"BalticMiles" pievienojas luksusa viesnīcu tīkls "Rixos Hotels"

Nav atbilžu
Salvis
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2011
Ziņas: 65
Manīts: pirms 6 gadi
Kur: 4km uz ZA no RIX

 Rīga, 5.jūl., NOZARE.LV. Daudzpartneru lojalitātes programmai "BalticMiles" pievienojusies luksusa viesnīcu tīkls "Rixos Hotels", biznesa portālu Nozare.lv informēja uzņēmumā.

Viesnīcu tīklā ietilpst kūrorti, villas un pilsētu viesnīcas Turcijā, Kazahstānā, Lībijā, Horvātijā, Bahreinā un Ukrainā.

"BalticMiles" izpilddirektors Gabi Kols skaidro, ka patlaban "BalticMiles" dalībnieki var pelnīt punktus gandrīz 10 000 dažādās vietās visā pasaulē.

"Rixos Hotels" tika izveidota 2000.gadā. Tā orientējas uz tradicionālo turku viesmīlību un unikālu spa piedāvājumu pasaules labākajās vietās. Patlaban Antālijā bāzētais viesnīcu tīkls ietver septiņus "premium" klases kūrortus un villas, kā arī piecas pilsētu viesnīcas.

"BalticMiles" daudzpartneru lojalitātes programma tika atklāta 2009.gada oktobrī. "BalticMiles" piedāvā pelnīt punktus, iegādājoties aviobiļetes, viesnīcu pakalpojumus, SPA pakalpojumus, auto nomu, kino biļetes, smaržas un kosmētiku, dārglietas un rokas pulksteņus, dizaina priekšmetus, somas un koferus ceļošanai, bērnu mantas un 2700 cita veida preces un pakalpojumus.

Patīkamu ceļojumu vēlot, Salvis