Ziemeļigaunija

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
sunfuns
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/06/2011
Ziņas: 1167
Manīts: pirms 4 st

Pēc pāris nedēļām būšu darba darīšanās Tallinā un par cik tā īsti tur nekad nav būts nolēmu paņemt vel extra 3 brīvdienas. Ir kādi ieteikumi ko vēl bez pašas Tallinas būtu vērts redzēt un kur vislabāk palikt pa nakti Igaunijas ziemeļu piekrastē? Vai ir vērts braukt lidz pašai Narvai? Pārlieku gari pārbraucieni šoreiz nav vēlami jo vienam no mūsu kompānijas četri būs tikai rudenī...

2018: RIX, FRA, ZRH, BSL, VIE, MUC, SJJ, BKK, REP, PNH, BOM, CCU, DXB, IXB, HYD, VTZ
https://traveltip.org/visited.php?sunfuns

Debesmanna
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/12/2009
Ziņas: 368
Manīts: pirms 1 ned

 Apceļojām Igauniju gadus 6 atpakaļ. Ziemeļos bija sajūta, ka tūrisms ir galīgi neattīstīts, bet pieņemu, ka viss ir mainījies. Narvā bija sajūta, ka atgriežos padomju laikos, apskatījām cietoksni, bet pati pilsēta uzdzina šermuļus. Kā patīkams atklājums bija Kalvi Castle, kas tolaik bija hotelis ar daudzām zvaigznēm, bet mēs to neņēmām galvā un mierīgi izstaigājām pils parku, apskatījām pasakaino skatu uz jūru, nevienu cilvēku nesastapām Smile Vēl kaut kur pa ceļam skatījām lielo akmeni (suur kivi), Rakvere un tās cietoksnis mums arī ļoti patika. 

Par naktsmītnēm nepateikšu, jo pārsvarā palikām kaut kur pa ceļam neko iepriekš nerezervējot un nosaukumi vairs galvā nav.

Ani
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2011
Ziņas: 68
Manīts: pirms 27 ned

Jā, Narvā tas cietoksnis ir intersants. un foršs skats pāri upei uz cietoksni Krievijas pusē. Taču tuvāk Tallinai, jūras piekrastē atrodas Lāhemā nacionalais parks. Tur ir skaista piekraste, var izīrēt mājiņas (pie vietējiem) un padzivot pāris dienu. Ja ir laiks, tad var nokļūt ar kuteri uz Mohni salu, tā ir vienreizēja. Kad tur bijām (pirms 5 gadiem), salas pārvaldniece teica, ka mēs esot otrie latvieši, kas uz tās salas jelkad esot bijuši. Taču, lai sarunātu kuteri, iesaku sakontaktēties ar Lāhemā nacionālā parka tūrisma informācijas biroju. Vēl tajā piekrastē, no Tallinas Narvas virzienā, ir arī ūdenskritumi, viens, cik atceros, ir jūras piekrastē.

sunfuns
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/06/2011
Ziņas: 1167
Manīts: pirms 4 st

Paldies par informaciju Smile

2018: RIX, FRA, ZRH, BSL, VIE, MUC, SJJ, BKK, REP, PNH, BOM, CCU, DXB, IXB, HYD, VTZ
https://traveltip.org/visited.php?sunfuns

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 5547
Manīts: pirms 2 st

Kolēģi un kolēģes! Sarežģītajos apstākļos ir jāizglītojas! Lūk, te viens galvlauzis no estiem. 

Man palaimējās. 65% zināju, 35% uzminēju.

https://turist.delfi.ee/news/stories/test-horosho-li-vy-znaete-estoniyu?id=90791083