīts! Sadomāju piezvanīt. Parunājām ar! Fāterīts tā noblieza pronto valodā, ka LF apklusa uz ilgu laiku!Frown Bišķi paprontoju un aplūzu. Bet sapratāmies, ka būs stabīlo kontakto befōre tripo!Smile Ariverderčijs!

 

 

reina
Nav tiešsaistē
Kopš: 16/01/2019
Ziņas: 6
Manīts: pirms 5 d

Sveiks, mēs uz Trapani lidojam 10. augustā, būtu interesanti dzirdēt kā Tev gāja. Esam nobukojuši naktis Marsalā-Palermo un Castellamare del Golfo. Pagaidām plānojam sabiedrisko, auto īre izskatās neadekvāti dārga

MR.