Atlaides US Airways bonusa biļetēm uz Ziemeļameriku (t. sk. Havajām, Aļasku)

20 atbildes [Pēdējā ziņa]
Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20026
Manīts: pirms 5 d
Kur: RIX

Būtība tāda, ka US Airways piedāvā lielas atlaides bonusa lidojumiem starp Ziemeļameriku un Eiropu ziemā, kad viņuprāt ir nesezona (Off-Peak). No amerikāņu viedokļa tā ir, februāris Parīzē nav tas romantiskākais mēnesis, bet no mūsu viedokļa nokļūt piemēram Havajās februārī ir īstais laiks, kur nu vēl ar atlaidēm. Un atlaides strādā lidojot arī virzienā no Eiropas… Smile

Nosacījumi

Datumi. Off-Peak biļetes ir pieejamas ceļojumiem no 15. janvāra līdz 28. februārim.

Cena. Lidojumi maksā 35 000 jūdžu ekonomiskajā klasē, 60 000 biznesa (turpatpakaļ), plus 150-250 dolāri nodokļos un piemaksās atkarībā no galamērķa. Parastās cenas ir 100 000 vai vairāk jūdzes par biznesa klasi (kuru US sauc par Envoy klasi).

Galamērķi. Tas, cik plaši viņi definē Ziemeļameriku, ir ļoti patīkami. Smile Lidot par šīm cenām var no Eiropas uz ASV kontinentālo daļu (ieskaitot Aļasku), Havajām, Kanādu, Bermudu, Karību salām, Centrālameriku un Meksiku…

Maršruts. Var lidot vienkārši turpatpakaļ uz kādu pilsētu (tad iespējams lidojumu norezervēt tiešsaistē), var lidot vai nu open-jaw vai ar stopover pa ceļam (bet ne abus variantus reizē), tādā gadījumā jāzvana, lai rezervētu. 

Izpildītājs. Atlaide attiecas tikai uz lidojumiem, ko izpilda US Airways vai viņu apakšuzņēmumi. Tas ir būtisks ierobežojums, tā dēļ nevar lidot no Rīgas, bet gan no Eiropas pilsētām, kur ir US izpildītie reisi: Minhene, Frankfurte, Brisele, Amsterdama, Londona, Mančestra, Glāzgova, Dublina, Atēnas, Roma, Venēcija, Cirihe, Parīze, Barselona, Madride, Lisabona. Man visērtākā liekas Frankfurte, kur var nokļūt ar Lufthansu, nemaksājot papildus par bagāžu.

Rezervēšana. Rezervēt var tiešsaistē: Book award travel. Izvēlamies izlidošanas vietu un galamērķi, vēlamo klasi (coach/Envoy), datumus, un pēc tam, kad nospiests «Search flights», redzams kaut kas tāds:

Meklēju no Frankfurtes uz Sandjego, biznesa klasi; zilie datumi ir tie, kad pieejamas vietas par off-peak jūdžu cenām. Kā redzams, pieejamība ir ļoti laba. Smile

Ja ir vēlme lidot open-jaw, vai ar stopover, pirms zvanīšanas labāk sagatavoties, meklējot mājaslapā lidojumus uz iecerētajām pilsētām un tā noskaidrojot, kuros datumos kuriem lidojumiem ir brīvas vietas.

Izdevīgākie maršruti. Ja jau cena jūdzēs fiksēta, tad izdevīgāk lidot vistālāk vai turp, kur cena naudā parasti visaugstākā. Smile Un izmantot open-jaw vai stopover, ja ir uzņēmība zvanīt un rezervēt pa tālruni. 

Neapšaubāmi izdevīgi ir uz Havajām (US lido uz Kauai (LIH), Honolulu (HNL), Kahului (OGG), Kona (KOA)), turklāt biznesa klasē. Tāpat neslikti uz Rietumu krastu, un var izvēlēties dažādas mazākas lidostas, nevis parasto Sanfrancisko vai Losandželosu. Aļaska, ja nav bail no aukstuma. Labs variants arī Bermuda (BDA), daudzās mazās Karību salas, Jamaika, Kostarika, Belize, Meksika, Kanādas tālais gals… Visus US maršrutus var izpētīt te: us.innosked.com/

Manuprāt šis ir viens no izdevīgākajiem veidiem, kā tērēt Grand Slam un citās akcijās sapelnītās judzes, pie tam biznesa klasē – US tikko atjaunoja sēdvietas transatlantiskajā biznesa klasē (Airbus 330 lidmašīnām) un šobrīd tā skaitās viena no labākajām, ja ne labākā šajos maršrutos. Serviss gan pieklibo, bet tas amerikāņiem tipiski… Izskatās šādi: 

Vairāk informācijas par jauno biznesa klasi (Envoy Suites) te: http://www.usairways.com/en-us/traveltools/intheair/envoyfirst/envoyclas... (sadaļā A330-200).

Veiksmīgu jūdžu tērēšanu! Man ziemas ceļojums biznesa kalsē jau kabatā. Smile

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4928
Manīts: pirms 25 min
Kur: RIX.

Piedāvājums tiešām labs. Bet tā kā man jūdzes pietiek tikai diviem cilvēkiem, tad nav variantu, jo mēs esam četri. Cītīgāk jākrāj US jūdzes skaistai nākotnei Smile

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20026
Manīts: pirms 5 d
Kur: RIX

Man pietika ar pēdējos 2 gados sakrāto no Star Aliance lidojumiem + divas Grand Slam akcijas (katram kontam). 

Nākamajā Grand Slam būs jāpapūlās vairāk, varbūt ir vērts piemaksāt par kādu hitu, ja rezultātā var dabūt šādus lidojumus. 

bumbuls
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/06/2010
Ziņas: 394
Manīts: pirms 2 d

Kā vispār ir citiem Star Alliance kontiem vai tam pasākumam var tērēt arī jūdzes no M&M konta vai tikai US Airways?

2020: RIX, CPH, LUX, FRA
2019: RIX, CIA, VNO, FRA, LUX, ARN, EWR, LTN, OLB, MUC, IST, SHJ
2018: RIX, LTN, TFS, MAD, VNO, FRA, LUX, ARN, MUC, SXF, WAW, AGP, MLA, CIA
2017: RIX, DUB, TFS, EMA, BGY, STN, FRA, VIE, LUX, STR, PMI, MUC

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20026
Manīts: pirms 5 d
Kur: RIX

Nē, šo piedāvājumu var izmantot tikai tad, ja Tev ir jūdzes US Airways lojalitates programmā Dividend Miles. Miles&More ir savas akcijas un atlaides, Dividend Miles savas, kā piemēram šī aprakstītā. 

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4928
Manīts: pirms 25 min
Kur: RIX.

Ja kādam pietrūxt nedaudz US jūdzes, reku info kā dabūt 100% bonusa jūdzes pērkot. Normālā akcijā parasti ir 50%.

https://buy.points.com/promotions/usairways/

Rihards_007
Lietotāja Rihards_007 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2010
Ziņas: 3706
Manīts: pirms 8 st

Man ir United Airlines MileagePlus judzes. varu tas kaut ka parnest uz US Airways?

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20026
Manīts: pirms 5 d
Kur: RIX

Nē, jūdzes 99,9% gadījumu nevar pārskaitīt no konta uz kontu starp lojalitātes programmām. Un gadījumos, kad var, tas notiek ar milzu zaudējumiem, tā ka nav jēgas. Tapēc jau lidojot nopietni jāpadomā, kurā lojalitātes programmā jūdzes ieskaitīt.

Baltusini7
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/03/2012
Ziņas: 67
Manīts: pirms 2 d

Lasu Jūsu saraksti, un ar baltu skaudību un apbrinu meģinu sekot rakstītajam. Cik noprotu, tad esat apbraukājuši visu pasauli. Katru dienu ieeju "ceļakāja" un palasu Jūsu rakstīto. Taču man nav ne mazākās saprašanas par Jūsu tekstiem. Nesaprotu ko nozīmē open-jaw, bonusi,mileage plus,M&M,dividend miles, grand slam, un daudzi citi sarunvalodas izteicieni. Varbūt varat man ieteikt, kā kaut drusku saprast šos un citus apzīmējumus, jo arī ir vēlme paceļot.Paldies Jums.

ARD
Tiešsaistē
Kopš: 08/01/2010
Ziņas: 1154
Manīts: pirms 6 min

Palasi kaut vai šo forumu rūpīgāk. Vai vēl elementārāk- google.com ieraksti piemēram what's open-jaw utt.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20026
Manīts: pirms 5 d
Kur: RIX

Varbūt tiešām būtu jāuztaisa skaidrojošā vārdnīca terminiem, ko lietojam. Man jau visi liekas pašsaprotami. Smile

Bet par šeit nesaprastajiem vārdiem:

  • open-jaw – 2 lidojumi vienā biļetē, kur atšķirībā no parasta lidojuma turpatpakaļ atgriešanās ir citā pilsētā kā izlidošana, piemēram Rīga-Tokija-Viļņa. Vai arī otrādi, atgriešanās tajā paša pilsētā, bet no cita galamērķa, piemēram Rīga–Tokija un Nagoija–Rīga.
  • Bonusa biļetes ir biļetes, ko aviosabiedrību lojalitātes programmas piešķir tiem, kas daudz lidojuši (jeb kā citādi sakrājuši daudz jūdzes jeb punktus).
  • Mileage Plus ir United Airlines lojalitates programma.
  • Miles & More (M&M) ir Lufthansas lojalitātes programma.
  • Dividend Miles ir US Airways lojalitātes programma.
  • Grand slam ir ikgadēja akcija, ko rīko Dividend Miles, un kur iespējams nopelnīt jūdzes bez lidošanas. Te apspriesta sīkāk
Dunduri
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/05/2010
Ziņas: 756
Manīts: pirms 1 d

Jautājums par AA programmu - viņiem ir nosacījums, ka gadījumā, ja 18mēn nav ar viņiem lidots, tad jūdzes zūd. 18mēn nelidot ar USA kompāniju - diezgan reāli. Vai ir kāds super-triks, kā šito tomēr saglabāt? Piem, lidot ar SAS, bet norādīt, lai skaita AA?

Un vēl - AAdvantage program ir tas pats, kas Dividend Miles vai tā ir kāda apakšprogramma?

Baltusini7
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/03/2012
Ziņas: 67
Manīts: pirms 2 d

Juri un pārējie ceļotāji. Paldies par izskaidrojumu. Centīšos sekot līdzi, un izkost Jūsu tekstus. Varbūt ir mazs lūgums -ja tas iespējams.(nezinīšiem).Dodiet kādu mazu "špikeri"vai kādu ieteikumu, ja kaut ko, kaut kur var dabūt par velti, un kaut ko nopelnīt. Droši vien izklausās smieklīgi-bet tas ir arī tāpēc ka ar valodām man ir trūcīgi. "SORRY" esmu "Padomijas produkts"

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20026
Manīts: pirms 5 d
Kur: RIX

Dunduri – AAdvantage ir American Airlines lojalitātes programma, gluži kā Dividend Miles ir US Airways lojalitātes programma. Tajā jūdzes tiek dzēstas, ja 18 mēnešus kontā nav bijusi nekāda aktivitāte – jūdzes nav pelnītas un tērētas. Pelnīt var ne tikai ar lidojumiem (ar aviosabiedrībām, kas ir tajā pašā aliansē kā American Airlines – oneworld – bet viņiem ir arī citi avio partneri, uzskaitīti te: http://www.aa.com/i18n/AAdvantage/earnMiles/travel/airlines/main.jsp) bet arī ar autoīri, palikšanu viesnīcās utt. Visu iespēju uzskaitījums: http://www.aa.com/i18n/AAdvantage/earnMiles/main.jsp

Baltusini – tāda tēma jau ir, te: http://www.celakaja.lv/forumi/avio-lojalitates-programmu-judzes-par-velti

Sanitaz
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/04/2011
Ziņas: 72
Manīts: pirms 2 gadi

Juris baigais malacis, vienmēr interesata informācija Tev Smile

Tikai cik es saprotu no šī visa, man laikam iet secen šāds piedāvājums, ja neesu lidojusi uz ASV un ar US Airways, bet izmantojusi tikai lētos ryanairus, airbaltic un tūlīt ietestēšu lufthansu ... un plus visi čārterīši, ej nu sazin kas tie tādi bija, kas ved pērkot ceļojuma paketi Smile))

Tātad man ir nulle bonusu punkti – es tos nevaru kaut kā sačubināt pa gadu nelidojot??? Grin

+ jautājums ne pa tēmu, kā ir lidojot ar Lufthnasu, vai ir iespēja iepriekšējā dienā reģistrēties online? jo reiss sanāk baigi agri un lai dabūtu kaut cik ok vietu, būtu forši caur netu visu iepriekšs nokārtot, lai nav jābrauc dikti agri uz lidostu (protams, ja tas nav maksas pakalpojums)

Liels paldies, visiem un Jurim Wink

* SANITA *

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20026
Manīts: pirms 5 d
Kur: RIX

Ir vērts atkārtot vēl un vēl – ja lieto kāds aviosabiedrības lojalitātes programmu, tas nebūt nenozīmē, ka ar to pašu aviosabiedrību arī jālido. Galvenais, lai ir tajā pašā aliansē, kur vairums Tavu lidojumu. Es ar US Airways neesmu vēl lidojis ne reizi, bet jūdzes šiem piedāvājumiem biju sakrājis, tā ka pirmā pieredze būs biznesa klasē. Smile

Lufthansa ir tajā pašā StarAlliance, tāpat poļi, turki, SAS. Visus viņu lidojumus vari ieskaitīt US Airways vai kadā citā lojalitātes programmā (protams pirms tam jāpaskatās tabulās, vai konkrētā nopirktā lidojumu klase vispār pelna jūdzes izvēlētajā programmā).

Nelidojot vari sačubināt US Airways jūdzes no viņu partneriem (viesnīcām, autoīrēm utt.), augstāk pieminētaja Grand Slam akcijā, vēl ir atsevišķa tēma «Avio jūdzes par velti».

(Lufthansai vari iečekoties online 24 stundas pirms reisa, bez maksas protams.)

Sanitaz
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/04/2011
Ziņas: 72
Manīts: pirms 2 gadi

Es tikko pieteicos uz Miles & More caur Lufthansu- ar cerību, tā ka man lidojums ir maijā ar viņiem, ka nopelnīšu savu pirmo bonusiņu, bet laikam ka nesanāks, tie bonusi pelnas tikai pērkot lidojumu??? sanāk , ka nevaru kaut kā sadabūt bonusu uz šā lidojuma rēķina?

Smile))) Juris droši vien šausminās, nu kā var nesaprast Smile))) bet man tāpat kā Baltusini šī sistēma sveša... Smile

* SANITA *

az86
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/01/2011
Ziņas: 179
Manīts: pirms 42 ned

 Sanitaz, kad čekosies uz reisu internetā vai lidostā uzrādi M&M numuru.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20026
Manīts: pirms 5 d
Kur: RIX

Sanitaz rakstīja:
Juris droši vien šausminās, nu kā var nesaprast Smile)))  

Nedaudz ir pārsteidzoši gan. Smile Jūdzes tiek nopelnītas tad, kad lido. Kur jūs ņemat, ka pirkšanai ir nozīme? Nav svarīgi, kas un kad pircis. Svarīgi, lai Tu veic lidojumu un rezervācijai ir pielikts aviosabiedrības (vai tās (alianses) partneru) lojalitātes programmas klienta numurs. Pat ja numuru aizmirsti pielikt, vari pēc tam aizsūtīt iekāpšanas kartes, lai ieskaita kontā. Ja pieliec numuru un pēc tam izdomā, ka gribēji citā programmā ieskaitīt, tad gan nekā, par vēlu.

krikuce
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/10/2009
Ziņas: 108
Manīts: pirms 2 d
Kur: LUX

Sanitaz, ja gribi kaut cik normālu vietu, ieej jau tagad savā rezervācijā un izvēlies pati (ja, protams, labākas vietas jau nav aizņemtas), protams, var gadīties, ka to atdod kadam citam, ja nu gadījumā izvēlēsies vietu, kur parasti liek vecākus ar maziem bērniem. Līdz šim esmu sēdējusi vienmēr tai vietā, kuru izvēlējos.

Te arī pati vari ievadīt savu Mileas and More numuru.

Krikuce

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20026
Manīts: pirms 5 d
Kur: RIX

Lufthansai vietu iepriekš izvēlēties ir iespējams tālajiem lidojumiem, bet ne Eiropas.