Vjančana (Laosa) uz Pnompeņa (Kambodža) vai Siem Reap (Kambodža)

5 atbildes [Pēdējā ziņa]
karlucis
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/10/2014
Ziņas: 30
Manīts: pirms 2 ned

Sveiki, ceļakājieši! Smile

Lūgums palīdzēt atrast lētus lidojumus no Vjančana (Laosā) uz Pnompeņa (Kambodžā) vai Siem Reap (Kambodžā). 

Datums lidojumam - 01.02.2020. Būtu vēlams vakara lidojums.

5 pasažieri - visi pilngadīgi.

Papildus nepieciešams divas nododamās bagāžas vismaz 20 kg katra.

Pateicos jau iepriekš par jebkāda veida palīdzību. Smile

❤️ Ceļot! 

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19660
Manīts: pirms 7 ned
Kur: RIX

No kurienes, kāda paša atrastā labākā cena? Smile Lidojums — pirms jautāt, izlasi lūdzu šo!

karlucis
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/10/2014
Ziņas: 30
Manīts: pirms 2 ned

Pats atradu no Wattay Vientiane (VTE) uz Siem Reap (REP) ar pārsēšanos Luang Prabang (LPQ) pa 172 USD. 

un otrs variants ko atradu bija (VTE) Vientiane Wattay uz (PNH) Phnom Penh Pochentong pa 140 USD Tiešais reiss

Abi varianti šķiet pa dārgu. Domāju, ka man pieņemami uz vienu cilvēku būtu zem 100 USD par katru. Smile

❤️ Ceļot! 

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 2901
Manīts: pirms 8 st

Parastais skaiskeneris rāda 100€ (nav īsti $100), kā tur tālāk lūkojot, skaties pats.

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 6220
Manīts: pirms 8 st

Spāņu www.kayak.es ar pāreju uz TRAVEL2.BE man atrod cenu 78 EUR uz Siem Riep ar īsu apstāšanos (1 st.50 min.) iekš Luan Prabang (Laosa) un lidmašīnu nomaiņu ar Lao Airlines, bet mēģinot pirkt, cena tomēr pieauga līdz 85 EUR. Var mēģināt zemāk atrasto variantu ar JETCOST.IE:

sáb. 1 feb.

Lao Airlines

11:30 — 12:10

Vientiane (VTE) - Luang Prabang (LPQ)

Económica 0h 40m

Lao Airlines 101 · Jet de fuselaje angosto · Airbus A320-100/200

Cambio de avión en Luang Prabang (LPQ)

1h 50m

sáb. 1 feb.

Lao Airlines

14:00 — 16:00

Luang Prabang (LPQ) - Ciudad de Siem Riep (REP)

Económica 2h 00m

Lao Airlines 525 · Avión de turbopropulsión · ATR 72-201 / 202

https://www.kayak.es/flights/VTE-REP/2020-02-01-flexible?sort=bestflight_a

Caur JETCOST.IE ar pāreju uz EDREAMS.IE būs pat 74 EUR (ticamāk, ar VISA CREDIT). Ar citām kartēm vajadzētu būt dārgāk...

https://www.jetcost.ie/flights/results/VTE-REP/2020-02-01/0/1-0-0?sid=FIE4_5deb83411580b&source=c2VhcmNoLWZvcm18

Par cenu 74 EUR atlikušas 7 biļetes uz reisiem ar īsāko savienojumu. Pērkot 5 biļetes vienlaicīgi, cena katrai tomēr pieaug līdz 78 EUR arī caur JETCOST.IE.

karlucis
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/10/2014
Ziņas: 30
Manīts: pirms 2 ned

Paldies! Smile

Izdevās iegādāties biļetes par 78 Eur (Katram) caur Jetcost.ie ar pāreju uz edreams.ie Smile

❤️ Ceļot!