Covid tests egl bezkontakta aparāta

6 atbildes [Pēdējā ziņa]
pegazs
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/04/2009
Ziņas: 11
Manīts: pirms 10 ned

Sveiki!

ceturtdien jalido, rit pieteikts egl parastais deguna bazhamais tests, bet tagad lasu par gulbja bezkontakta aparātu pie alfas un nevaru saprast vai tur nodotais siekalu tests ir tas pats pķr tests un derīgs ceļošanai? Vai izdos angliski( zinu ka sev varu apskatīt analīžu vēsture angliski) bet bērniem tāda veida nav piekļuves. Baigi negribas viņus mocīt ar koku deguna, ja var nodot siekalu testu. Varbūt kāds ir izmantojis un der? 

orsons21
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 11217
Manīts: pirms 1 st
Kur:

Nav tāda testa veida ''derīgs ceļošanai''. No Latvijas laiž ārā arī vispār bez testa. Lasi noteikumus galamērķa valstij, aviokompānijai un/vai tranzīta valstij, ja tāda ir. Ja tur kaut kur ir rakstīts, ka vajag ''nasopharyngeal swab'', tad siekalu tests nederēs. PĶR tests man liekas, tas siekalu tests ir. 

pegazs
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/04/2009
Ziņas: 11
Manīts: pirms 10 ned

Paldies par atbildi. Visur rakstīts pcr, nekas par nasal swab. Nu labi, no rita uzzvanishu vēl gulbim, ko vinji tur raksta atbilde viena un otra varianta.

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 6741
Manīts: pirms 1 d

Protams, vislabāk zvanīt tieši kantorim!

Cerams, nebūšu nekorekts. Kur laidīsiet? Obligatorijs jeb foršs pavasara vojāžs? Atbildēt var šifrētā formātā. Nu, tā, lai citus iedvesmotu!Smile

 

 

orsons21
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 11217
Manīts: pirms 1 st
Kur:

Man vēsturē ir abi testu veidi. Angliskajā variantā klasiskajam ir augšā rakstīts SARS-CoV-2 RNA (RT-PCR), maziem burtiņiem apakšā ''Oropharyngeal and nasopharyngeal swab''.

Siekalu testam (bet ne no mašīnas) ir augšā SARS-CoV-2 RNA in saliva (RT-PCR), apakšā maziem burtiņiem parauga ņemšana - external. 

Kā redzams, PĶR testi ir abi, bet vai der, jāprasa valstij, uz kuru brauc. Teorētiski jau siekalu testam viegli var nodot cita cilvēka siekalas. 

pegazs
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/04/2009
Ziņas: 11
Manīts: pirms 10 ned

Pleziirs, pleziirs Grin

 

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 7335
Manīts: pirms 2 d

EGL mājas lapā vēl ir labi tas, ka, autorizējoties ar internetbanku, vari pats dabūt testa rezultātu gan LV, gan EN. Neaizmirsti, ka EGL pie ALFAS tas aparāts strādā, veicot priekšapmaksu un skennējot QR kodu ar apmaksas apstiprinājumu vai kaut kā tā. Citi kantori tagad LV taisa testus arī bez maksas (ja ir simptomi, kuru esamību nekur nepārbauda). Cik pārbaudīju autorizējoties EGL, tad arī ar aparāta palīdzību nododamajam siekalu testam var paprasīt izdruku EN, bet sliktā ziņa ir tā, beidzamais solis ir - MAKSĀT AR KARTI 29,00 EUR. "Haļava" kā citur nesanāks gan.